Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ford Transit Mk1, Mk2 márkatársakat keresek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ford Transit Mk1, Mk2 márkatársakat keresek

    Nem egy kult autó hanem egy igás ló volt annó de remélem nem én vagyok az egyetlen aki foglalkozik vele
    Utoljára szerkesztve a következő által: Tálas György; 2015 jan. 25, 12:15.

    #2
    Ja, nekem hosszú-magas Mk2 van.

    Komment


      #3
      Tálas György eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ja, nekem hosszú-magas Mk2 van.
      Nekem meg egy http://veteran.forum.hu/bemutatkozas...zrevetel-4173/ ilyen "mondnadóm" van feléd...
      Remélem, nincs harag, de ezen mindnyájan "átestünk"...

      Komment


        #4
        Szia!
        Nincs harag. Azért nem mutatkoztam be mert egyszer már megtettem. Annó simán BigDog néven regisztráltam (meg vmikor 2013-ban) most meg facebook belépéssel. Elvileg egyesítettem a két profilt. Még nem győződtem meg róla. Viszont keresem a hozzászólás törlés és a profil törlés lehetőségét, hogy rendbe tudjam tenni a két profilt... Eddig eredménytelenül. Ebben tudsz segíteni?

        Komment


          #5
          AA munkahelyem szomszédságában lévő telephelyen árválkodik egy kék mk1.
          Talán egy kérdést megérne. Ha valakit érdekelne... (Gödöllő)

          Komment


            #6
            Kedves György! Semmi sértő szándék nem volt irántad. A régebbi és más néven történő regisztrációdon ha most bejelentkeztél volna most nem kértek volna a rövidke bemutatkozásra. Mi ilyen kis kíváncsi- fáncsik vagyunk! Az előéleted törlését csak Te kérheted ha szükséges számodra és esetlegesen új lappal szeretnél indulni. Bár elfér az egyenlőre a tárhelyen.Érezd jól magad közöttünk.

            Komment


              #7
              Tálas György eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szia!
              Nincs harag. Azért nem mutatkoztam be mert egyszer már megtettem. Annó simán BigDog néven regisztráltam (meg vmikor 2013-ban) most meg facebook belépéssel. Elvileg egyesítettem a két profilt. Még nem győződtem meg róla. Viszont keresem a hozzászólás törlés és a profil törlés lehetőségét, hogy rendbe tudjam tenni a két profilt... Eddig eredménytelenül. Ebben tudsz segíteni?
              Köszönöm, hogy megértetted a lényeget, de sajnos arról nem tehet itt senki, hogy már -más néven- valamikor regiztél és a kettő -még- nem találkozott össze. Kérdezd meg a moderátorokat, hogy ez milyen formában lehetséges...
              A két moderátor: - CZsolti és Wsievers. Maximálisan a segítségedre lesznek...
              További jó fórumozást és böngészést Kívánok!

              Komment


                #8
                Üdv a fórumon.
                Igaz nem vagyok márkatárs de eléggé sokat javítottam őket amikor még a Fordnál dolgoztam. Strapabíró gépek, jó szívvel gondolok vissza rájuk. Ha tanács kell és tudok segíteni nagyon szívesen teszem.

                Komment


                  #9
                  Tálas György eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!
                  Nincs harag. Azért nem mutatkoztam be mert egyszer már megtettem. Annó simán BigDog néven regisztráltam (meg vmikor 2013-ban) most meg facebook belépéssel. Elvileg egyesítettem a két profilt. Még nem győződtem meg róla. Viszont keresem a hozzászólás törlés és a profil törlés lehetőségét, hogy rendbe tudjam tenni a két profilt... Eddig eredménytelenül. Ebben tudsz segíteni?
                  Szia György!

                  Megnéztem a profiljaidat. BigDogként semmilyen hozzászólásod nem látszik. A profilod gyakorlatilag üres. Törlésében TZ, vagy Soveny tud segíteni. Moderátorként csak annyit tehetek, hogy kívánságod szerinti hsz-okat ide-oda mozgatom, törlöm. És természetesen fórumtagként üdvözöllek és örülök, hogy megint köztünk vagy.

                  Üdvözlettel: CZsolti


                  A két moderátor: - CZsolti és Wsievers. Maximálisan a segítségedre lesznek...
                  Köszönjük Fergusson!

                  Komment


                    #10
                    Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszönöm, hogy megértetted a lényeget, de sajnos arról nem tehet itt senki, hogy már -más néven- valamikor regiztél és a kettő -még- nem találkozott össze. Kérdezd meg a moderátorokat, hogy ez milyen formában lehetséges...
                    A két moderátor: - CZsolti és Wsievers. Maximálisan a segítségedre lesznek...
                    További jó fórumozást és böngészést Kívánok!
                    Ja nem azért írtam, csak még bénáztam egy kicsit. Ez a "tapatalk" is még új. Majd belerázódok.

                    Komment


                      #11
                      sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Üdv a fórumon.
                      Igaz nem vagyok márkatárs de eléggé sokat javítottam őket amikor még a Fordnál dolgoztam. Strapabíró gépek, jó szívvel gondolok vissza rájuk. Ha tanács kell és tudok segíteni nagyon szívesen teszem.
                      Nagyon szuper köszönöm! Én csak hobbi szinten vágtam bele. Annó szerettem volna egy VW T2, vagy T3-az amivel lehet kirándulni de amikor csak horro áron találtam hulladékot akkor lettettem róla.
                      Ezt amikor megláttam egyből megszerettem. Sajnos ez sem volt túl jó állapotban de legalább drága sem volt. (Majd lesz)
                      Szóval egyelőre a szétszedelésnél tartok. Motor, váltó, kardán kint van. Viszza már a régi 4es váltó helyett 5ös menne vissza. Azt tudod esetleg, hogy melyik 3as transit kardánja megy fel egy az egyben ehhez a váltóhoz? Egy kicsit hosszabb kell.

                      Komment


                        #12
                        Olyanokat mint pl. kéder gumit vagy ablaklehúzó gumit ha már nem lehet gyárit kapni, hogyan lehet pótolni? Gyártanak valahol minta után? Veterán korú járműveknél gondolom ez gyakori gond.

                        Komment


                          #13
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          AA munkahelyem szomszédságában lévő telephelyen árválkodik egy kék mk1.
                          Talán egy kérdést megérne. Ha valakit érdekelne... (Gödöllő)
                          én egyelőre ezzel az egyel sem birkóztam még meg. Pedig az Mk1 is nagyon jól néz ki!

                          Komment


                            #14
                            Szia
                            van a családban több darab, most építek bele egy 2,5 essex motort overdrive váltóval.

                            Komment


                              #15
                              xbr500cafe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szia
                              van a családban több darab, most építek bele egy 2,5 essex motort overdrive váltóval.
                              Oh, abból azért egész szép teljesítményt ki lehet hozni! )
                              Fék, futómű is cserélve lesz?

                              Ha vannak képeid akár ide is tehetsz fel.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: Tálas György; 2015 jan. 28, 10:39.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X