Közlemény

Collapse
No announcement yet.

͍ves sárvédős Duna oldalkocsi hátsólámpa aljzat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ͍ves sárvédős Duna oldalkocsi hátsólámpa aljzat

    Üdv, segítséget szeretnék kérni a képen látható hátsólámpa aljzat azonosításában, méretek a képen láthatók.
    Előre is köszönöm.















    Click image for larger version

Name:	P1030566.jpg
Views:	1
Size:	189.8 KB
ID:	156857



    Click image for larger version

Name:	P1030567.jpg
Views:	1
Size:	185.6 KB
ID:	156858

    #2
    Üdv a méretből és az 5+6w-os foglalatból Puch MV-50-s motorkerépár hátsólámpára tippelek,búrája szemre megegyezik

    Komment


      #3
      Üdv, köszönöm a tippet.

      Komment


        #4
        Üdv!
        Én inkább Duna oldalkocsi hátsólámpa aljzatnak tippelem.Szükségem lenne rá.Esetleg eladó?
        Zoltán

        Komment


          #5
          Üdv, ha tényleg duna oldalkocsié akkor nagyon örülök mert nekem is van egy oldalkocsis fogatom és pont hiányzik róla. Köszönöm a tippet, utána fogok nézni. Ezen oknál fogva nem szeretnék megválni tőle.

          Komment


            #6
            Milyik fajta az oldalkocsid?Nekem az is jó lenne,ha az égő foglalatokat letudnánk méretezni.Nekem annyi elég lenne.Az alaplemezt legyártottam már csak a belseje van hátra.

            Komment


              #7
              Íves sárvédős, torziós rugós. Természetesen megoldjuk csak egykét napot kérek mert most nincs a közelemben a lámpa. Elég kacifántos lesz leméretezni de majd valahogy megoldjuk.

              Komment


                #8
                Üdv elkészült a méretezés, nem egy komoly szakrajz de hátha segítségedre lesz. A képeken a szaggatott vonalnál van a hajtás, a felső rajz a felső foglalatot ábrázolja az alsó pedig az alsót. Click image for larger version

Name:	P1030600.jpg
Views:	1
Size:	188.6 KB
ID:	139316 Sajnos én ennél jobban nem tudom beméretezni, remélem ez már ad valami támpontot.

                Komment


                  #9
                  Hátha találtok hasznos információt ApaE hozzászólásában: http://veteran.forum.hu/tipusjegyek-...566/#post13042

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X