Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OT rendszám megszerzésének módja

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    UK
    Persze ettől mindenki rémeket lát majd, hogy „és akkor majd tudják, hogy mikor merre járok?” meg „engem ne figyeljenek meg”, de megnyugtatok mindenkit, ezt már most is tudják.
    Ahogy mondod!!!

    Mindenhol otthagyjuk az elektronikus ujjlenyomatainkat amikor használjuk a bankkártyákat, a telefon adja a cellainformációkat, a térfigyelő és az épületekben elhelyezett kamerák felvesznek, a számítógépünk gyűjti és továbbítja rólunk az információkat, és akkor még nem is beszéltünk a fészbúkról, ahol önként és dalolva két perc alatt annyi személyes információt árulunk el arról, hogy kiről-miről mi a véleményünk, mi tetszik,és mi nem, kikkel állunk kapcsolatban és miért, stb. amennyi információért néhány évtizede profi titkos ügynököknek hónapokat kellett dolgozni, hogy megszerezzék rólunk...
    Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2016 jún. 09, 13:55.

    Komment


      csak egy lépés hogy számlálót tetetnek a farkamra
      Jobb ha nem látod papíron, hogyan telik feletted is az idő !
      mert az emberek a lelküket is odaadják,-holmi „üveggyöngyért
      Az üveggyöngyöket ..........emberek gurigatják, a világ meg szalad utána.

      - - - Updated - - -

      önként és dalolva
      milyen igaz !.................
      Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2016 jún. 09, 14:34.

      Komment


        Jobb ha nem látod papíron, hogyan telik feletted is az idő !
        ...aztán majd egyszer csak arra eszmél, hogy őrá már adót sem vetnek ki...

        Komment


          Pedig látod! , nézd csak meg a régi képeid és még ha magadban is de hirtelen lapozni fogsz a saját emlékkönyvedbe. Mire pedig eléred a nyögdíjas kort megfizeted az adóját annak, hogy eddig is éltél!

          Komment


            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mert innen már csak egy lépés hogy számlálót tetetnek a farkamra
            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mondjuk egy ilyen okostelefonos applikációval be lehetne vonzani pár millió $ kockázati tőkét azt hiszem.
            Már ezt is kitalálták.
            Lökésszámláló a neve
            (ha gúgliba beírjátok hogy lökésszámláló az első találatokon meg is tekinthetitek )

            Komment


              ha gúgliba beírjátok hogy lökésszámláló
              Hogy te miket tudsz !

              Komment


                Mert ő még fiatal...

                Komment


                  Beírtam,megnéztem... Eszem.....megáll...

                  Komment


                    https://www.youtube.com/watch?v=TuVev3ok5Rg............................................

                    Komment


                      OT-re szeretnénk vinni a P10-est.
                      Hallottunk valami nemzetközi minősítésről is.
                      Tudok ebben segíteni,hogy mi ennek az útja módja,kb. mibe kerül?

                      Komment


                        FIVA

                        Komment


                          Még forgalomban nem helyezett,de már OT minősítéssel és műszaki vizsgával is rendelkező veterán motorkerékpáron lehet-e üzemben tartó váltást csinálni? Ha igen, befolyásolja-e ez a minősítést? (mármint megszűnik-e úgy,mintha eladtam volna)

                          Azért lényeges ez a kérdés,mert a minősítés napján (márc 3) muzális kötelező biztosítást kötöttem a saját nevemre,mint tulajdonos. A héten pedig érkezett egy levél a biztosítótól,hogy mivel nem vagyok 30 éves,nem köthetek muzeális kötelező biztosítást,így nem 2050,hanem 7900 Ft az éves díj. Hiába reklamáltam az ügyfélszolgálatnál,hogy ez nem az én hibám,ezt az ügyintézőnek kellett volna észrevennie,nem tudnak/nem akarnak segíteni. Azt is mondtam,hogy februárban, még a minősítés megkezdése előtt a biztosító 2 fiókjában is kértem ajánlatot,akkor érdekes módon senki nem szólt,hogy heló,te nem vagy 30 éves,nem köthetsz ilyen biztosítást.
                          Szóval a lényeg,hogy nem akarok 8000 Ft-os biztosítást,ezért megpróbálnánk,hogy Apa legyen az üzembentartó. Kérdés,hogy ezt lehet-e OT-s járműnél?

                          Komment


                            Kérdés,hogy ezt lehet-e OT-s járműnél?
                            Basszus, 5.850 Ft megspórolása miatt kifizetnél 6.000 Ft-ot egy új forgalmiért és még egy csomó idődet is elvernéd emiatt???
                            Everything is better when you decide you don't care.

                            Komment


                              Krisztián, nem figyelsz...?!

                              Komment


                                Érdekes ez a Biztosítói hozzá állás, a tulajnak is veterán korúnak kell lenni? Én örömmel olvasom ha egy fiatal a veteránok köré téved ezért büntetni?!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X