Oldal: 32 / 34 ElsőElső ... 22 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó
311-320-ig a(z) 331 találatból

OT rendszám megszerzésének módja

Az alábbi beszélgetés „OT rendszám megszerzésének módja” témáról szól, ami a Múzeális járművek minősítő vizsgálata fórumban szerepel Hivatalos ügyek kategóriában; FIVA... 125, 250, érzés, alkatrész, apró

emu
    emu nem elérhető
    Támogató
    Összes hozzászólás
    864
    mátéapu és CZsolti kifejezte a tetszését.

Támogató Ricsi95D logója
    Összes hozzászólás
    564
    Még forgalomban nem helyezett,de már OT minősítéssel és műszaki vizsgával is rendelkező veterán motorkerékpáron lehet-e üzemben tartó váltást csinálni? Ha igen, befolyásolja-e ez a minősítést? (mármint megszűnik-e úgy,mintha eladtam volna)

Azért lényeges ez a kérdés,mert a minősítés napján (márc 3) muzális kötelező biztosítást kötöttem a saját nevemre,mint tulajdonos. A héten pedig érkezett egy levél a biztosítótól,hogy mivel nem vagyok 30 éves,nem köthetek muzeális kötelező biztosítást,így nem 2050,hanem 7900 Ft az éves díj. Hiába reklamáltam az ügyfélszolgálatnál,hogy ez nem az én hibám,ezt az ügyintézőnek kellett volna észrevennie,nem tudnak/nem akarnak segíteni. Azt is mondtam,hogy februárban, még a minősítés megkezdése előtt a biztosító 2 fiókjában is kértem ajánlatot,akkor érdekes módon senki nem szólt,hogy heló,te nem vagy 30 éves,nem köthetsz ilyen biztosítást.
    Szóval a lényeg,hogy nem akarok 8000 Ft-os biztosítást,ezért megpróbálnánk,hogy Apa legyen az üzembentartó. Kérdés,hogy ezt lehet-e OT-s járműnél?

Che örült ennek az írásnak.

UK
    UK nem elérhető
    Támogató UK logója
    Összes hozzászólás
    954
    Blog bejegyzések
    12
    Kérdés,hogy ezt lehet-e OT-s járműnél?
    Basszus, 5.850 Ft megspórolása miatt kifizetnél 6.000 Ft-ot egy új forgalmiért és még egy csomó idődet is elvernéd emiatt???

mátéapu, zahi és Beagle szívesen olvasták.
    Everything is better when you decide you don't care.

Támogató bazsimoci logója
    Összes hozzászólás
    459
    Krisztián, nem figyelsz...?!

UK örült ennek az írásnak.

Támogató
    Összes hozzászólás
    3,138
    Érdekes ez a Biztosítói hozzá állás, a tulajnak is veterán korúnak kell lenni? Én örömmel olvasom ha egy fiatal a veteránok köré téved ezért büntetni?!

mátéapu, OdinHEM, zahi és 2 további tag olvasták örömmel.

Támogató
    Összes hozzászólás
    983
    Blog bejegyzések
    1
    Melyik biztosító ??? Csak hogy oda ne menjünk ! Bár túl vagyok már a 30 -on bőven ...

mir-mur örült ennek az írásnak.

Támogató mir-mur logója
    Összes hozzászólás
    3,038
    A mi veterán klubunknak is van szerződött biztosítója. A 250 es nem veteránbiztosított trophyra, annyit fizetek mint a 150 es ETZ re vagy az AWO ra ! Lehet hogy egy 5000 3cm es amerikai monstrumra megéri, de motorra nem.

Támogató
    Összes hozzászólás
    983
    Blog bejegyzések
    1
    Én kb 2800 -at fizetek motoronként (250ccm , 16 kw) , és semmi veterán biztosítás . Ja , évente ennyi ! És nem volt kritérium hogy hány éves vagyok , ... vagy csak elég volt rám nézni !

mátéapu, sepy, wsievers és 1 további tag olvasták örömmel.

Támogató Ricsi95D logója
    Összes hozzászólás
    564
    n kb 2800 -at fizetek motoronként (250ccm , 16 kw) , és semmi veterán biztosítás . Ja , évente ennyi ! És nem volt kritérium hogy hány éves vagyok , ... vagy csak elég volt rám nézni !
    Melyik biztosítónál vagy?
    ---------------------------------

A Központi Okmányirodába lehet csak úgy,előzetes időpontfoglalás nélkül odamenni,és a helyszínen sorszámot húzni OT forgalombahelyezésre?

Támogató
    Összes hozzászólás
    983
    Blog bejegyzések
    1
    Melyik biztosítónál vagy?
    K&H -nál vagyok , bár az is hozzátartozik az igazsághoz hogy van már bónusz fokozatom is . De A00-ba sem hiszem hogy több mint 4000-4500 ft a biztosítás évente !!! (baleseti adóval ca. 5500...?) Még mindíg nem nyócezer évente...

OdinHEM örült ennek az írásnak.

Oldal: 32 / 34 ElsőElső ... 22 30 31 32 33 34 UtolsóUtolsó

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 1 látogató olvassa a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •