Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OT rendszám megszerzésének módja

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nos, nálam a Pannónia T5H az jelenleg is Csepel TLF 250. De nem zavar, ha szerintük az szerintem is!
    Atti69, Fergusson és zahi kedvelte ezt.

    Komment


      Mi ez a felháborodás? Hisz a rendszer hibátlan
      A panthert azért ők sem gondolhatták komolyan
      zahi, sepy és Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez hülyeség mert a 311 limuzint én személyesen vitettem fel a listára majd egy napi telefonálgatás emailozás és faxolgatás árán...
        ...én a Ducattit 1 óra alatt beírattam ...
        Beagle, zahi és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          a 362-es JAwám miatt én is kétszer voltam a központi okmányirodában . Előre megpróbáltam leügyezni velük hogy vegyék fel a katalógusukba a típust (ismerős vizsgabiztostól tudtam , hogy nincs benne) de ők csak személyes ügyintézés során voltak hajlandóak ezt megtenni. Így hát elmentem azzal a biztos tudattal, hogy úgyis visszapattanok. Így is lett. Aztán a másodikra már meglett és akkor az ügyintéző nagyon segítőkész volt mert otthon hagytam a lakcímkártyámat véletlenül ,ami miatt megint elküldhetett volna . De rendes volt, úgyhogy két Sopron-Bp út árán meglett az OT.

          én a Ducattit 1 óra alatt beírattam


          Ebből is látszik a veteránozás úri hóbort
          zahi, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            Nekem a pannóniát akarták mindenáron Panther-ra keresztelni , mert a rendszerükben csak ez volt „P” betű alatt ...
            A panthert azért ők sem gondolhatták komolyan
            Lehet valaki forgalomba helyezett egy ilyet, és kellett rá a rendszám:
            Click image for larger version

Name:	Panther 01.jpg
Views:	1
Size:	183.3 KB
ID:	144588
            Az okmányirodáink minden kihívásra fel vannak készítve!
            CZsolti, Béla Rácz és 8 további látogató kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Jaja.
              Vagy egy földhözragadtabb verzió:
              Phelon & Moore - Wikipedia, the free encyclopedia
              zahi és Fergusson kedvelte ezt.

              Komment


                Wsievers erre nem tudták mondani,hogy lövésünk sincs hozzá!
                CZsolti, zahi és Fergusson kedvelte ezt.

                Komment


                  Az Ural 8.103-40 sem volt a rendszerben csak a 8.103-10. A két motor között a különbség csak az első futómű kialakításában van. Nekem egy hetembe került mire a KEKKH felvette ezt a típust, úgyhogy egyelőre az enyém az egyetlen ilyen típus az országban...
                  sepy, zahi és OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    Mi ez a felháborodás? Hisz a rendszer hibátlan
                    A panthert azért ők sem gondolhatták komolyan
                    Ez itt a Panther:
                    Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2015 jún. 08, 09:30.

                    Komment


                      Ez hülyeség mert a 311 limuzint én személyesen vitettem fel a listára majd egy napi telefonálgatás emailozás és faxolgatás árán...
                      Nekem most Wartburg 1000 van a forgalmimban. Végül is megkérdezte a hölgy,hogy jó lesz-e..... ezek szerint azt íratok be,amit akarok?? Akár Wartburg Ferrarit is??



                      Nos, nálam a Pannónia T5H az jelenleg is Csepel TLF 250.

                      Egyébként ezzel kapcsolatban az jutott a fejembe,hogy ELMÉLETBEN veszek óccson egy (pl) 311-est papírok nélkül,majd egy szintén olcsó,még értéktelen 353-ast papírokkal és.................. Ezzel az erővel simán menne.......
                      sepy és heeegany kedvelte ezt.

                      Komment


                        hogy ELMÉLETBEN veszek óccson egy (pl) 311-est papírok nélkül,majd egy szintén olcsó,még értéktelen 353-ast papírokkal és... Ezzel az erővel simán menne...
                        Szerintem ez egy kis papírozással egyébként is menne, mert nem a karosszériában van az alvázszám. Több ilyen átalakítás is történt már az országban, igaz lehet, hogy papírmunka nélkül.
                        sepy, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.
                        Everything is better when you decide you don't care.

                        Komment


                          Ez itt a Panther:
                          Az én példám jobban néz ki. :P
                          sepy, és kedvelte ezt.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            persze az is igaz hogy enni erővel kifoghattam volna valami tulkot is aki megkeseríti a napomat.
                            Főleg ha nincs jól átsütve. Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni.

                            Komment


                              Szervusztok . Előzőekben már beszámoltam az OT-s műszaki vizsgás mkp. anomáliájáról . ( Megjelentem műszaki vizsgára , de "elhajtottak" , mert az OT minősítésnek 60 napon belül kell lenni a műszaki vizsga alkalmával, így szól a rendelet . ) Mivel szeptemberben lett volna OT vizsgára hely, így feladtam, hogy a szezonban motorozzak ezzel a motorral ( + van még egy ugyan ilyen "problémával" küzdő motorom ) . Ma elmentem és bejelentkeztem : az egyik időpont '15 11.16-n , a másik '15 12.14-n . Még szerencse , hogy az idén sikerül a dolog ( remélem a műszaki vizsga is időben ! ) . A vizsgaállomáson , azért mondtak egy érdekes dolgot. A közelmúltban az egyik ominózus napon bejelentkezett 14 db gépjárműből 7 ( !!! ) nem jelent meg és nem is mondta le a jelentkezést / őket csókoltatom ! / . A lemondás sem javít abban a tekintetben , hogy más menjen más járművel . Az a helyzet , hogy a múzeumnak lejelentett gépjárművek vehetnek részt azon a napon . ( Én ezt a tájékoztatást kaptam . ) Gondolom , hogy ebben a metódusban ez a rendszer nem tartható fenn , mivel az OT-k száma folyamatosan emelkedik . Üdvözlettel.

                              Komment


                                Előzőekben már beszámoltam az OT-s műszaki vizsgás mkp. anomáliájáról
                                Én ezt már akkor sem értettem. Elvben a műszaki meg az OT két külön dolog. OT-t kell csináltatni tulajdonos váltáskor, műszakit nem feltétlenül. Ha nem így van a jogszabályban, akkor valamit nagyon elírtak. Vagy csak simán nem tudják értelmezni.

                                - - - Updated - - -

                                Visszakerestem. Szerintem nem tudták értelmezni a jogalkotók, hogy mi a szitu, mit is akarnak és miért és ezért nagyon elírták.
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X