Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bedford CF

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Sziasztok! Van még itt valaki? Én most éppen motort készülök cserélni az autómban, elegem van a szar opeldízelből. Lengőkarokban szilent- és gömbfejcsere is lesz.

    Komment


      #47
      szakal666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok! Van még itt valaki?
      Sajnos fogyunk! A hétvégén 300-nál több látogató volt(az általános 100-körül),egyre kevesebb a hozzászólás,több a látogató.....
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #48
        Akkor ha ennyien megfordulnak, feltenném az egyik leglényegesebb kérdést: futómű és fékalkatrészekre tud-e valaki beszerzési forrást, helyet???
        Ezek ugye a szigorúan márkaspecifikus alkatrészek. Én az évek alatt nagyon sok mindenre találtam behelyetesítési lehetőséget, de van még egy két sarkalatos pont.
        Például hátsó fékdob.

        Komment


          #49
          szakal666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          hátsó fékdob
          Szerintem nagy valószínűséggel csak külföldi oldalak, egy-két nagyhírű külföldi veteránbörze....
          Ezek között nincs esetleg megfelelő?
          https://www.ebay.co.uk/b/Bedford-Bra...565/bn_1276603

          Komment


            #50
            szakal666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Például hátsó fékdob.
            Keress a közeledben gépműhelyt és kérj ajánlatot !Nagyon valószínű,hogy el lehet készíteni,erre való az egyedi gyártás....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #51
              dvtamas58 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem nagy valószínűséggel csak külföldi oldalak, egy-két nagyhírű külföldi veteránbörze....
              Ezek között nincs esetleg megfelelő?
              https://www.ebay.co.uk/b/Bedford-Bra...565/bn_1276603
              Nem írtad oda hogy CF, egy sincs eladó.

              Komment


                #52
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Keress a közeledben gépműhelyt és kérj ajánlatot !Nagyon valószínű,hogy el lehet készíteni,erre való az egyedi gyártás....
                Acélból??? Az Mk2 Tranzitét esetleg ha hozzá lehet alakítani (ha egyeznek a méretek).

                Komment


                  #53
                  szakal666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem írtad oda hogy CF
                  A keresőbe még beírtam, de a találatoknál valóban nem ellenőriztem le.....
                  Viszont Mátéapu javaslata remek, egy gyorskereséssel található egy cég, akik NKH engedéllyel gyártanak mindenféle fékdobot:
                  http://fekcenter.hu/hu/fektarcsa-fekdob-gyartas/
                  Egy árajánlat kérést lehet, hogy megér....

                  Titus és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #54
                    Az egyediségnek csak az ár a baja
                    Ha lehet inkább egy meglévő dobot alakítanék hozzá.

                    Komment


                      #55
                      szakal666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az egyediségnek csak az ár a baja
                      Igen ez így igaz ! Viszont ha nem csináltat senki egyedit,akkor a mi szakmánk kihal,és utána csak tákolás és ujj lesz!
                      movisz, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X