Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DKW NZ-IZS központi szekrényváz (lemezváz) javítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    DKW NZ-IZS központi szekrényváz (lemezváz) javítása

    Sziasztok!

    Kérdésem, hogy van-e tapasztalatotok Izs 47/49, DKW NZ szériák lemezvázának javításával kapcsolatban; egy Izs-49 vázának rendbetételére keresek lakatost. Egy-két korábbi csúnyább javítást kellene kijavítani, illetve átnézni és esztétikailag is szép állapotba hozni a vázat (apróbb horpadások). A váz állapota ránézésre nem rossz, kívülről rozsdamentes, persze ezeknél úgyis a lemez belső oldala tud a zűrös lenni. De legalább kívülről nem rozsdakupac. Szakszerű belső tisztítással (nem tudom, homokolás, ilyesmi) és üregvédelemmel egybekötve szeretném megcsináltatni, ha már egyszer így állok. Fontos lenne, hogy a lakatos a motorvázakhoz is értsen, hogy ha esetleg egyengetni kell a vázat, az ne utólag derüljön ki.

    VCsabival már beszéltünk erről, de kíváncsi vagyok, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak ez ügyben.

    Kösz előre is!
    TZ, sricsi70 és soveny kedvelte ezt.

    #2
    Kicsit feléleszteném a kérdést: milyen tapasztalataitok vannak a Sima Team-ről (Sima Béla), ha vannak? Az email-es megkeresésemre reagáltak a fenti ügyben, hogy természetesen szakszerűen tudják javítani a lemezváz hibáit. Szépen dolgoznak? Drágán? Egyrészt persze a pénz miatt is, másrészt pedig nem szeretném, ha bármit rontanának a vázon. A Totalbike-on jókat írnak róluk, de azért gondoltam, megkérdezem.

    Köszönöm!

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X