Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami régen egyszerűen működött, manapság csak bonyolultan és drágán működhet.
    Szerintem vagyunk ,néhányan akik ,nem tudnak idegen nyelveken.Megyek az utcán látom a vegyesbolt helyett kimondhatatlan valami van írva.és nem tudom mit árulnak bent mert le van matricázva az ablak..pl.kupiba nem akarok bemenni!.Azért bosszant,arra játszanak a cégek,hogy a betévedő úgyis vesz valamit,amit akart... felejtse el.Nagyon sok ismeretlen szót hallok a rádióban tv-ben a mondatokban,nem igazán egyértelmű elképzeléseim vannak néhány gondolatmenetről ezek miatt..Magyarul nem értem miről van szó!

    Azt akartam kihozni ezekből,ugyanúgy nem vagyok képes elsőre megérteni egy elhadart kitöltési magyarázatot sem...rosszul látok...nagyot hallok,ezek még segítenek a félreértésekben is.Türelem az ügyintézőknek sincs hiszen nagyon unalmas efféle embereknek magyarázgatni,sokszor hiába.

    .A veterán aprón ,szó szerint egyre nehezebben igazodtam el vagy a reklám állta az utam így leszoktam a nézegetését.A mi oldalunk magyarosítása is elapadt,nagyon nehezen találok meg valamit legtöbbször feladom,keresem más oldalakon.
    movisz és Jankó51 kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Nos kicsit halad a dolog . Villanyak cspágyasítása van soron . Találtam néhány jó szándékú motoros boltot ahol kapni !! Direkt a motorhoz ! a legdrágább -2db , kb 15000 volt ...... néhány nap múlva lesznek képek és árak és technológia .....

      Jankó51 kedvelte ezt.

      Komment


        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        és technológia .....
        Apa E. -t kérdezd szerintem elsők között volt aki kúpgörgősre alakította.....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X