Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Autó fékmunkahenger felújító szekembert keresek!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Autó fékmunkahenger felújító szekembert keresek!

    Moszkvics 407-es első fékmunkahengereit szeretném felújíttatni, mert hiánycikk az új. Az én elképzelésem, felpolírozás, csiszolás, és új túlméretes gumikarmantyúk bele.

    #2
    Szia!
    Mintha lenne fönn 2db komplett új első agy is itt a veteránaprón (mégha a karmantyúk már nem is a legjobbak bennük az eltelt időtől, a hengerfalak biztos jobbak mint egy használtban) , bár nem tudom 407-be milyen való , nekünk egy 2140-es tajgazöld Szergejünk volt 22 évig a családban, ezért akad meg még mindig önkéntelenül is a szemem a Moszkvics cuccokon, hűséges jószág volt.

    Komment


      #3
      Sajnos az a baj, hogy a 407-esek első féke, sőt majdnem az egész futóműve más, mint a későbbi 403, 408, stb. típusoké. Azokhoz van minden, de a 407-eshez meg semmi Vagy ezeket kell felújítani, vagy az egész futóművet egy későbbire cserélni, amihez van új munkahenger, meg sok más minden is. Ez lenne a legjobb, vennék is 403/408 futóművet, ha lenne.

      Komment


        #4
        Skodi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vagy ezeket kell felújítani,
        Szia Skodi!
        Próbálj meg beszélni a LÉDEM 2000 KFT tulajdonosával Lévay Sándor Úrral, hátha tud segíteni! Volt itt nálunk a Nosztalgia Járműfesztiválon és meghívott bennünket a gyöngyösi telephelyére, megmutatta azt a "2-3 ezer" felújított és felújításra váró mindenféle szépséget amit összegyűjtött.

        Moszkvics nem volt ott, de a fékfelújításban lehet, hogy tud segíteni!
        Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 júl. 19, 17:21.
        supermax kedvelte ezt.
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #5
          Skodi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Moszkvics 407-es első fékmunkahengereit szeretném felújíttatni, mert hiánycikk az új. Az én elképzelésem, felpolírozás, csiszolás, és új túlméretes gumikarmantyúk bele.
          Egy cipőben járunk. Mi egy 62-es Opel felújításán fáradozunk és bedöglöttek a munkahengerek mind a 6 db, kereskedtem és ajánlottak egy fickót aki tud fölújítottat, cseredarab ellenében 12500Ft/db, kicsit sokaltam. Most ott tartunk hogy kinyomták a dugattyút hidraulikusan, megvettem a fölújítókészletet, találtam olyat aki fölpolírozza a hengert, de még eddig jutottunk, azt hogy jó lesz azt nem tudom megmondani egyenlőre lehet jövőhéten már fog működni, legalábbis remélem.

          Komment


            #6
            Tisztelt Uraim!

            Pár ezer Forintért lehet venni hónolót , ami a fékmunkahengerhez kiválóan megfelelő! Persze fontos, hogy a munkahengerben ne legyenek nagyon mély kráterek, barázdák!

            ECONOMY 4 hónoló készülék
            supermax kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ha nem juttok semmire karmantyu ügyben , akkor esetleg a Fogarassy uton uton (Bp. xlv ker ) van egy nagyon jó fékalkatrész bolt ahol a Laci nagyon rendes srác és méret ,forma szerint keres veteránosoknak alkatrészt.
              De nem ez a lényeg ,hanem egy jó tanács:ha abban a szerencsés szituban vagytok hogy teljesen üres a fékrendszer,akkor hunnyátok be a szemetek ,nagylevegő és tegyetek bele drágának tünő silikon alapu fékolajat.Örök életetekre jó marad a rendszer olajos része.
              Nem itthon kell megvenni-össze lehet állni és meghozatni USA ból.

              Tessék rákeresni a világhálón
              OdinHEM és Che kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ....Ha nem juttok semmire....

                Esetleg itt érdemes megpróbálni:

                Super Seal Kft.

                Ők minden gumialkatrészt legyártanak!

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X