Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Komár moped 1979-es évjárat...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdvözletem az olvtársaknak, Komar-Rometeseknek!

    Lassan, de biztosan összeállt a kép....már a tesztelés időszakában vagyok (3 napja próbálgatom) ami elég jónak mutatkozik.
    Kicseréltem benne ezt-azt (gy.pipa, gyertya, kondenzátor) -eddig, sikerrel

    Az lenne még a kérdésem, hogy ha járó motornál átkapcsolom világításra,miért áll le azonnal? Már mindent elkövettem vele, de a világítást -valahogy nem szereti.
    Tudnátok ebben segíteni vagy járt-e már valaki hasonlóan?

    További Tiszteletem....

    Komment


      Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdvözletem az olvtársaknak, Komar-Rometeseknek!

      Lassan, de biztosan összeállt a kép....már a tesztelés időszakában vagyok (3 napja próbálgatom) ami elég jónak mutatkozik.
      Kicseréltem benne ezt-azt (gy.pipa, gyertya, kondenzátor) -eddig, sikerrel

      Az lenne még a kérdésem, hogy ha járó motornál átkapcsolom világításra,miért áll le azonnal? Már mindent elkövettem vele, de a világítást -valahogy nem szereti.
      Tudnátok ebben segíteni vagy járt-e már valaki hasonlóan?

      További Tiszteletem....
      Valamiért zárlatos lehet a világítás vagy próbálj egy kapcsoló cserét építs be valamijen kapcsolót de azek csak ótletek nem biztos hogy jók

      Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
      Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        szia

        vedd vissza a megszakítóhézagot 0,3mm re a gyertyahézagot meg 0,4 mm-re . ha nincs egyéb bajod meglásd menni fog.
        Titus, sepy és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          Köszönöm, Fiúk a segítséget...

          Azt vettem észre, hogy a "vadi új" (utángyártott) gy.kapcsolómmal is lehet valami probléma. Rámértem és lehet, a világítás üzemmódban a gyújtást "leveszi" (uis., ahogy átkapcsolom, rögtön leáll )
          Még az is lehet, hogy vissza kell raknom a (régi, kicsit lötyögős) gyárit.

          Üdvözlettel...
          dongos78 és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            Az a gép automata szivatós most Rád húzta én úgy veszem észre Józsi! " Romet motor drága kincs jó ha van de jobb ha nincs".Nekem nem tartozik a szép emlékeim közé pedig én toltam ki a boltból és már a lábváltós volt.
            dongos78 és Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az a gép automata szivatós most Rád húzta én úgy veszem észre Józsi! " Romet motor drága kincs jó ha van de jobb ha nincs".Nekem nem tartozik a szép emlékeim közé pedig én toltam ki a boltból és már a lábváltós volt.
              Nos, szivat......rendesen

              Mindegy, hogy lábváltós vagy nem, a blokkja uaz
              Egyébként meg így jár az ember, ha a haverja gépét vállalja el...
              Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 aug. 13, 06:21.
              Atti69, sepy és dongos78 kedvelte ezt.

              Komment


                Nekem nem tartozik a szép emlékeim közé
                Pedig a rossz emlékek is képesek megszépülni.
                Olyan jó volt! Akármilyen messzire mentem, mindig elvitt!!! Persze az az emlék már eltörpült, hogy haza már SOHA nem hozott
                Én vágyom egy Rometre ismét. (persze a mazochista hajlamomat ne firtassátok kérlek)

                - - - Updated - - -


                Az a gép automata szivatós most Rád húzta
                Ezen jót mulattam, simán mehetne az aranyköpésekbe
                Atti69, Fergusson és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  Persze az az emlék már eltörpült, hogy haza már SOHA nem hozott
                  Így igaz, Kedves dongos78 A haverom is így járt,amikor azt hittem, hogy kész a vas. Kb. 3 km-ről tolta vissza úgy, hogy a helyszínen sem tudtunk vele ( 3 "okos" ember, velem együtt) mit kezdeni A szamár kutafa... hozzá, ha nem akar menni
                  Na, talán majd most lesz vele valami a világítást kivéve ( majd mondom, hogy menjen nappal )

                  Üdvözlettel...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 aug. 13, 09:54.
                  Atti69 és dongos78 kedvelte ezt.

                  Komment


                    Ismét a porondon !

                    Helyzet a következő: -minden a helyén, gyújtásügyileg, kábelek, ahol kell és mégis...baj van.
                    Most olyat játszik a "lelkem", hogy megy egy darabig annak rendje és módja szerint világítással, majd egyszer csak fulladozik és leáll
                    Na, most mit csináljak(?) mert kifogytam az ötletekből ,mint a főrabbi a viccben

                    Üdvözlettel...

                    Uraim!

                    Valakinek Ötlet, hogy mi ilyenkor a teendő???
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2015 aug. 17, 20:21.

                    Komment


                      Hello
                      Hát nekem is pont ez a problémám a hőn szeretett Komárommal, hogy megy szépen, de ha ráadom a világítást, akkor fogja magát és leáll, ha leveszem, akkor megint megy rendesen. Sajnos magam se tudom mi lehet a gond. Talán valahol zárlat vagy mifene. De még nem sikerült nekem sem megoldani. A segítséget magam is szívesen elfogadok.

                      Komment


                        Valakinek Ötlet, hogy mi ilyenkor a teendő???
                        Próbáld széthúzott csatlakozóval,ha így is gond van az alaplapon van bibi.Ha nem,akkor vezeték-baj,ott is külön kösd először a világítást magába,utána a gyújtást így szűkül a kör.
                        Che és zahi kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Üdv! Érdekelne titeket a Komar 2352 kezelési útmutatója bescannelve? Feltöltöm akkor ide a fórumra valahogyan.
                          Che kedvelte ezt.

                          Komment


                            bescannelve? Feltöltöm akkor ide a fórumra valahogyan.
                            Rendes tőled de sajnos nem megy,a jogok miatt.Viszont ha van türelmed és szépen leírod a lényeges adatait és "tanácsaidat" a motorral kapcsolatban ,és néhány fotót,rajzot is felteszel,az igen hasznos lehet mindegyikünk számára
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Csináljunk egy adatbázist ! Kinek mi van a birtokában. Ha valakinek szüksége van egy adatra, ( és a adattulajdonos megtalálható még ) Akkor felveszi vele a kapcsolatot, és egymás között lerendezik. Nincs nyilvánosság, tehát szerzői jogok megsértése sincs !
                              mátéapu és sepy kedvelte ezt.

                              Komment


                                Sziasztok. Most olvasom a világítással kapcsolatos problémákat. Valamelyik topickban már leirtam részletesen ezert most itt csak röviden: a megszakitohezegot vegyétek vissza 0.3 mm-re. Az segiteni szokott.
                                sepy, mátéapu és CZsolti kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X