Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Találós kérdés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Nekem volt az előző években ilyen érzésem. Munkahely-barátnő-épülő ház-anyám négyszög közös pontja az autó volt. Benne az életem-több váltás ruha 4-5 cipő, munkaruha, szerszám, anyag, lekvár, étel, papírmunka, cement.
    Egy jó ideig minden szerszámot+nagylétrát hordtuk fel este a lakás pincéjébe, reggel meg le. Nem tudtuk zárni a házat.
    heeegany kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Kicsit értetlen vagyok igaz Alföldi gyerekként egyet nem értek. Tudom Pécs környékén vannak hegye-dombok de miért fenn van a pince és lenn a lakás. Igaz fűtés és az állandó klíma miatt lehet, hogy jobb lenne.
      heeegany és bokor28 kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Igen, itt más a relativitás. A trükk annyi, hogy a házat úgy újítottuk fel, hogy nem laktunk benne. A lakás a házhoz képes egy másik városrészben, de tengerszint feletti magasságot nézve egy dombon van. A lakáshoz tartozó pince viszont lejjebb található, mint a lakás, de feljebb, mint a ház. A legalsó pontban a ház pincéje van. És azalatt csak az uránbánya.

        Mi értünk ehhez, itt épült már 3-4 sztráda alagút megoldhatatlan löszdombok miatt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X