Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyujtás Pony 50ccm

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gyujtás Pony 50ccm

    Hali. Az lenne a probléma hogy hidegen ad kint szikrát, de viszont nehezen indul, melegen viszon ritkán ad szikrát és nem lehet beindítani, és ha be is indul kis fordulatnál lefullad. Indításnál soksór van utórobbanás. A két vezetéket ami jön a blokkból kihúztam, és zsír új Isolator 175 gyertya van benne elötte pedig Brisk volt. mi lehet a probléma? Előre is köszi.

    #2
    Megszakítózézagot ellenőrizd,és tégy bele egy használt másik működő motorból származót.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Ok Köszi. Most néztem h a lendkerékbe beleér a váltókar felső könyöke ha 1es be rakom. az baj?

      Komment


        #4
        Az mondjuk nem jó!
        el tudnám képzelni, hogy elnyírta a lendkerék a reteszét és kicsit arréb szorult meg mert az utógyújtás csak simán túlzott megszakítóhézagtól nem biztos hogy összejön. és el tudom képzelni hogy a azért ér hoizzá a váltórúdhoz mert üt.

        Komment


          #5
          Az könnyen előfordulhat hogy gyenge a lendkerékmágnesed. Ezt könnyen ellenőrizheted, ha kiveszed a világítótekercseket.Ha nagyobb szikrát ad kiszerelt világítótekercsekkel, akkor biztos hogy gyengék a mágnesek.
          emu és Fergusson kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X