Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 lengővilla szerelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A csavar megfelelő!
    emu és dott kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Üdv!

      Össze lehet rakni fordítva, de akkor nem ez a hiba jelenség!
      A két excenteres csavarral a hátsó kerék vázzal való egytengelyőségét állítod be és nem a láncot feszíted!
      Ha nem tudod annyira hátrahúzni a hátsó lengőkart, hogy a lánc feszessége megfelelő legyen, vegyél ki a láncból 2 szemet!
      dott kedvelte ezt.

      Komment


        Nyuszifül! köszi az ötletet, ma délután lemegyek és megnézem, most 120 szem van benne (ami talán a gyári mennyiség). De mivel most vettem új arany favorit láncot, a régit lehet inzultálni ilyen mókával.
        heeegany és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De mivel most vettem új arany favorit láncot, a régit lehet inzultálni ilyen mókával.
          De ugye a lánckerekeket is cseréled majd a lánccal együtt?
          dott kedvelte ezt.

          Komment


            Hello! Tök új mindkettő! Nem innen fúj a szél ahogy nézem. Épp szétkaptam mindent hátul. Click image for larger version

Name:	19357835_10208829396681843_1442951802_n.jpg
Views:	1
Size:	73.5 KB
ID:	151973
            Nem kiabálom el, de meglesz a hiba, már csak azon agyalok, hogy azt az "U" alakú pozícionálót hogy kell visszarakni hogy ne fordítva legyen... a képek alapján amiket láttam neten felülre mutatja a nagyobb kivágást.
            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              azon agyalok, hogy azt az "U" alakú pozícionálót hogy kell visszarakni
              Arra már nem emlékszek, de sose úgy ahogy elsőre összerakom
              dott kedvelte ezt.

              Komment


                Mielőtt a láncot felteszed nagyjából állítsd be a vonalban futást(két kis excenteres csavar) aztán, ha az megvan nézd meg hogy megfelelően mozog-e előre-hátra a láncfeszítő. Ha az is megvan akkor mehet fel a lánc és a kerék, aminek pontosítod az egy vonalban futását.

                Komment


                  Na közbe leszedtem a hsz*t mert megtaláltam hogy hátrafelé kell állni ennek a kis tüskének (vagy minek). Igen így teszek, először megnézem hogy tudom e rendesen állítani, utána összerakom, utána a lánc, ott is megnézem hogy mozog e normálisan és aztán csak a többi. Ha már szét van szedve átkentem zsírral is mindenütt, megpucoltam, szerencsémre nem lóg semmi sem, így csak a szerelési hibát követhettem vagy követek el ezzel. De tanul az ember, lesz ebből még motor !
                  sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    Én a beállító részét valami nagyon sűrű(elvileg víz és oldószer álló) zsírral kentem be. Azt mosásnál nem mosod ki és nehezebben fog összerohadni az egész
                    dott és mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      Jelentem, készen vagyunk! Elfáradtam, de sikerült, kipucoltam, összeraktam könyv szerint és.... JÓ! még majd a lánckerekek vonalba futását ellenőrzöm, plusz az új lánc fog nyúlni idővel, de most bitang jó. Egy kezdés és befejezés fotó. (Végül arany favorit láncot vettem, ahogy írtátok.)
                      Click image for larger version

Name:	19357747_10208831997866871_538278707_n.jpg
Views:	1
Size:	93.2 KB
ID:	151976Click image for larger version

Name:	19357780_10208831996906847_1418453711_n.jpg
Views:	1
Size:	83.6 KB
ID:	151977
                      Titus, heeegany és 4 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Csupán egy javaslat: a tacsóban van egy Fém polírozó teknősbékás zöld flakonos: Türelmes munkával csodákra képes még a képen látott kipufogóval is. No nem úgy mint a reklámban általában , hogy bekened és letörlöd és kész! Jó krómra és alura is.
                        dott, mátéapu és zahi kedvelte ezt.

                        Komment


                          Most jönnek majd a finomhangolások a jószágon, szerkezetileg rendbe van hozva, jöhetnek a szépészeti dolgok.
                          sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            Tisztelt tagok! Excentrikus állítócsavart keresnék a lengővillához, sajnos az egyik elveszett. Van valkinek tartaléka? Köszönöm!

                            Komment


                              woombaat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Van valkinek tartaléka?
                              Ha érte jösz adok ajándékba,ha nem:akkor nem !
                              woombaat és movisz kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha érte jösz adok ajándékba,ha nem:akkor nem !
                                Köszönöm a felajánlást, írtam üzenetet.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X