Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Verhovina hatoshoz minden segítséget amivel tudtok szolgálni elfogadok.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Labirint. A trutyit a gyűrű és a hengerfurat közül kapard ki, mert emlékeim szerint ide illeszkedik a kipufogó könyökön lévő kis gyűrű. Nincs külön tömítés, a gáz meg ugye a rövidebb utat választja. Nem lesz kedve keringeni.
    Ifás kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Ha ilyen a kupplungkosár,
      Ez mi a fene o.O A Verhovináé nem ilyen... A Minirigával ne példálózzál, a Verhovina hozzá képest egy idegen létforma...
      Khm-khm...már inkább nem is mondanám, de kihagytad a drót alól az alátéteket.

      - - - Updated - - -

      A tengely rögzíti?
      Igen, azt. Pontosabban benne a hüvelyt.
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2014 júl. 31, 15:12.
      CZsolti kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #33
        tankot fogja le,a vázhoz,a villanyak felől
        CZsolti és Ifás kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Két újabb kérdés.
          1. K35 vaqy K60-as karbi?
          2. A berúgókar egyenesen felfelé áll félútig lenyomom onnan kezdi el forgatni a lendkereket. Ez természetes vagy nálam van valami rosszul összerakva.

          Gyújtás állításnál majdnem megszívatott a fordított forgásirány.

          - - - Updated - - -

          Click image for larger version

Name:	DSC_0545[1].jpg
Views:	1
Size:	203.7 KB
ID:	140730Click image for larger version

Name:	DSC_0546[1].jpg
Views:	1
Size:	201.4 KB
ID:	140731Click image for larger version

Name:	DSC_0547[1].jpg
Views:	1
Size:	206.1 KB
ID:	140732Click image for larger version

Name:	DSC_0548[1].jpg
Views:	1
Size:	207.0 KB
ID:	140733

          Komment


            #35
            1. K35 vaqy K60-as karbi?
            K60. A K35 semmire sem jó. Kutyákat dobálni esetleg.

            - - - Updated - - -

            2. A berúgókar egyenesen felfelé áll félútig lenyomom onnan kezdi el forgatni a lendkereket. Ez természetes vagy nálam van valami rosszul összerakva.
            Jó helyre tetted be a csőbilincs alakú lemez fülét? Lehet szabadon van, és azért nagyobb a holtjáték. De amúgy egy csigarendszer mozgatja a racsnit, és annak se kicsi a mozgástartománya.
            Régen volt dolgom már ilyennel...xD
            CZsolti kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #36
              Lassan ott tartok, hogy feladom a harcot vele.
              Szikra agyonütne egy lovat is elvileg jó helyen, benzit kap de még egy pöffenést se produkál.
              k35 és k60-as karbival is próbáltam.

              Komment


                #37
                Főfúvóka a helyén van? Úszószint okés? Dekompresszor szelep jól zár? Van még tippem, de egyenlőre ezeket próbáld. Sima elemi porlasztó.

                Komment


                  #38
                  Ez mind jó ma mondtak olyat, hogy a trafó a szar.

                  Komment


                    #39
                    Akkor hogy ad szikrát? Ráadásul ekkorát?

                    Komment


                      #40
                      Passzolom most neki állok trafó cserének, fúvóka cserének és gyertyákat próbálgatni.

                      Komment


                        #41
                        Gyújtást állítsd felső holtpontra(0 előgyula) megszakítóhézag 0,1(a lehető legkisebb)gyertya szikrahézag 0,5 alatt.pöffenés szempontjából karbi mindegy.Főfúvóka nélkül is megy.Kipuffból furulya kidob.Így tuti beindul.Valójában nem a trafó hanem a kondi rossz.Alul leköt,trafó mellé valamilyen kondi betesz.
                        Ifás kedvelte ezt.

                        Komment


                          #42
                          Valaki letudná írni hogyan kell összerakni a váltókar részt rúgásra továbbra se indul meg akarom próbálni tolásra.

                          Komment


                            #43
                            Ennek a motornak lelke van tudja, hogy én is utálom.
                            Félóráig tologattam kijött anyám, hogy miért az utcán szerelek mondtam neki hogy már nem sokáig mert bele lököm az árokba és felgyújtom.
                            Mondta,hogy ne adjam fel.
                            Megtoltam pöffent kettőt.
                            Szóltam neki, hogy dicsérje meg, megtoltam beindult, kerültem vele kettőt de ahogy bement a kapun leállt.
                            Megint tologattam de semmi fater és öcsém mentek el dekompresszorral rúgtam rajta egyet és beindult, kipörgött kifordultak az utcából megállt
                            és azóta megint semmi.
                            dongos78 kedvelte ezt.

                            Komment


                              #44
                              Simogasd meg, hátha jobb belátásra tér. xD
                              Ifás kedvelte ezt.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                #45
                                Ifás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szóltam neki, hogy dicsérje meg, megtoltam beindult, kerültem vele kettőt de ahogy bement a kapun leállt.
                                Add át másnak, aki nem utálja. Indítsa be, járassa kicsit, majd adja vissza
                                Én is jártam így Romettel. Teljes felújítás után órákig rugdostam, de semmi életjelet nem produkált. Többször szétszedtem, ellenőriztem, minden a helyén volt. Végül mérgemben tényleg kitoltam a kertvégi szemétkupacra .
                                Egy napot ott töltött, végül apám sajnálta meg. Odament, egyet rárugott... praaaampapapapammmapapammm ...
                                wsievers, kollarg és 2 további látogató kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X