Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Foncsorozás, fényszóró betét felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31

    Mindemellett olvasba a ,,Gyömrői FONCSOROZÓ" üzeneteit, ha esetleg az írásomat lejáratásnak tekintené, akkor nagyon szívesen megmutatom számára a foncsorozást

    Nem igazán értelek!! Ők is bállalnak garanciát a munkájukra. Ha két hét után bemattult,miért nem viszed / küldöd vissza?
    Őszintén szólva,én nagyon "harapok" az ilyen hozzáállásra. Ugyanis mindenki követ el hibákat. Íly módon velem is előfordul néha. Egy hasonló esetben nagyon összevesztem egy ügyfelemmel,mert ahhejett,hogy nekem jelezte volna a problémáját és visszahozta volna az autót,elkezdte híresztelni,hogy szarul dolgozom. Szerencsére visszajutott hozzám a hír........
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Azért, mert az adminisztráción nem jutottam tovább - van olyan, hogy nem mindig kompatibilis két ember - , ezért is szerettem volna magával a mesterrel beszélni, de nem tudtam elérni személy szerint őt.

      Komment


        #33
        PZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        emu: Ha jól sejtem a tartossággal kapsolatban hasonló tapasztalatokkal rendelkezel. Neked végül hol oldódott meg a foncsorozás?
        Nm! nem hasznosítottam a cég szakértelmét csak úgy gondolom ha az eredeti kibírt 30+ évet, a tartósság vizsgálata ott körül kezdődik.

        Komment


          #34
          A remény hal meg utoljára jó lesz az felének is és annak is örülni fogsz ! Ez nem ünneprontás csak a mostani fogyasztói társadalom munkáját minősíti. Ha mégis másként alakulna ez képezi a KIVÉTELT!!
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            Helló!
            Annyi kérdésem lenne milyen rasztóval kell összeragasztani a foncsort és az üveget? Valami jó hőállóságú kellene. Eredetileg egy fehér színű gumis valami lett volna valami FBS szerűség bár annál keményebb azért. Esetleg hatudna ebben segíteni valaki azt nagyon megköszönném!

            Komment


              #36
              hell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Helló!
              Ha a BMW ről kérdezel szilvalekvárral ragasztották régen,egy kisebb mennyiséget lábosba raksz és óvatosan kevergeted mikor eléggé sűrű egy faspatulával felviszed a megfelelő réteget és belerakod a zsirtalanított üveget.ezután megvárod a száradást majd vattapamaccsal fórróvizzel letörölgeted a felesleget......
              movisz, hell és Che kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #37
                Szervusz Hell!

                Jó ez a szilvalekvár,de újabb időkben,akár színtelen kültéri sziloplasztot is használhatsz,csak arra vigyázz,hogy nagyon vékony csíkban vidd fel a ragasztandó felületre és a felületek zsírtalanok legyenek!

                Az interneten nagyon sokféle ragasztót ajánlanak,ott is lehet válogatni,de szerintem felesleges.

                Két dolgot azért elfelejtettél:

                1. Megírni,hogy minek és milyen fényszórójáról van szó

                2. Bemutatkozni

                Üdvözlettel:Che
                sepy, hell és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Ahogy ismerem az urak fantáziáját a lekvármelegítő készülék igen hasonlatos egy rézkuktához, amelynek fedőjéből hűtött rézcső spirál vezeti a kondenzációs párlatot egy gyűjtőedénybe.

                  De azt, hogy a maradékkal lámpaüveget lehet ragasztani, nem gondoltam volna.
                  sepy, hell és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #39
                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szervusz Hell!

                    Jó ez a szilvalekvár,de újabb időkben,akár színtelen kültéri sziloplasztot is használhatsz,csak arra vigyázz,hogy nagyon vékony csíkban vidd fel a ragasztandó felületre és a felületek zsírtalanok legyenek!

                    Az interneten nagyon sokféle ragasztót ajánlanak,ott is lehet válogatni,de szerintem felesleges.

                    Két dolgot azért elfelejtettél:

                    1. Megírni,hogy minek és milyen fényszórójáról van szó

                    2. Bemutatkozni

                    Üdvözlettel:Che
                    Szép jó estét!

                    Elnézést nem mutatkoztam be! Nem is gondoltam volna lényeges. Bár ez nem egyértelmű mit jelent mindenhol más volt ahol ilyesmi számított. 1985 évjáratú motorról van szó ami 12V H4 halogén izzós stb.. Megnézem ilyen téren milyen lehetőségek vannak itt gondoltam ilyenre, de ez az ecetes témát olvastam és elbizonytalanodtam. Bár azért sok nevet nem nagyon találtam ami spec erre szóba jöhetne. Ha találtam volna nem kérdezem itt.
                    Szilvalekváros humor történetet én is hallottam, de az a világ már elmúlt így kihagynám. De azért köszönöm.
                    Az a vékonyság mit jelent amúgy?

                    Komment


                      #40
                      ÉN a FBS mellett döntenék. A vastagság mérése az én elképzelésem szerint : össze próbálnám az üveget és a foncsort az előre bejelölt helyzetben és meg kell nézni mekkora a hézag köztük. Annak megfelelően kend úgy hogy a sarokban legyen a több. Az FBS. jól bírja a vizet kellő képen a hőt és nagyon erős rugalmas ragasztó. Mindezeket ha végig olvastad saját döntésed, hogy mivel ragasztod!. A szilva lekváros ragasztás a Moswich-os időkre emlékeztet ott alkalmazták okos emberek mikor végképp elment a türelmük a görbe hengerfejtől. Sikeresen megfogta mint tömítő ragasztó igaz többet szét sem lehetett szedni csak roncsolással! Józsikám nagyon tetszik a mindent elmondó kép mit fel tettél!! Legyen szép napotok!

                      Komment


                        #41
                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ÉN a FBS mellett döntenék. A vastagság mérése az én elképzelésem szerint : össze próbálnám az üveget és a foncsort az előre bejelölt helyzetben és meg kell nézni mekkora a hézag köztük. Annak megfelelően kend úgy hogy a sarokban legyen a több. Az FBS. jól bírja a vizet kellő képen a hőt és nagyon erős rugalmas ragasztó.
                        Valamikor a múlt évezredben díszhaltenyésztéssel foglakoztam.
                        Annak idején az FBS csodaszer volt (csoda hogy lehet szerezni). A szilopasztnál azért volt jobb mert a nagyobb hézagokat kitöltve is erősebb ragasztó, a jellegzetes szúrós ecetszaga miatt az alga nem kúszott be alá, és leginkább ecettel le lehetett tisztítani pl az üvegről a szétkenődött felesleget.

                        Komment


                          #42
                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Valamikor a múlt évezredben díszhaltenyésztéssel foglakoztam.
                          Annak idején az FBS csodaszer volt (csoda hogy lehet szerezni). A szilopasztnál azért volt jobb mert a nagyobb hézagokat kitöltve is erősebb ragasztó, a jellegzetes szúrós ecetszaga miatt az alga nem kúszott be alá, és leginkább ecettel le lehetett tisztítani pl az üvegről a szétkenődött felesleget.
                          Az FBS nem jöhet szóba. Ecetes története megmarja a foncsort...-

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X