Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Festés

    Innenn kezdve szivem szerint csak egy nagy kipontozás lenne az egész hsz.om , ..akik ismernek , tudják ,hogy gyűlölök mindent ami festékkel kapcsolatos és nekem kell csinálni . Most viszont rákényszerültem , mert mindkét fényező lehetőségem jelenleg nem mozgósítható . Ezért sk. fogtam a kis játék fényező pisztolyomat , lealapoztam és lelocsoltam 2k feketével a ducati vázamat . Hát nem lett hibátlan . Az okos fényező haver mondta javítsam ki sprájjal .... na az meg felkapta az alsót ....bebőrösödött ... és most nagyon tele a .... Most mosom le nitróval az egészet ....
    Ugrott a homokolás ,az alapozó , a szin ...

    Szóval a kérdésem---- van -e valaki aki--- le fújna egy vázat ( semmi egyéb ) , mincs gittelés , csiszolás , stb ---csak egy alap + rá a szin .

    Ha nem túl drága kifizetem ---vagy adok egy csomó festéket fizettségül ...

    Persze csak pesten vagy ésszerü közelségben .

    #2
    Én szívesen megcsinálnám de se időm, se műhelyem hozzá, a saját festenivalóim is alig férnek, meg mert baromi messze vagyunk egymástól. Amúgy ez egy ilyen hét, nekem is bebőrösödött az MZ egyik lengővillája, de szerencsére csak alulról és az sem nagyon vészesen, úgyhogy nem foglalkozok vele. Eddig sose fordult még velem elő ilyen, de most valahogy nem ez a legjobb időszak a festéshez. Szerintem az lehetett a baj, hogy nem mattítottam fel rendesen mert lusta voltam és cserébe ezt kaptam...

    Komment


      #3
      A távolság és az idő relatív...

      Komment


        #4
        Mennyire sürgős a dolog?

        Komment


          #5
          Persze csak pesten vagy ésszerü közelségben .
          Leányfalu ésszerű? Hívj föl.

          Komment


            #6
            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mennyire sürgős a dolog?
            nagyon , mert össze kell rakni , mert aztán jön a csomagtartó gyártás meg pár apróság elkészítése .



            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Leányfalu ésszerű? Hívj föl.
            ..én már 5 órakor fent vagyok ......

            Komment


              #7
              Most festegetek,be tudnám rakni a többi közé,de van a távolság.

              Komment


                #8
                ...azóta se olvasta az üzeneteit ...

                Komment


                  #9
                  Na most már olvastam.. Játszottam a kertben,nem votam gép előtt.

                  Komment


                    #10
                    Hölgyeim -uraim - és a többiek !
                    Ha van aki ugyan úgy utálja a festék szót is , ill. annyira b..@sz mint én ebben a témakörben annak teljes szivvel tudom ajánlani Atti69, -szaktársat .
                    Minőség , idő , ár értékaránya messze meghaladja a frankót .
                    Csak annyit , hogy pestről levittem és mentem érte ---- és nagyon örültem . ( 460 km össz )

                    Komment


                      #11
                      Elbartelezhettük volna... Motoroztam egy jót...belázasodtam. Kell nekem ilyen izé,,,1henger-4ütem+ legyen 2kereke. A 2felnim már megvan. Blokk+váltón kívül a többit legyártom.(amit lehet) Köszönöm az elismerést! A dolog kölcsönös..én is hálás vagyok Jokernek a szakmai segítségéért.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Atti69; 2015 máj. 04, 18:04.

                      Komment


                        #12
                        Szia.Meg oldódott a Ducati váz festése?

                        Komment


                          #13
                          Már tök készvan , csak várja hogy megitassam egy kis 100as nyállal , feldobjam a nyeregtáskát , aztán indulás...





                          ...Tiszakeszi ( na , az se rosz hely ) felé .

                          Komment


                            #14
                            Tudnátok ajánlani egy jó fényezőt Győrben? Pár műanyag elemet kéne lefesteni...

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X