Közlemény

Collapse
No announcement yet.

T5 kerékcsapágy

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Demeter, úgy ahogy mondod. Nekem jó volt ami volt eddig, lehetett volna c3-is nem annyira foglalkoztam vele, szaladtam, vettem belevalót, örültem hogy gurul újra.
    De Joker álláspontját és a műszaki hozzáértését sosem vonnám kétségbe, így gondoltam hogy akkor eldöntés kérdése lesz mindenkinek, mit fogad meg.
    Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2014 szept. 24, 23:35.

    Komment


      #32
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      .

      Még azt hozzáteszem : HA EZ VAN BENNE - AZ CSAK POZITÍVUM , NINCS NEGATÍV HATÁSA .

      Ha ez így se eggyértelmü --akkor t..ön szúrom magam .
      kérlek ne tedd!! megértettem!!
      Lemezjáték és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mindjárt keresek egy bortenyésztő fórumot , isten bizony . Aztán bekérdezek valamit , pl ,hogy a peronoszpórát biorézgáliccal -vagy gyósztertárival jobb-é prmetezni .

        Gondolom a diskurzus vége valami hasonló lenne : ha lepisálod öcsém , az sem gond -hisz magad iszod a levét .


        De amijjen érthetetlen hüje vagyok , vagy nem magyarul írok , megpróbálom megint : NEM KELL ! DE JÓ HA VAN !
        ÉS SEGÍT AZ EZTERGÁVAL GÉPMŰHELLY NEM RENDELKEZŐ , DE NAGYON ÜGYES MOTOROSNAK .

        Még azt hozzáteszem : HA EZ VAN BENNE - AZ CSAK POZITÍVUM , NINCS NEGATÍV HATÁSA .

        Ha ez így se eggyértelmü --akkor t..ön szúrom magam .
        Kész vagyok! Ott a pont! Megértettem. Valakinek (pl. nekem) így kell elmagyarázni.
        Köszi Joker, egyéni stílusod most is vidámmá tett. Szakmai tapasztalatod megosztását ezúton is köszönöm.
        Lemezjáték kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Ja, van egy ilyenem, beteszem - a számok is hadd beszéljenek:

          Click image for larger version

Name:	ményhornyú golyós.jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	141140

          Komment


            #35
            Demeter táblázata alapján megállapítható, hogy Jokernek tökéletesen igaza van. Ugyanis egy alsó tűréssel készült C3-as szorosabb illesztésű, mint egy felső határos CN.
            Például egy 6202-nél CN( +0,005; +0,020) C3( +0,013; +0,028)


            Szóval jót vitatkoztunk a - semmin. De ettől szép az élet. Kb. olyan, mint amikor feleségemmel ugyanarról a dologról ugyanaz a véleményünk, csak ő női szemmel nézve érvel, és mint rendesen némi heves szóváltás után kiderül, hogy neki van igaza. (Meg nekem is persze, csak nem merem mondani. )

            Mindenesetre nekem tanulságos volt.
            Örs, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              ugyanaz a véleményünk, csak ő női szemmel nézve érvel
              Ehh, milyen ismerős...
              TLF65 és CZsolti kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X