Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Duna oldalkocsi felújítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Erre tippeltem én is, ezért gondoltam a teleszkópos rúgózásra.

    Komment


      #17
      És kereket tudtok esetleg bele valót?

      Érdekelne minden megoldás, most próbálom rávenni magam, hogy megismerkedjek a kerékfűzés tudományával, mert érdekel. Épp ezért keresek krómozott küllöt izshez, és pannóniához, ami jó az oldalkocsiba.

      Komment


        #18

        Komment


          #19
          Ezek a nygaobb börzék mit jelentenek? Szigetszentmiklós, Bp. XX. ker?

          Komment


            #20

            Komment


              #21
              Duna oldalkocsi lámpabúra első-hátsó új - Vatera.hu
              Ezt is csak véletlenül találtam.
              kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Attached Files
                Lai és -t5- kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Az a lámpabúra darabűra 2000, és használtként van hirdetve, nem biztos, hogy utángyártott.

                  Mivel nekem még az alaplapja sincs meg, így egyenlőre nem csapok le rá!

                  Komment


                    #24
                    OdinHEM és -t5- kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Igen, és leszerelhető a sárvédője, 3 csavarral van rögzítve, ha jól láttam ma. Már készül rá a ponyva, napokon belül készen lesz.

                      Amikor hoztam az oldalkocsit, útközben Bátonyterenyén sikerül pár eredeti alkatrészt beszerezni a motorhoz (lámpabúra, első teleszkóp tartók), így azokon kipróbálom a homokszórómat. Közben szépen kijavítom a két kicsi horpadást az oldalkocsin, majd leszórom azt is.

                      Viszont a Pannónia kerék beszerzése egyenlőre anyagi okok miatt nem megy, bár láttam egy krómozott ráfot 14ezerért, amit sokallok, mert abba még küllők kellenek. Van komplett is Debrecenben 17ért, az viszont messze van




                      Melyik Pannóniának volt 19"-os kereke?




                      Duna oldalkocsi eredeti komplett kárpit - Vatera.hu oldalkocsi eredeti komplett karpit

                      Akit esetleg érdekel, az alkudjon rá, mert túl jó állapotban ahhoz képest nincs, mert legalább ennyit még rá kell költeni




                      Kis fékdobos van 15-ért Somogyban, de az sem jó

                      Komment


                        #26

                        Komment


                          #27
                          Akkor gyűjtögetek, hogy egy normálisat sikerüljön venni. Pannóniában nem nagyon vagyok képben, csak 16 éve használtam addig, míg a "A"-ra levizsgáztam vele.

                          A 3 csavaros felfogatás nagyon eredetinek tűnik, csinálok róla holnap képeket.

                          A kárpitot csak találtam, és azért tettem fel, az enyém ehhez képest új állapotú, bár meg kell súrolni nem is kicsit, mert bekoszolódott. Viszont a plexi nincs meg sajnos.

                          Komment


                            #28
                            Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 jún. 17, 23:44.
                            barna és Intrepid kedvelte ezt.

                            Komment


                              #29
                              Olvastam a festékekről is, hogy a Neolux alapú ami eredeti. Hol lehet kapni, mert felénk már nem árulja senki sajnos.

                              Komment


                                #30
                                Én tudok adni eredeti,kb 20 éves gyönyörű sötét meggybordó NEOLUX-ot .Legfeljebb azt mondod -Japán " exportból visszamaradt "---tudtommal ezt még nem mondta senki .

                                A kétkedőknek (előre ! ) csak annyit :eladtam kb 200 kg pirosat , sárgát ,kéket ebből az évjáratból.Senki nem reklamált-sőt csak jönnek a telefonok hogy még kéne!

                                Viszont ha Kék pannóniát szeretnél , akkor pedig van eredeti 1K -ás LESONAL-om ebből az évjáratból , ami pont pannónia szin . Eredeti LADA .

                                Persze ez az egész itt leírt lehet akár vicc is -----vagy nem ? Kivéve a festék minőségét.
                                UK és korompaiistvan kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X