Közlemény

Collapse
No announcement yet.

EAN esztergák szerelése, karbantartása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    - de , titok . Pontosabban az asszeg nagysága , nem különválasztható ebben a "csomag " szerkezetben . Illetve az összeg nem tükrözi a mai szabadpiaci árak valós mivoltát .
    OdinHEM, mir-mur és Che kedvelte ezt.

    Komment


      Illetve az összeg nem tükrözi a mai szabadpiaci árak valós mivoltát .
      Tehát Gyuri kilóra vette meg a cuccot és nem az utánfutó miatt érdeklődött annyira a súlyáról.
      OdinHEM, emu és mir-mur kedvelte ezt.

      Komment


        Logisztika !!! ...
        HÁÁt igen,aki nem fér hozzá a kapcsolószekrényhez:az vesz egy másik gépet!!
        OdinHEM, heeegany és 3 további látogató kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Szervusztok!

          Látom azért Gyuri elkezdte már letakarítani az új szerzeményeket.Nagyon tudok örülni,ha jó kezekbe kerül egy ilyen végtelenségig elhanyagolt jobb sorsra érdemes,konstrukciójában nagyszerű gép.Amennyiben megkap minden ápolást és egy kisebb felújítást,-biztos vagyok benne,hogy Gyuri megelégedéssel fogja használni.

          Az nem lehetséges,hogy a kűrt azért van a falon kézközelben,-ha esetleg Gyuri megkíván egy kávét,vagy egy szelet zsíros kenyeret,-csak belefúj,-mondjuk kávé-egy rövid fújás,zsíros kenyér-egy rövid és egy hosszú,ráütöttem a kezemre-kötszert-Rákóczi induló és Csilla szalad a műhelybe a kívánt dologgal?

          Click image for larger version

Name:	Nevetős 03.PNG
Views:	1
Size:	186.3 KB
ID:	151510

          Üdvözlettel:Che
          Atti69, OdinHEM és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            ,-ha esetleg Gyuri megkíván egy kávét
            Gyuri még mindig nem kávézik, ha meg ráütök a kezemre nem trombitálok, hanem káromkodok !
            Atti69, OdinHEM és 5 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Szerbusz kedves Joker.
              "- de , titok . Pontosabban az asszeg nagysága , nem különválasztható ebben a „csomag” szerkezetben . Illetve az összeg nem tükrözi a mai szabadpiaci árak valós mivoltát ."

              Köszönöm szépen válaszod,a titok már nem titok számomra.
              További szép napot neked.

              Tisztelettel:Laci.

              Komment


                Nem volt az akkora titok , de így felvezetve -még jobban hangzik . Nem ?


                Majd elfeledtem mondani , csak úgy érdekesség , a héten fogdostam , tekergettem , szagolgattam -------egy SZŰZ EAN / 1000 vasat . 1959 es és még nem volt senkivel ! Mivel a fenti erénnyel rendelkezővel , már rég volt dolgom - ezt megkívántam nagyon . Sajna az apósjelölt kicsit magasra tette a lecet . De majd meglássuk .
                Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 febr. 26, 12:53. Oka: M
                heeegany, Atti69 és 4 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  Tisztelettel:Laci.
                  Laci ! Nem húzogatjuk a Joker bajszát !!
                  Che, emu és mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    Valamilyen szinten mind kívánósak vagyunk..
                    Che kedvelte ezt.

                    Komment


                      Gyuri!persze hogy nem,Joker jó ember.

                      - - - Updated - - -

                      Ne idegelj Joker.
                      Azt akarod mondani hogy 1 üzemóra sincs benne??
                      Azta mindenit

                      Komment


                        Szűz . ................

                        Komment


                          Szervusztok!


                          Ez nem szűz,de esetleg érdekelhet valakit.Ócskavas áras kategória,sajnos a képek nem mondanak sokat,biztos van nyűgje.Teljesen friss hirdetés a Jófogáson,-a keresőbe esztergagép-ként írjátok be,ha kíváncsiak vagytok rá!

                          Click image for larger version

Name:	Működő.PNG
Views:	1
Size:	744.9 KB
ID:	151519
                          Üdvözlettel:Che
                          mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

                          Komment


                            Szebusz Józsi.
                            Ha nem milimétereket kopott az ágya és a föorsója nincs ki akkor igen csak jó vétel.
                            Kb 100ft/kg
                            Mint ahogy a barátomnak átadtam egy vételi lehetőséget Strigon Me 250 eat 100ft/kg ér.
                            I
                            mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Úgy tűnik az E400-as már gazdát cserélt,de továbbra is eladó,de az ára megemelkedett 200 000.-Ft.-al.A gép a helyét és az állapotát sem változtatta meg az első hirdetés óta,csak a tulajdonos és az ár változott.

                              Ennyi pénzért már nem érdemes megvenni,mert a nyűgök megmaradtak,de előbb-utóbb biztos ráharap valami balek.

                              Látjátok így kell pénzt keresni,-nem a soron,-mondjuk én erre alkalmatlan vagyok,minimum megtakarítottam volna,úgy két hétig és akkor már nem ez a gép lenne,de akkor meg beleszerettem volna és már az anyakönyv vezető elé álláson gondolkoznék.

                              Sajnálom,hogy nem a Mi társaságunk valamely tagjának a műhelyét gazdagítja,de aggódni nem kell,mert "mindig van másik"..

                              Üdvözlettel:Che

                              Click image for larger version

Name:	Működő 01.PNG
Views:	1
Size:	737.5 KB
ID:	151521

                              - - - Updated - - -


                              Szervusztok!

                              Most találtam a Szerszámpiac.hu esztergák,marógépek oldalon:

                              Click image for larger version

Name:	Géptalpak.PNG
Views:	1
Size:	390.0 KB
ID:	151522

                              Darabja 1000.-ért nem sok,-esetleg érdekelhet valamelyikünket.

                              (azután jobban átnéztem a fenti hirdetéseket,az eladó valószínű nem változott,legalább is azonos a név,hogy az ára mitől ugrott több mint a kétszeresére,az rejtély előttem,de lehet,hogy a gép felújította magát,csak nem látszik rajta)

                              Üdvözlettel:Che
                              mátéapu, OdinHEM és Atti69 kedvelte ezt.

                              Komment


                                Leporolta és rájött, hogy kettő áll egymás mellett.
                                OdinHEM és Atti69 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X