Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Junak m10

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Junak m10

    Sziasztok! Először is..... Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

    Sikerült a Kovrovec (2)K175 mellé beszereznem egy Kb: 65%-os Junak m10-et. Junakos van közöttünk?

    #2
    Jelentkezem!Egyébként egy csomó új fószernél látom,hogy nincs a neve alá írva legalább a megye.Nagyban segítene,szerintem,mert pl. ha látom hogy valaki Bács megyei megnézem mit írt hátha tudok segíteni.Lehet arra járok, aztán találka.De ha 9893741201km-re vagyunk egymástól akkor nem is biztos hogy elolvasom,vagy válaszolok,úgyis mindig mindenki félreérti amit írok.

    - - - Updated - - -

    DE beégtem!Nekem se írta ki.
    sepy, Atti69 és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia Hata!

      Nekem nincs Junakom, de aktívan részt vettem egy gyerekkori barátom Junakjának újraépítésében. Pár dologra még emlékszem. Szívesen segítek, ha tudok.

      Üdv: CZsolti
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Kedves Fulton! Én ezért és ha úton segítségre szorulnánk esetleg indítottam a bejegyzésem mely elhalt. Pedig baj mindenkit érhet még ha az 1 l benzin vagy egy gyertya akkor is jó lenne esetleg 100 km-re az otthontól!

        Komment


          #5
          Sziasztok!

          Eléggé ellaposodott ez a Junak oldal ezért frissítem!

          Nekem lenne egy hiányos, papír nélküli gyönyörűségem, amit a kép kedvéért összedobáltam (szó szerint ). Van ami alkatrész nincs meg, de van amiből több is van. NEM ELADÓ! DE papíros veteránra cserélhető. Papír nélküli nem érdekel!
          Tudom, hogy itt nem hirdetünk, de előbb a fórumtársaknak ajánlom fel. Ha gond akkor irjátok meg és egyből teszem az Apróra.
          Atti69, Jankó51 és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X