Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TL ülés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    TL ülés

    Nincs valakinek képe a tl ülés lapjáról, mert a neten sehol sem találtam, ja a nagyé érdekelne köszi

    #2
    Hello hirtelen ezeket találtam de ha kell lefotózok egy kopasz deszkát isClick image for larger version

Name:	SDC12332.jpg
Views:	1
Size:	191.1 KB
ID:	138989Click image for larger version

Name:	SDC12333.jpg
Views:	1
Size:	192.5 KB
ID:	138990Click image for larger version

Name:	SDC12334.jpg
Views:	2
Size:	192.3 KB
ID:	138991Click image for larger version

Name:	SDC12336.jpg
Views:	2
Size:	189.4 KB
ID:	138992

    Komment


      #3
      Nagyon köszönöm ezt is nagy segítség

      Komment


        #4
        Nagyon szívesen esetleg ha van még valami kérdés alkatrész fotóval kapcsolatban írj

        Komment


          #5
          Üdv! Én csináltam néhány fotót a lemezről, ami a szinte ugyan az mint a tlt, tlf, csak hosszabb a felfogató vas, és a szoknyája nagyobbClick image for larger version

Name:	IMG_5248.jpg
Views:	1
Size:	190.5 KB
ID:	139478Click image for larger version

Name:	IMG_5249.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	139479Click image for larger version

Name:	IMG_5250.jpg
Views:	1
Size:	194.5 KB
ID:	139480

          Én is kérdeznék.
          Van valakinek hátsó sárvédő terve, vázlata, vagy fotója, kis üléses tl-hez?
          Az enyémen egy elvágott, nagy ülésesé van, azt kellene megcsinálnom a kicsi üléshez.
          darkside kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv roberto megnyugodva nézegetem a fotókat amiket csináltál , hogy a te ülésvasad is pont ugyanazon a helyen van eltörve ahol az enyém. Én nem tudom milyen távolról ugrottak rá ezekre a motorokra , de volt egy deszkám amely szinte csak középen teljesen átszakadt.
            Nincs véletlenül plussz lengővillád eladó??

            Komment


              #7
              Üdv!
              sajna nincs hozzá plusz cuccom, már az ülésvasat is odaigértem egy jóbarátnak, mert az enyémre kicsi való, sőtt én is keresek első villát. Szerintem nem messziről ugráltak rá, csak sokat( az elmúlt századokban):. Biztos láttál már embert motort betolni.







































              s

              Komment


                #8
                Igazad van bár szerintem a tl motorokat nem sokat kellett tolni , mert elég könnyen és jól indultak de persze mindig vannak kivételek nem lehet általánosítani
                ptm004 kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Roberto, nem vagy ezzel egyedül, szerintem ezeknek a motoroknak a nagy részének ez az egyik fő hiánya...
                  Roberto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  sőtt én is keresek első villát

                  Komment


                    #10
                    Baxy1- neked kész van a tl-ed?
                    Esetleg van valami fölösleged?

                    Komment


                      #11
                      De elhatároztam- fog még ez változni- mármint a hiány.
                      Amit tudok legyártok.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Roberto; 2014 márc. 04, 11:44.
                      ptm004 és baxy1 kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Van motorom ,de van hiányos is így nem tudok alkatrészt adni.Egyébként ha gondolkozol aluszár legyártásában azt én is szponzorálnám
                        Utoljára szerkesztve a következő által: baxy1; 2014 márc. 04, 19:44.
                        ptm004 kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Erősen gondolkozok rajta, bár sokan le akarnak róla beszélni (akinek van, nem érdeke), az indokokkal meg Dunát tudnék rekeszteni.

                          Komment


                            #14
                            Baxy
                            Nincs véletlenül plussz lengővillád eladó??

                            A legelső Pannóniámba ( akkor még csak a motorozás volt a lényeg csináltam 2 T5-ös lengővilla bal oldalából egy nem tokozott villát. Sokan kérdezték, hogy nem TL-ből való?
                            Szerintem kis odafigyeléssel össze lehet rakni, ha végképp nem találsz.

                            Komment


                              #15
                              ez mind igaz de a km-óra hajtás kissé bonyorultnak tűnik, sok mindent megcsinálok de a hegesztés nem megy,azt nem tudom házilag megcsinálni csak kókány módon én legalábbis azt egy komoly TL-re nem raknám rá .... gyalázás

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X