Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
1-10-ig a(z) 16 találatból

Főtengely felujitás

Az alábbi beszélgetés „Főtengely felujitás” témáról szól, ami a Szakemberek és műhelyek fórumban szerepel Szakemberek, műhelyek, üzletek kategóriában; Üdvözlök minden veterán barátot. 175. sport czetka főtengelyt szeretnék felujitani ha valaki tudd elfogatható áron ... üdv, alkatrész, bmw, czetka, debrecen

Új tag
    Összes hozzászólás
    27

Főtengely felujitás

Üdvözlök minden veterán barátot.

175. sport czetka főtengelyt szeretnék felujitani ha valaki tudd elfogatható áron dolgozó
    mühelyt legyen szivesegy pársorban írni és kb milyen áron elég rossz a főtengely kösz előre is.

üdv winetu.

További érdekes témák:

Tag Madifranci logója
    Összes hozzászólás
    40
    Blog bejegyzések
    2
    Helló Winetu! Egy szekszárdi gépműhelyt ajánlok, ugyan elég messze tőled, de postán is lebonyolítható a javíttatás.
    Hengerfúró KKT. 74/510920
    Nem túl drágák, jól dolgoznak.
    Nem írtad mit értesz az elég rossz főtengelyen. Ha nagyon vállas a főtengely akkor a Nagy Gépműhelyt ajánlom Kecskeméten, ott fémfelszórással ezt is tudják orvosolni.
    Persze így a postadíj viszi fel az árat, érdemes az alkatrész kereskedőknél érdeklődni, általában szoros kapcsolatuk van valamilyen felújító műhellyel.

emu örült ennek az írásnak.

Új tag
    Összes hozzászólás
    27
    üdvözölek.

köszönöm a segitséget de szoboszlon sikerült egy öreg mestert találni nagyon szépen megcsinálta.

üdv. winetu

Támogató Beagle logója
    Összes hozzászólás
    738
    Idézet Madifranci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy Gépműhelyt ajánlom Kecskeméten, ott fémfelszórással ezt is tudják orvosolni.

Hello Madifranci,

Meg tudnád adni az elérhetőségüket? Bár tőlem is messze van,de anyósomék Kecskeméten laknak és sűrűbben járok náluk,mint szeretném,gondoltam,egyszer legyen valami haszna is! :-) Nekem T5 Pannonia főtengelyt kellene felújítani.

Aries88, CZsolti, chemotox és 3 további tag olvasták örömmel.

Új tag
    Összes hozzászólás
    1
    Helló! Nekem egy uaz főtengelyt kellene felujitani valaki tudna segiteni benne hogy mennyibe kerölne meg a csapágyak mennyibe kerülnének hozzá?

Támogató
    Összes hozzászólás
    3,293
    Idézet Csabiárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Nekem egy uaz főtengelyt kellene felujitani valaki tudna segiteni benne hogy mennyibe kerölne meg a csapágyak mennyibe kerülnének hozzá?
    helló ! hol laksz ? menj be az első gépműhelybe ahol köszörülnek főtengelyt és megmondják . Nem nagy az eltérés ebben a dologban , az egész országban .Csapágyat pedig akkor vehetsz ha megmérték és megmondták a méretet . Pl.:a RACIGBAZÁR oldalon is árulnak sok UAZ alkatrészt .

Támogató nivaronin logója
    Összes hozzászólás
    411
    Szevasztok!Csabiárkinak Küldöm:Uaz-ban van egy sándorfalvi kolléga aki viszi a pálmát., Evvel foglalkozik ,csak orosszal.Nekem a Nivámhoz szerzett cuccokat.Megbizható srác.Ha érdekel megadom a számát.Van nála :zil kamaz uaz niva stb.Hali.

Támogató
    Összes hozzászólás
    321
    Hi! Miskolc v. Debrecen v. Nyíregyházán érdekelne főtengely felújítására alkalmas szakműhely.
    "Kétfejűmhöz p21"

Támogató
    Összes hozzászólás
    321
    üdv.
    Motorosoknak ajánlani tudom: Gyöngyös Omega Motors OMEGA MOTOR
    Korrekt műhely. P21 főtengelyem szépen megcsinálták. Össze szerelésnél viszont elkövettek egy bakit amit itthon orvosoltam. Kicsit drágán dolgoznak. 10/7-re értékelném őket.

Új tag
    Összes hozzászólás
    9
    Sziasztok!

A Budapesten a VI. kerületbe a 4 Kelemen Kft.-hez irányítottak. Van valakinek tapasztalata velük. Érdemes oda vinni a főtengelyt és a hengert?

Válaszotokat előre is köszönöm.
    Üdv,
    Laller

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 1 látogató olvassa a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •