Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Beszélgetések két MiniTorino között :-)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Persze , hogy nem számít -------ha elviseled a tekinteteket : ez a ....s mit keres itt ? De amilyen genyák a veteránosok ( szigorúan nálunk !!!!! ) ha elterjedne az a hír , hogy ez a fickó rajong a veteránokért , de Ő fél egy ilyent vezetni , viszont Ő szponzorálta az összes -kajapija- , még egy csomó barátot is lelhetnél .
    sepy, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      Aha, értem-értem. Van benne ráció!
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        (azért nem mindig vagyok olyan , mint aminek látszom )
        Nebassz, még énekelni is tudsz?
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          https://photos.google.com/share/AF1Q...E5aXhjM0F0Qm5n

          Egy kis veterános élet - a Klasszikus Olasz Autók Egyesülete szervezésében . Hét vége , észak magyar országon (Rozsnyó és környéke) Akik esetleg vágynak a tiszakeszinél lazább , kevésbé kulturális töltöttségű programokra , azoknak javaslom szerezzenek be egy olasz kötődésű autót (motort) és tartsanak velünk .

          (azért nem mindig vagyok olyan , mint aminek látszom )
          Gyönyörű képek , szép a jégbarlang , az Imrikfalvi víztározó , sokat járok arra.... a Dobsinán a cigányok körbefogták a 850 -est ??? A Betléri Andrássy kastélyt megnéztétek ? A Krasznahorka -vára látogatható már ?
          Gratulálok a közösséghez , hogy ilyen szuper túrákra vállalkoznak , hozzáteszem nem kis számban !!!! Jó látni ... Őszintén !
          joker kedvelte ezt.

          Komment


            Nebassz, még énekelni is tudsz?

            Szlovákul , Karel Gottot , könyvből olvasva , fonetikusan . De nem nehezményezték - táncoltak

            - - - Updated - - -

            Igen , minden megvolt -kivéve Krasznahorka . Dobsinán , ezek szerint ismered a cigánytelepet ?! Szóval évek óta tervezzük , hogy vagányul bemegyek , szóba elegyedek az ottaniakkal , és csinálunk néhány képet , mert a kocsi korából fakadóan olyan mint ha a korabeli Nápoly valmi külső kerülete lenne . https://www.youtube.com/watch?v=s5KRfh4-Igg

            Igazság szerint , három kép van , nem tudom miért nem rakta fel a Tibi . Automata ,üzem módban 1-1-1 sec , aztán csak az látszik hogy a tömeg meg sokszorozódik . Voltam akkora marha ( jó ötletnek látszott ) hogy gondoltam adok nekik eg két sört , meg ropit , hogy lássák a vadak a jóindulatom . Hát banyeg szétszakadt a zacskó , a sörök lestek ezek meg mint az afrikai segély osztáskor , összeverekedtek . Ez 3 másodpercben történt . Annyi kéz nyúlt be az ablakon ami betöltötte a keretet . Aztán sajnos a menekülés nincs felvéve -- hú pedig nagy volt , a cupe fara csapódott j-b ra a murván , por , kő , hang .....-----mert a fényképész srác is beszart , ugrott be és tolta .....

            De az egészben az a király , hogy a helyi haverok , akik vagy látták , vagy hallották a dolgot --- azt mondták , hogy ilyent még nem hallottak , oda a rendőr is csak csoportban vagy katonai kísérettel megy be ....... Na ki a kemény csávó
            sepy, demeter és 6 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Annó külső kerületben lepkés kvarcórákat árultam kabát alól. Biztonsági okokból az autót távolabb hagytam. Szerényen viselkedtem. Énekelni csak pantominnel kiegészítve tudok.... Te vagy a keményebb! Ui: itt se látom a képeket..
              sepy és Che kedvelte ezt.

              Komment


                Szevasztok
                QUOTE]Na ki a kemény csávó[/QUOTE]

                Székely vagy Ë›/indián mondaná...
                ...fiam, a lovak nem bátrak csak vakok
                mátéapu, heeegany és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  Nem csak ott vannak "próbaindiánok" (mármint a Dobsinai részen...) ! Szinte egész "dél szlovákiát" telerakták velük ! Füleken a tárcámat úgy vették ki a zsebemből hogy észre sem vettem ... Valamiért a hegyekben ritkábban találkozhatunk a faj egyes példányaival ... Szivesebben megyek ezért inkább feljebb , vagy akkor már Zakopane-ba .

                  Komment


                    Szlovákul , Karel Gottot , könyvből olvasva , fonetikusan
                    Ezt könnyebb megjegyezni, és kiénekelni :
                    https://www.youtube.com/watch?v=WN27bgF3-ew
                    sepy, mátéapu és joker kedvelte ezt.

                    Komment


                      https://photos.google.com/share/AF1Q...lYcGZQQ1NRTTd3


                      Ajánlom megtekintésre , egy másik fényképészünk gépéből ......( ezen több a motor )
                      madorka, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Az 1300-as FIAT az nem Kaposvárról származott el?

                        Komment


                          Nem tudom , de egyszer majd már eljössz valami klubos dologra és megkérdet .
                          emu kedvelte ezt.

                          Komment


                            Joker le jöttök az idén is Csongrádra és ha igen mikor?? Igaz mostanság kevés ideig süt a nap de egy üveg kovászos uborka most is dukál a csapatnak , annál is inkább most már van egy Olasz motorom.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2017 máj. 25, 17:47.
                            emu, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                            Komment


                              Előre is köszönjük , de még nem szált fel a füst ..

                              Komment


                                Nem gondoltam, hogy Pápa választásra készültök! Azt mondtad örökös a tiszted!!?.
                                demeter és mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X