Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forgalmi engedély kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Forgalmi engedély kereső

    Gyakorlatilag uton -félen kínálnak , adnak vesznek ilyen dolgot .Talán nem gond ha nyítok itt egy ilyen oldalt .

    Rögtöntön kezdeném is a sort azzal , hogy
    Kínálok egy IFA billencs--nevemre szóló-forgalomból kivont
    Pannónia t5
    Pannónia oldalkocsis


    Keresek : Predom ,lengyel lakókocsi , forgalomba helyezhető variációt ( akár roncsal egyben )

    #2
    Én Dnepr, Ural forgalmit keresek, de már írtam valahol...Esetleg Izs forgalmit tudok érte adni(abból fölöslegem van )
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 09, 09:24.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      wsievers,
      Esetleg az IZS forgalmi a te neveden van? Mert ha igen akkor én vennék tőled.

      Komment


        #4
        Ez jó ötlet...
        Nem az én nevemen van sajnos...
        Te is Dnepr forgalmit keresel látom.
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 09, 09:24.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Igen. Sajnos még a legjobb kapcsolatok sem tudnak mindent elintézni.

          Komment


            #6
            Ez tök felesleges marhaság ! Vagy nagyf...vagy, vagy balek. Más nem vesz forgalmit. Ezt ti is tudjátok. Minek ennek reklám ???




            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez jó ötlet...
            Számbeütőt miért nem ajánlasz ??
            Che és supermax kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Minek ennek reklám ???
              Én is erre gondoltam, v. legalább a magánügyek rovatban lenne a helye szerintem.
              Che és taluga kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                felesleges marhaság
                Ezen a forgalmis dolgon már én is gondolkodtam...ennek mi az értelme? A váz számod úgy se az. Nem értem.
                Che kedvelte ezt.
                You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                Komment


                  #9
                  Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A váz számod úgy se az
                  Azért kellene számbeütővel együtt árulni a forgalmikat...
                  madorka, Beagle és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azért kellene számbeütővel együtt árulni a forgalmikat...
                    Az jó kis játékokra adna lehetőséget...

                    supermax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    v. legalább a magánügyek rovatban lenne a helye szerintem.
                    Tényleg jobb lenne, ha ezt más nem látná...

                    Komment


                      #11
                      A forgalmi engedély ELADÁSA még önmagában nem gond, az hogy ki mit művel büntetőjogi felelősségében nem hiszem hogy ide tartozik, morálisan el lehet ítélni, de úgy "ütögeti" a motorját mindenki saját belátása szerint ahogy akarja. Fölösleges a szemérmetesség, tudunk mindannyian SOK-SOK mindent, történeteket most születő TLB motorokról és a többi, maga a téma még nem buzdítja az embert számbeütő szett vásárlása! Mindig megnézem a hirdetéseket, hátha esetleg olyan forgalmit látok amiről tudom hogy keresik, igen azt is tudom hogy egy a millióhoz esélye hogy megtalálja bárki is a hiányzót.. Bocs ha nem értetek velem egyet, én ezt ÍGY gondolom.

                      Komment


                        #12
                        Nem lehet, hogy a végén megint oda lyukadunk ki, hogy az idióta szabályozásokat vagy betartod és vért izzadsz, évek mennek el az életedből---vagy próbálod a kiskapukat?
                        Ez megint hosszú vita lesz, ha morális kérdésekbe, és -mi volt előbb? tyúk (következetlen szabályok) vagy tojás (kerülő utak) - elmélkedések kerekednek belőle.


                        dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Bocs ha nem értetek velem egyet, én ezt ÍGY gondolom.
                        Nem hiszem, hogy mindig egyet kell értenünk, Ettől színes a világ, hogy sokfélék vagyunk. Képzeld el milyen lenne, ha mindig mindeki mindenről ugyan azt gondolná, mint Te... dög unalom és posvány .

                        Komment


                          #13
                          Szervusztok!


                          Már megint egy olyan téma amit nem kellene se magunk között,se nyilvánosan végigvezetni.Természetesen tudom kevés a foganatja,mert lépten-nyomon megy a forgalmik adás-vétele,és aki akarja tegye,de legalább ne reklámozza.Nem tesz jót a mozgalmunknak.

                          Tudom azt is,hogy minden a lepapírozás érdekében történik és igen kevés lehet ezekből az ellopott járművek száma,de így is,meg amúgy is törvénytelen.A veteránozással foglalkozó szabályok,rendeletek és törvények úgy nem jók,ahogy vannak,inkább ezek megváltoztatásán kellene munkálkodni.

                          Vagyunk itt a fórumon,már több mint 8 ezren,-jól tudom ennek a létszámnak a zöme,90%-a érdekből van jelen,nem sértésnek szánom,de jó is eszegetni a gesztenyét,amit más kapart ki.Meg szoktam nézni a profilokat és találtam már olyan fórumtársat,akinek még egy bemutatkozásra sem futotta,de már több mint 40-szeres letöltő.Nem sajnálom én senkitől sem a tudást és azért van feltöltve,hogy bárki tanulhasson belőle,-hogy fény gyúljon az agyakba,de azért,ha a 8 ezernek csak két harmada,szólalna meg lepapírozás ügyben,-lehet messzire elhallatszana.

                          A fentiek csak olyan agymenések,nem kell komolyan venni,-erről jut eszembe,ha valaki tudna esetleg egy igen jó állapotú műfogsort elfekvőben,tudjátok azt a kivehető fajtát,amit éjszaka a párna alá lehet dugni,-akkor ne dobjátok már a kukába,mert egy pár éven belül lehet,hogy szükségem lesz rá!Az sem baj,ha a protkónak nincs meg a forgalmija és kikopott már belőle az alvázszám,majd átkopákolom.

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #14
                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            igen jó állapotú műfogsort elfekvőben,tudjátok
                            Igen tudjuk: Nappal ugat,este úszik......

                            Komment


                              #15
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Számbeütőt miért nem ajánlasz ??
                              van az is -milyen kell ?--de szerszámot nem adok kölcsön .

                              Most mi van ?---ti gyüjthettek rozsdás vackokat --én képeslapot , régi térképet és forgalmit gyüjtök .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X