Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkerékpár lengéscsillapító felújítás, javítás.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Igen, én is erre a megoldásra jutottam, beszerzek, majd új alkatrészeket, csak azt hittem ez egy "általános " probléma amire esetleg valaki szakosodott vagy ilyesmi...
    Szerencsére a motorom nem olyan öreg, hogy ne lehessen hozzá még alkatrészeket beszerezni.

    Komment


      #17
      Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Nem kell azt a szárat újrakrómoztatni, veszel hidraulika munkahenger szárat és olyanra esztergáltatod, mint a régi. Én ezt csináltam az MZ-vel. Bár azt nagyon egyszerű szétszedni.

        Komment


          #19
          Valaki tudja, hogy Borsodban vagy Hevesben hol tudnak teleszkópot tölteni nitrogén gázzal? Azért nem vennék egy egész palackot.
          Vagy hol lehet hozzáférni palackos nitrogén gázhoz? o.O Klímások? Hegesztők?
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 máj. 20, 21:39.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Valaki tudja, hogy Borsodban vagy Hevesben hol tudnak teleszkópot tölteni nitrogén gázzal? Azért nem vennék egy egész palackot.
            Szerintem elé sok helyen. De pl nálunk is van melóhelyen egy pallet tanknyi.
            sepy és wsievers kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Valaki tud segiteni. Pannonia TL aluminium elso villa szarakat keresek. Elvileg talan valaki tud ilyen gyartani is. Otlet?

              Komment


                #22
                Lajos Magyar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Valaki tud segiteni. Pannonia TL aluminium elso villa szarakat keresek. Elvileg talan valaki tud ilyen gyartani is. Otlet?
                Nyers öntvényt biztosan gyártanak. Láttam már olyat, de azt is TL árban mérik persze. Megmunkálás és cső nélkül.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X