Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi kárpit felfogatás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Így igaz, az említett sárvédőmön is úgy volt a csík, hogy a piros mellé volt húzva az arany belülről. A címfestőben is egyetértünk, én is őt merem ajánlani!
    soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Lehet, hogy későn kapcsolódom a témához, mivel most csináltattam takarót az ok.-hoz, felvilágosított a kárpitos, hogy annak a "patentnek" a hivatalos neve: BABAKOCSI ZÁR
      korompaiistvan és soveny kedvelte ezt.
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #18


        A Gábor megküldte! ApaE-nek is köszönöm!
        soveny kedvelte ezt.
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #19
          Sziasztok!
          A vaterán találtam ezt a hirdetést, és nem azt akarom firtatni hogy megéri-neméri hanem hogy mit műveltek anno szegény oldalkocsival?? Elsőre arra gondoltam valakinek túl kicsi volt? és megtoldotta az orrát? vagy látott már valaki ilyet? Nem rossz m i!!

          Click image for larger version

Name:	ed65_1_big.jpg
Views:	1
Size:	139.4 KB
ID:	128971 Click image for larger version

Name:	ed65_2_big.jpg
Views:	1
Size:	117.9 KB
ID:	128972 Click image for larger version

Name:	ed65_3_big.jpg
Views:	1
Size:	141.4 KB
ID:	128973

          Pannónia, Pannonia, Duna oldalkocsi

          Komment


            #20
            Sziasztok!

            A duna oldalkocsi takaró ponyva rögzítő fülekkel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy hogyan kell rögzíteni, hogy szép legyen. Ha van valakinek tapasztalata, jó lenne, ha megosztaná. Előre is köszi

            Komment


              #21
              iglice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A duna oldalkocsi takaró ponyva rögzítő fülekkel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy hogyan kell rögzíteni, hogy szép legyen. Ha van valakinek tapasztalata, jó lenne, ha megosztaná. Előre is köszi
              Jó helyen tetted fel a kérdésedet, ezt a témát az elejétől elolvasod és "kivilágosodik"a válasz !
              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

              Komment


                #22
                Végigolvastam a témát, és nincs benne a válasz. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hová rakom a patentszemeket, hanem arra, hogy hogyan tudom a rögzítőfüleket szépen átütni a ponyván és rögzíteni:

                Komment


                  #23
                  iglice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

                  A duna oldalkocsi takaró ponyva rögzítő fülekkel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy hogyan kell rögzíteni, hogy szép legyen. Ha van valakinek tapasztalata, jó lenne, ha megosztaná. Előre is köszi
                  iglice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Végigolvastam a témát, és nincs benne a válasz. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hová rakom a patentszemeket, hanem arra, hogy hogyan tudom a rögzítőfüleket szépen átütni a ponyván és rögzíteni:
                  Szia!
                  Akkor biztos én vagyok a hülye és elnézésedet kérem, de az első kérdésedben, csak "gondoltad" amit a másodikban már fel is tettél!
                  Nem akarok kárpitos témában okoskodni, mert én úgy csináltattam a takarót, de a kézügyességen és a cél szerszámon sok múlik, szerintem!
                  A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                  Komment


                    #24
                    OdinHEM, -t5- és soveny kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Köszönöm a segítséget!
                      -t5- kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Tibor,

                        A faterom által beépített plussz rúgózás ezt űbereli) De ez sem rossz, viszont legalább már látom, hogyan kellene kinézni az alvázomnak

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X