Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csepel motorkerékpárok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Titus! Az a szerszámos sajna elég rossz bőrben van de a tank az durva. Abba már nem igen kell tankolni.

    Komment


      #32
      Hát ja, nem győzné teletankolni senki sem. Igazából a dobozok alja kompletten hiányzik, úgyhogy azokból sem tervezek nagyon mást mint valamiféle díszt A többi azért menthető. De 2600 Forintot simán megért a MÉH telepen Grátisznak rátettem még két nagykerekű Babetta kormányszektort is a méréskor hogy azok se vesszenek kárba. Volt ott még egy Riga blokk is, na az már megdobta volna a költségeket, úgyhogy az maradt.
      sinter kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        De 2600 Forintot simán megért a MÉH telepen
        Én mindig is mondtam hogy sok jó cucc van benn. Ezért is a kedvenc helyeim egyike!!!
        Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Én egy szovjet oszcilloszkópot, és egy vadonatúj valamilyen krómozott lökhárítót vonóhorgos autóhoz 400 forintért hoztam el a MÉH telepről...Majd megszakértem veletek, nem értek hozzájuk...
          Titus és joker kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #35
            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            valamilyen krómozott lökhárítót vonóhorgos autóhoz

            ..remélem FIAT

            Komment


              #36
              Felteszem a képet majd és megszakértheted...314 forint volt az árcéduláján, ezért voltam bátor elhozni...
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #37
                Hát ne haragudj, de ha 314 Ft volt a cédulán te meg 400-at adtál érte az nem volt valami nagy üzlet!
                Titus és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  400-at adtál érte
                  Oszcilloszkóppal együtt
                  Trophyman kedvelte ezt.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #39
                    Micsoda pazarlás! Csak óvatosan az ilyen nagyságú kiadásokkal mert nem marad sörre a talin!
                    wsievers és Titus kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40
                      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Régen nem a gyártási időt, hanem az első nyilvántartásba vételt írták a forgalmiba.
                      Szerintem is így lehet. Én 1986-ban vettem a D-Csepelemet és a szürke forgalmiba első tulajdonosként 1959. 05.11. van bejegyezve, pedig akkor már talán nem gyártották, (KY 18-27 volt a rendszáma).
                      A motorszáma és az alvázszáma is 6/5-0116, a forgalmija szerint, a motort most nem tudom megnézni...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2014 márc. 05, 20:41.
                      Titus és Ricsi95D kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        A motorszáma és az alvázszáma is 6/5-0116
                        Megírod a blokkpárosítóját ha szépen megkérlek?
                        Tudod,gyűjtőm őket!

                        Komment


                          #42
                          Megírod a blokkpárosítóját ha szépen megkérlek?
                          Tudod,gyűjtőm őket!
                          Igen, küldöm róla a fényképet.Click image for larger version

Name:	201403091347.jpg
Views:	1
Size:	191.5 KB
ID:	139568Click image for larger version

Name:	201403091344.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	139569Click image for larger version

Name:	201403091345.jpg
Views:	1
Size:	183.3 KB
ID:	139570

                          Komment


                            #43
                            Köszi!
                            A párosító alapján a blokk-közép Danuvia, szerintem utólag ütötték bele (vagy átütötték) a motorszámot.

                            Komment


                              #44
                              Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de a kiscsepel hátsó kerékagya direkt van félre fűzve a lánckerék felé?

                              Komment


                                #45
                                Persze, úgy emlékszem nekem sincsen pont középen a kerékagy. Ha beteszed a fékfedelet már központosabbnak tűnik.
                                Ha jól gondolom a rövidebb küllők miatt van beljebb a fékdob, mint az agy túlfele.
                                Trophyman és kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X