Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia P21 felujítás ...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Nem tudok újat háborogni...de a 21-es teltebb, mélyebb piros színe telitalálat!

    Komment


      #32
      Mezőkövesd okmányiroda, a polgármesteri hívatal mögött. Vidd a papírokat, egy próbát megér, lehet hamarabb meglessz a rendszám és forgalmi.
      Nekem a multkor még a alváz és motorszámok közt is keresgéltek kérésre. (utánanézettem pár blokk és vázszámnak)
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 máj. 29, 15:46.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #33
        demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem tudok újat háborogni...de a 21-es teltebb, mélyebb piros színe telitalálat!
        Az igazsághoz hozzátartozik hogy a felvétel ma reggel készült , és még árnyékos borult volt az idő ! A szín pedig remélem inkább a gyárra hasonlít , mondom ezt leginkább azért, mert az első sárvédőn lévő eredeti gyári "fényezés " viszonylag jó állapotban megmaradt , és ezt vittem el még első körben a festőhöz , aki (egyébként jóbarátom...) egy számítógépes szerkezettel (computeres szem... ) azonosította be a színt ,a gyári alapról , (előtte kézzel polírozgatta ... csak hogy jó legyen ) és arra a következtetésre jutott hogy a FIAT 113-3 hoz áll a legközelebb , de egy picit világosabb ... , úgyhogy arra keverte , az ezüst pedig a Toyota 1D5 színkódnak felelne meg ami egy kicsit zöldebb árnyalatú , a fekete pedig fekete

        - - - Updated - - -

        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezt azért ne együk nagy nagy kalánnal - ha az úgy minden megvan ahogy leírta , akkor hol nem s@rom le , hogy az eladó elött 2 vel kim mit csinált mikor . A LÁNCNAK CSAK NEKEM ÉS A VALŐS ELADÓTULAJDONOS KÖZT igazolhatóan meglenni .

        Be is ( nincs jobb szó) : s@rnék a röhögéstől , ha azzal álna elő nekem egy tulbuzgó ügyintéző --pl .ha fater 1932 es FIAT autóját (ami ugye a nevén van ) szeretném magamra iratni --hogy nem írják át amig nem igazolom ,hogy kié volt 1934-194I és 1950- 1954 között , mert egy kitudatlan gyökér pont arra kíváncsi .

        Ez itt hülyén hangzik , és azért ennyire abszurd példa ,hogy kitünjön a marhaság . Az eset ugyan az .

        - - - Updated - - -

        zahi, --nem adod el ? mérgedben egy haverom pont keres...
        Sajnálnám , főleg amíg kész nincs teljesen , de lehet hogy az lesz a vége mert már nagyon sokban van ! Lehet mondani a gatyám ment rá annak ellenére hogy szinte mindene gyári ...

        Komment


          #34
          A szín pedig remélem inkább a gyárra hasonlít
          Akkor a kép valóban csalóka lehet. Álmaim 21-ese meggybordó lett volna, keskeny krómozott sárvédőkkel...

          Komment


            #35
            O.K. Nagyon gusztustalanul hangzik , hogy megőrizlek ebben a hitedben ???

            Komment


              #36
              zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a fekete pedig fekete
              ....na jó , de milyen fekete ?

              Komment


                #37
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ....na jó , de milyen fekete ?
                Sötét

                Tudod, az olyan mint a világos fehér csak feketébe

                Komment


                  #38
                  tévedés , utolsó példa erre a most festett motorvázam . A kolléga nagyon jót és szépet akart ( az is lett ) ezért egy méregdrága NYUGATI festékkel borította be a vasat . Aztán véletlen arra kev eredtem néhány hét után , amikor megmutatta , hogy kipróbálta a 2K NEOLUXOT , szintén persze feketében . Szerintem énekelni lehet a különbséget . A neolx javára . Annyira szép fekete , hogy mesés , szerintem az igazi pannónia, csepel szint annyira vissza adja hogy na ,

                  Persze , ehez kell egy szem ...

                  Komment


                    #39
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Persze , ehez kell egy szem ...
                    De még jobb ha kettő is van!

                    Komment


                      #40
                      Hogy neked kelljen bizonyítani, megadni a tulajdonosi láncolatot?
                      Nem neked kell bizonyítani. Neked ki kell várnod amíg a helyi okmányiroda kikérdezi a KEKKh-t, hogy amit a papírra írtak 2 hónappal korábban,azt valóban ők írták ,és valóban úgy is van.Én is eljátszottam ugyanezt tavaly.

                      Komment


                        #41
                        azaz 1976 márciusa és 1980 júniusa közötti tulajdonosok kellenének nekik
                        B@ssz.. meg! Ennyi idő után már a gyilkosság is elévül itt meg sz@rakodnak. Jó lenne ha ebben az országban a valós problémákkal foglalkoznának nem az életünket nehezítenék

                        Komment


                          #42
                          Nos tisztelettel jelentem , hogy ma sikerült a vasdarabra felerősítenem , egy lényegtelennek egyáltalán nem mondható , de mechanikai funkciójában egyáltalán nem nélkülözhetetlen tartozékot ... csak ca. 45 napot vártam rá ...

                          Click image for larger version

Name:	Kép0280.jpg
Views:	1
Size:	191.3 KB
ID:	144903

                          Most már nyugodt szívvel hozzákezdhetek a legális próbálgatásnak a beállításokhoz ...
                          Valami azt súgja még most sem értem a végére .

                          Komment


                            #43
                            Én úgy gondolom ezt az időszakot úgy vártad mint a kisgyerek a Karácsonyt! Kellemes motorozást és jó állítgatást,most az idő is aktuális.

                            Komment


                              #44
                              Köszönöm a biztató szavakat , remélem most már tudok alakítani rajta ezt-azt... (valamiért elkezdett csöpögni a benzin a balos karbiból , és a láncvédőnél is zörög a lánc, le kell róla szednem ...) De nem rég kellett átbogarásznom a papírokat, ami szerint 2012-ben kezdtem az egészhez . Hogy elment az idő !
                              Az aktuális idő pedig mintha esőre állna Délutánra meg mehetek dolgozni ...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X