Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Problémás papírozás!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Az adásvételit előtte nap írd meg, mint viszed az nkh-hoz. Természetesen még abban a napban köss kötelező biztosítást rá. Némelyik netes alkusznál meg tudod kötni rendszám nélkül is. Ha nem boldogulsz, akkor sajnos be kell menni egy irodába, és ott megkötni a biztosítást az adásvételin levő dátum napján.

    Mindenek előtt teregesd ki a papírjaidat az okmányirodában, és ők bólintsanak rá, hogy nincs akadálya a forgalombahelyezésnek.

    Komment


      #32
      Csak felmerült még egy kérdés a dologgal kapcsolatban Milyen adásvételi szerződést kell írnom az ipsével? Mert amiket találtam az FORGALOMBAN lévő autóra vonatkozik, vagy ez ebben az esetben nem számít hogy az autó ki van vonva a forgalomból?

      Komment


        #33
        .Több moci is van a neten eladó magyar rendszámmal,ami Romániából származik
        Én szívesen megnézném azokat a hirdetéseket !
        Régóta ismerem,voltam nála,rákérdeztem elmondta
        Borítékolnám, hogy melyik hadova Jani az, aki így próbálja elsütni a szemeteit ! Nézd fulton ! Én is mondok neked olyanokat ,hogy b.....! És az akkor már hiteles ?
        Egyszer egy "majom" azt nyilatkozta a TV-ben, hogy az ANYATEJ RÁKKELTŐ ! Elhiszed ? Én nem ! Mint ahogy a Román sztorit sem !
        Beagle, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Ugye megmondtam,hogy ez lesz.Nem hadova jani,hanem egy gyűjtő.Aki saját magának hozza a gépeket,olyanokat amikre még a Miskolciak is megnyalnák a szájuk szélét.Nem nepper.Néhány gépénél elektromos segítséget nyújtottam,innen a kapocs.Amelyikből kiszeretett azt eladja,mert kell a hely másiknak.Jó dolog hogy összetartunk,meg figyelünk a csalókra,de nem szép dolog farkast kiáltani,főleg ha nem ismerjük a részleteket.Mindenki azon van hogy elsüsse a szemetét,és vannak pofátlanok is,meg ugye csalók is,de azt kell mondjam,hogy engem még nem vertek át.Ha tizenezret rászánok valamire akkor melléteszek még egy kis időt és néhány ezret és elmegyek magam.Bejárom az országot és hasonló embereket ismerek meg mint én.Miskolcon is voltam és nem bántam meg.
          sepy, mátéapu és mir-mur kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Most egy kicsit szégyenlem magam. Lehet, hogy tényleg elhamarkodottan mondtam véleményt az ismerősödről. Kár hogy ő nem csatlakozik hozzánk, és segít a hiteles információival.

            engem még nem vertek át
            Ennek szívből örülök , és remélem nem is fognak. ( Csak vigyázz a papírozható Román motorokkal !)
            sinter és sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Hozzánk Szerbia közelebb van.

              Komment


                #37
                Írjátok le kérlek milyen adásvételit írjak a komával, mert a mostani adásvételi szerződés forgalomban lévő gépjárműről szól. Vagy ez nem jelent problémát?

                Komment


                  #38
                  Fulton! Ha ez a papírozás működik és természetes hogy menni fog, segíts neki, vagy megkérdezhetnéd az ismerőst hogy mint kell csinálni.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2015 febr. 16, 22:05.
                  mir-mur kedvelte ezt.

                  Komment


                    #39
                    fulton eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hozzánk Szerbia közelebb van.

                    ....nem lóg át onnan egy 850 es Zastava kisbusz vizpumpa ?
                    sepy és Fergusson kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40
                      ...nem lóg át onnan egy 850 es Zastava kisbusz vizpumpa ?
                      Ja, átlóg, aztán majd jól elkapják a menekültügyibevándorlógazdaságirendőrök! Persze, ha családegyesítésről van szó, akkor lehet, hogy megússza.
                      sepy, sinter és Che kedvelte ezt.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #41
                        Természetesen család egyesítésről van szó, ott az alkatrész és itt a beteg!
                        Fergusson kedvelte ezt.

                        Komment


                          #42
                          Az hogy milyen az adásvételi az tökmindegy.Pl. ha egy magyar forgalomból kivont masinériát veszel akkor sincs olyan formanyomtatvány,hogy forgalomból végleg kivont pannónia adásvételi.Elég a magyar adásvételi,mert a volt tulaj gondolom úgyis lefossa,és ott nem fog hivatalba járni.De célszerű bemenni egy nagyobb okmányirodába,és elmondani hogy ezt fogod csinálni,készüljenek föl.Ott úgyis tudják,mert a kereskedők halomra hozzák viszik az autókat a unijóba ugye.

                          Komment


                            #43
                            Egyik haverom vett úgy motort, hogy csak egy kézzel írott adásvételit írtak (vagyis 4et), nem volt semmi formanyomtatvány meg semmi. Rajta volt a születési év, név, hely, lakcím, meg a 2 tanú és azt is minden gond nélkül elfogadták.

                            Komment


                              #44
                              Üdv Mindenkinek!

                              Hosszas utánajárás és érdeklődés után (okmányirodában, közlekedés hatóságnál), arra jutottam hogy, nem vágok bele a dologba. VISZONT! kivitelezhető a dolog! Szükséges lett volna a forgalmi engedélyre az adásvételi láncolatra a forgalmiban szereplő névig, valamint regisztrációs adó megfizetésére. (OT esetén nem)
                              És egy türelmes megértő és segítőkész okmányirodai dolgozóra aki el meri vállalni a dolgot fintorgás nélkül és természetesen az autó vételárának kb 2x esére hogy tiszta magyar okmányokkal induljon útnak itthon.
                              Úgyhogy aki elszánt és gazdag belevághat a dologba én nekem ez nagy falat lett volna
                              Üdv
                              OdinHEM és Fergusson kedvelte ezt.

                              Komment


                                #45
                                Hello!

                                Tudom sokan vannak a fórumon akik nagyon jártasak a papír ügyekben. Nem veterán motorról van szó, de a papír nyűgök adottak.
                                I. Olasz papírok (Tegyük fel minden megvan onnan ami kell olaszéktól)
                                II. De közben motort cseréltek a robogón, 180cm3 helyett már csak 150 cm3, de ebből a motorból 150cm3 motorral is kiadták a jószágot. (szal van létezik belőle, 125 cm, 150 cm3, 180 cm3.. )
                                III. A blokk számos fele megvan. ( A fene akarja lecserélni)

                                Kérdés, ez kivitelezhető egyáltalán normálisan/legálisan? Úgy hogy a gatyám ne menjen rá?
                                Nem titok, egy robogót néztem ki, városba rohangálni, csak ahogy a veteránnál a papír az szívás, itt is félek én ettől, hátha valaki tud valamit a motorcserével kapcs.
                                Ami nem volt világos, hogy most ha azt a gépet kiadták 150cm3 blokkal is, akkor az típus azonos csere? vagy csak 180 cm3 blokk helyére kizárólag 180 cm3 mehet? :S
                                Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2017 jún. 28, 09:44.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X