Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    van hozzá gumim is Énis gondoltam rá hogy a bal oldalit megpróbálom megmenteni csak a belseje is oda van mert csap és sapka nélkül tárolták isten tudja meddig. De próba szerencse
    Titus, RedBull477 és CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      http://www.rmayer.hu/term%C3%A9k-n%C...-2100000095858
      Azt hiszem ez pont olyan mint ami a kis Czetkán van. Igaz után gyártott, és nem is arra hozza, de szerintem Cz gyár termékein belül olyan nagy szórás nem lehet. Ha rosszul tudom akkor javítson ki valaki. 😃
      sepy és Che kedvelte ezt.

      Komment


        Ez szerintem nem jó a Sport Cz-re. Azon karcsúbb vonalú van most mentem ki nagy durrogás közepette Szent Péter világított kint. / indián pr...i vagyis villámlik!, jön a vihar felénk!
        St.Z.350 és RedBull477 kedvelte ezt.

        Komment


          Igen én tévedtem. Mert van két sarka ami hegyes. Ja és nem nagyon találni csak az ebay-en, lehet mert nagyon tartós [emoji2]
          Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2015 máj. 21, 19:26.
          St.Z.350 és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            Egy alapos mosás után így néz ki a Cz középállványom:Click image for larger version

Name:	20150522930.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	144493Click image for larger version

Name:	20150522932.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	144494
            CZ 488-ról való, a rugó felfogatásában eltér. A rugó csavarját át kell tennem a felső merevítő tetejére, és megtalálni a túlvégének a helyét.
            Sepy barátom küldte még tavaly ezt a képet MMS formájában, mivel ide nem tud feltölteni hogy milyen sztendert keressek az MZ helyett.
            Click image for larger version

Name:	201405111655.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	144495
            Ilyesmire akarom megoldani én is egy másik rugóval.
            Most örülök hogy egész nap esik, a hétvégén fel is kerülhet a helyére. A kert meg csak ázzon
            sepy, RedBull477 és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Amint a gépem közelébe kerülök tudok róla csinálni fotót nekem úgy is van kibontva, minimum egy a két mociról. Kb szerda- csütörtök környékén tervezem bontani a tartalék blokkomat akkor lefotózom ha igényled Titus
              Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2015 máj. 23, 20:03.
              Titus és wsievers kedvelte ezt.

              Komment


                Azt előre is megköszönném! Addig csak nézegetem a helyét. Most a rugó az alsó motortartó csavar alá tett fülbe akaszkodik. Talán ez így egy jó megoldás, viszont megnézném a Te gépeden hogy is néz ki a sepy-é után.

                Mi baja van a blokkodnak, hogy bontani kell hozzá a tartalékot?

                Komment


                  Csak kap egy felujjítást a masina, én nem vennék új alkatrészt ha van gyári jó minőségű, megfelelő állapotban
                  Fergusson kedvelte ezt.

                  Komment


                    Sziasztok Szakik ! Új vagyok itt a fórumon, nemrég vettem egy CZ 175 Sportot, elég ramaty állapotban, de forgalmival. Az előző tulaj igazi mekkmester volt :-( Sajnos nem sok szabadidőm van, így lassan tudok csak haladni vele. Mivel a kerekek is elég rossz állapotúak, arra gondoltam, hogy vajon a saját kerekei helyett be tudom-e rakni a CZ 350/472 alufelnis kerekeit?

                    Komment


                      Szaktársak! Képzeljétek....festem a 472-est. Vagyis még csak csiszolom. Minden része le van alapozva rendesen, a tank meg csak részlegesen. A krómozott burkolat és a térdkoptató matrica alatt van alapozó, a többi helyen nincs. Se alul, se felül. Csiszolom és pereg le a festék. Sokkot kaptam.

                      Komment


                        Reed Bull :Evvel csak az a baj,hogy ezekben a gépekben a csapágy a simmering a főtengely és a henger dugó, kuplung ami általában elhasználódik. Ezek a tartaléknak vett gépekben megtalálhatóak ugyan de vagy cserélni vagy fúrni és cserélni kell. Énnekem is van bespájzolva blokk és blokk maradványok mivel tudok gazdálkodni de a főtengelyeim felújításra szorulnak míg a hengereim fúrni, hónolni kell igaz legalább van mit mert vagy Chínai vagy Turkely lesz csak mely mutogatásra lesz jó!.Bocs a megszólítás hibájáért.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2015 máj. 24, 20:02. Oka: bővítés.
                        Titus kedvelte ezt.

                        Komment


                          RedBull, ha van rá lehetőséged tényleg érdemes a jobb darabokkal összerakni a blokkot. A főtengelyt felújíttattam, és persze a szimmeringeket cseréltem. Egyenlőre ennyivel megúsztam, a blokköntvény viszont kuka. A csapágyakat inkább hagytam a helyükön. A kuplungkosár fogai voltak még kopottak, azt kicseréltem gyári újra. Legalábbis azt írták.

                          Zotyaapu, együtt érzek veled, mintha az én Czetkámról írtál volna Autószerelő volt az első tulaj, aki persze ezen a motoron élte ki az önmegvalósítási vágyait. Nekem még az ezüstre festett kerekek vannak fent. A kerék nehéz ügy, és drága is. Szerencsére a fékek kiválók a gépemen, és nem kiállítási darabnak van, úgyhogy azokat nem bántom. A kéthengeres Czetka kereke szerintem simán bemegy a gyári helyére. A vázuk szinte ugyanaz, gondolom a futóművön se nagyon változtattak.


                          Csiszolom és pereg le a festék.
                          Süpi, örülj neki hamarabb végzel, ha alatta nem rozsdás.
                          Süpi, sepy és Fergusson kedvelte ezt.

                          Komment


                            A kéthengeres Czetka kereke szerintem simán bemegy a gyári helyére. A vázuk szinte ugyanaz, gondolom a futóművön se nagyon változtattak.
                            Igen ugyanaz a kerék(patentkerék), sőt a 472-nek van aluráfos kereke is. Az összes Jawás ismerős ilyen kereket keres most.
                            sepy kedvelte ezt.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Legendás a Cseh króm a küllőket viszont ramatyul csinálták meg.Még a Sport- nál szebb nekem is mint a 472-es alu ráfon csúfos.A két gépben a cserét még nem próbáltam eddig!

                              Komment


                                Titus az én donor 477-esemen lefényképeztem a felfogatásokat, remélem hogy segit valamennyit.
                                Click image for larger version

Name:	20150525_104205.jpg
Views:	1
Size:	190.5 KB
ID:	144501Click image for larger version

Name:	20150525_104216.jpg
Views:	1
Size:	197.8 KB
ID:	144502Click image for larger version

Name:	20150525_103740.jpg
Views:	1
Size:	193.4 KB
ID:	144503Click image for larger version

Name:	20150525_104221.jpg
Views:	1
Size:	203.3 KB
ID:	144504
                                Titus kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X