Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Izs

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    A K.nénikéjét
    Megreparálom picit, aztán kipróbálom, bár ma nem tartom valószínűleg, hogy lesz rá időm, mert átmegyek Hernádra búcsúba, a helyi motoros klub Pannóniáit megnézem, van ott pár szépség.
    Aztán irány K.Lacháza, aztán holnap haza, de izgatja a fantáziámat.

    Komment


      #32
      korompaiistvan, A Ráckevei veterános börze(piac,nem tom melyik a helyes kifejezés!!!)csak délelőtt van!!!14 órától felvonulás! én sajnos nem tudok ott lenni mert tegnap odafelé mentében(vagy tógában!!!) valami gyanús zörejt hallottam a váltó felől (főleg 4-esben)tehát sajgó szívvel de vissza fordultam!!!!Ma szerelés lessz(vagyis hiba megállapítás)Együtt pihenek az öreg lánnyal!!!!Szvetlána a neve(becézve Lána!!!!!!)
      TZ és Intrepid kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        ( Így én sem leszek akkor ott, mert 17.00-nél előbb nem tudok indulni

        Komment


          #34
          Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 máj. 27, 15:08.

          Komment


            #35
            korompaiistvan, Ne szidd szegénykét!!Van annak úgy is elég baja............a szeretetet és a gondoskodást jobban szereti mint a szidást!!!

            Komment


              #36
              apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Együtt pihenek az öreg lánnyal!!!
              Látom nagy a szerelem!

              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én most értem haza a ráckevei börzéről (illetve 'töküres placc' a helyes kifejezés ), egy árva árus nem volt, a rendezők is csodálkoztak, hogy reggel nyolckor még senki sincs.
              Már majdnem örülök, hogy dolgoznom kellett és nem tudtam kimenni (de csak majdnem! )!
              Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 máj. 27, 15:08. Oka: elnézést kérek, az a 'ly' benne maradt, javítottam

              Komment


                #37
                Csak vicc volt apacsavo! Tudom, hogy lelke van!

                Komment


                  #38
                  Na, pár nap elteltével is indul, viszont szépen surran, majd leáll, itt nagyobb lesz a baj, mint gondoltam.

                  Komment


                    #39
                    korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    viszont szépen surran,
                    azt hogyan csinálja?

                    Komment


                      #40
                      norinco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      azt hogyan csinálja?
                      Gondolom a kertek alatt oson :P
                      norinco kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Alapjáraton pötyög, aztán felpörög, de nagyon.
                        Általában akkor csinálja, amikor megyek vele, majd kupplung behúz, és gurulok, vagy kanyarodáshoz, megálláshoz készülve megállok, de amint sebességbe teszem, és elindulok megszűnik.
                        Üdv.Nekem egy karbi csere megoldotta a gondot(azért nem ejti vissza a fordulatot, mert a helyén szorul a súber(kívülről nem szokott látszani)
                        Ez főleg a régebbi kerek úszóházasokra igaz a rézötvözetű súber kicsit szenya)

                        Komment


                          #42
                          Tippnek jó volt nálam is, ezért is tisztítottam át minden bowden házat meg mindent, éppcsak nem főztem még ki, de neki látok utoljára, ha így sem lesz jó, akkor marad a csere




                          De eddig ilyet nem csinált, ezért nem értem az okát..

                          Komment


                            #43
                            korompaiistvan, melyik típusú karbi van rajta? síktolattyús?

                            Komment


                              #44
                              Szevasztok ! Az indokolatlan felpörgés legtöbbször a főtengely szimering kopása miatt következhet be! Vizsgáld meg a szimeringek állapotát!!!

                              Komment


                                #45
                                Click image for larger version

Name:	K-28 3.kép.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	131214Click image for larger version

Name:	K-28 1.kép.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	131215

                                Ez a K-28-as karbi van rajta. Ha a főtengely szimmering lenne, akkor gondolom a gyújtás oldal felé szivárogna az olaj, erre is gondoltam már, de ott nem olajos.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X