Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A kondis kondi, meg ami kisült belőle

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    kékes tévé ???? A tetején a TSZ - elnököt megállító jeges medve szoborral ????
    Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2016 máj. 31, 01:07.
    Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Volt nekünk a képernyő elé ragasztva a szivárvány színeiben játszó fólia. Attól lett színes TV !
      zahi és Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Bunyós pityúúúúúúúúúúú !
        Ammmmeeekkkiii????
        zahi kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          kikikiki,,,,,?????????,

          hát zámójimi után a II. király
          madorka kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Ammmmeeekkkiii???
            Aki anno amatőr bunyósként állva maradt Lennox Lewis és Mike Tyson ellen is, ami azért eléggé becsülendő teljesítmény.
            CZsolti és zahi kedvelte ezt.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #36
              Aki anno amatőr bunyósként állva maradt Lennox Lewis és Mike Tyson ellen is, ami azért eléggé becsülendő teljesítmény.
              Akkor ő nem bunyós, hanem atléta ! ( Rövid, és hosszútáv )
              Fergusson kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Aki anno amatőr bunyósként állva maradt Lennox Lewis és Mike Tyson ellen is, ami azért eléggé becsülendő teljesítmény.
                Nincs is semmi bajom azzal, ha a mai kor divatjának megfelelően (celebként) ünnepeltetné magát mint ilyen kiváló sportoló. Biztos nagy sikert aratna nálam azzal is, ha a helyszínen lévő négerek közül kettőt- hármat kiütne.De arra irigy vagyok, hogy milyen jól meg lehet élni abból, hogy valaki szeret énekelni, na ez már nem tetszik.

                Komment


                  #38
                  De arra irigy vagyok, hogy milyen jól meg lehet élni abból, hogy valaki szeret énekelni, na ez már nem tetszik.
                  Ne légy irigy. Kezdj el énekelni, hátha bejön.
                  CZsolti kedvelte ezt.
                  Everything is better when you decide you don't care.

                  Komment


                    #39
                    Kezdj el énekelni, hátha bejön.
                    Pont ezért vagyok irigy, én is csak szeretek énekelni, és nem tudok, de nekem megélnem sem sikerül belőle.
                    CZsolti kedvelte ezt.

                    Komment


                      #40
                      csak szeretek énekelni, és nem tudok
                      Ők sem tudnak ! A szégyen az, hogy a társadalomnak igénye van erre a sok szemétre !

                      - - - Updated - - -

                      Moderátor urak ! Rendet kéne rakni. mert már nagy a KÁOSZ ! A lámpafejbe már belekeveredett a Kékes TV, amin éppen brazil szappanoperát nézünk Csocsesszal !
                      Titus, CZsolti és 5 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        csak szeretek énekelni, és nem tudok
                        Ők sem tudnak ! A szégyen az, hogy a társadalomnak igénye van erre a sok szemétre !
                        Engem is ez bosszant!Aki tud:azt a közelébe sem engedik a színpadnak(őt nem lehet irányítani)A gagyit olcsó:és jobb eladni nagy a haszon,a profi ha elmegy nem marad semmi,csak a könnyen pótolható nagy üzlet.......
                        És ez van az"egyéb"szakemberekkel...
                        madorka, zahi és Fergusson kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #42
                          Moderátor urak ! Rendet kéne rakni. mert már nagy a KÁOSZ ! A lámpafejbe már belekeveredett a Kékes TV, amin éppen brazil szappanoperát nézünk Csocsesszal !
                          Szándékosan hagytam a dolgot elfajulni idáig. Igrichet ismerve sejtettem, hogy beindul az élet. Átnevezem a topicot és kész. Ez lesz a címe: "A kondis kondi, meg ami kisült belőle"
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X