Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Házi vagy gyári, mert én még ilyet nem láttam Pannonián (dupla hátsó teleszkóp)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Házi vagy gyári, mert én még ilyet nem láttam Pannonián (dupla hátsó teleszkóp)

    Ez a dupla telo megoldás gondolom valami házi oldalkocsi extra. Vagy nem?

    #2
    Ezt inkább úgy fogalmaznám meg. "Az emberi gányolás egyik minta példánya".
    De még ha csak a teleszkóp lenne a problémás terület...
    korompaiistvan kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Csak ez úgy megragadott.

      Komment


        #4
        Ez aztán tényleg nem semmi, összességében!

        Komment


          #5
          Biztos az asszony tömör gyönyör volt
          Titus, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A kipúf sem egy sorozat darab.:-))) Biztos a menetszél vissza húzta a füstöt.:-))))) Vagy a fékpedál beállítása??? Teljesen "kézre" esik.:-)))




            Na és az ülés sem egy tucat példány.:-)))))

            Komment


              #7

              Komment


                #8
                érdekes megoldás!! ilyet még nem láttam!!

                Komment


                  #9
                  hátul mz lámpa van rajta?

                  Komment


                    #10
                    szerintem is ES MZ-jé, plussz a kormányvég indexek.

                    Komment


                      #11
                      -Nem kivánok vitát nyitni.
                      Mindig voltak fiatalok, mindig voltak különbözni vágyók, ötletgazdagok ....
                      -idő,pénz,türelem .... már kevésbé.
                      OdinHEM és Che kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Én is láttam, és csináltam hasonlót (csak index), de már benőtt a fejem lágya

                        Komment


                          #13
                          Könnyü nektek---most itt üldögéltek a tejfölös fazékban - csak kinyújtjátok a kezetek és kedvetek gusztusotok szerint vásároltok motort , autót , faros Ikaruszt , dömpert.......meg az egész világból -netes hirdetésekből bármi kutyasz@rt , amit néhány nap mulva letesz a posta a lakásotok elé.

                          Nagyon nem tetszik nekem amikor habzószáju " veterános " szidja a ..... aki az INDIÁNT Pannóniára cserélte ,aztán később tett hozzá egy deszkából ácsolt teher oldalkocsit---amivel felépítették a házat , pincét --majd mikor sikerült összekuporgatni a Trabira , és3-5 év mulva megkapni---teljesen természetes hogy már nem volt szükség a Pannóniára !
                          De ...! a természetes az lett volna hogy megy a MÉH -be-----nem így történt hanem csináltak kistraktort-----ha nem tették volna akkor most ríhatnátok igazán----nem lenne akatrész ,blokk ,váz , kerék, elcsomagolt- tartalék új motyó ..!
                          Ezért szerintem aki nem élte meg ezeket az éveket--negatív kritikai megjegyzésre még csak ne is nyissa a száját---
                          Aki pedig átélte és nem igy emlékszik az szerintem kavinton hiányban szenved--vagy valamiért jól ment a szekér akkoriban........

                          Komment


                            #14
                            Nekem sem megy a szekér egyáltalán mert favágónapszámból újítom a motoromat és nem is gyári a festés meg ilyenek , de igényesen meg fel van újítva. Ez a gépsas szerintem ízlések és pofonok.. nekem bejön mert elmebeteg egy aszfaltkarcoló Sokan bizony szobában tartják a veterán motorjukat néha gurulnak egy kört ( azért tisztelet a kivételnek pl: a Pannónia expedíció) és kinevetik a másikat mert nem csili vili a motorja mert nincs fölös 300 ropija rá én kb 45e-ből csináltam meg haverral a jawamat és napi szinten használom gyönyörű új festése és új motorja elektronikája van és imádja falni a km-eket. Tavaly a Horvátországi túránk során belenyestünk 2000km-t. Ezt a Lehurrogó okoskodó kritikát én sem csipázom és elkerülöm az ilyen embereket. Igaz a Pancsi a képen elég kókányocska, de mosolyra húzza a szám és az a lényeg , hogy a gazdájának tuti bejött. A többi lényegtelen.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: lyeti; 2012 aug. 14, 20:47.

                            Komment


                              #15
                              Ebben az estbe nem a " kitűnni a sorból " vezérelte a gazdit biztosan hanem a súllyal való küzdelem. Bizonyára nem 60 kg. -os volt ki használta és az utasa sem. A csomagtartót és merevítését nézve az állta rendszeresen cipelt súly sem volt kevés. Akkoriban a falvakban az orvosnak esetleg a TSZ elnöknek pedig rendszeres GK. használata volt. " Nagy ember" -nek adatott meg.Nem voltak platós csoda sárdagasztók a háztájiból nevelt jószágnak jó esetben a motor volt az igásló. Ekkor kellett ötletelni ha ketten rá ülünk hogyan lehet még az árut is bevinni a piacra mert vonat és bicikli volt máskülönben a választási lehetőség. Igaz volt még egy a Gyalog mint Balog!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X