Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa berúgókar hiba - nem forgatja a főtengelyt

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa berúgókar hiba - nem forgatja a főtengelyt

    a km meghajtó csiga csere után felpasztáztam a deklit visszaraktam, feltettem a berúgókart, viszont a berúgókar lenyomva nem forgatja meg a hengereket, sebességbetéve a kerék forog, a szereléskor a váltókart benyomva hagytam. ötletek?

    #2
    Vedd vissza, elraktad.
    madorka kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      de mit és hová raktam?

      Komment


        #4
        Szerintem arra gondol ptm004, hogy szedd szét, tedd üresbe a váltót (alaphelyzet) és a berúgókartengelyt forgasd el úgy, hogy a fogasív felhúzott rugóval berúgási alaphelyzetben álljon. Emlékeim szerint (jó régen volt) ezt úgy csináltam, hogy a deklifuraton átfűztem a berúgókar-tengelyt és elforgattam ebbe az állásba, majd a helyére toltam a deklit és csavarral rögzítettem. Rúgáspróba, váltáspróba, és ha mindent jól csináltál, akkor mehet vissza a többi csavar is jól meghúzva.
        ptm004 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Bocs egy kicsit rövid voltam. Zsolti szépen kifejtette. Rosszul raktad ossze, sajnos en is jártam igy. Mindenképp berugasi helyzetben rakd ossze akkor nem fogsz hibázni.

          Komment


            #6
            nahh lekaptam a deknit belekukkoltam és nem a berúgó fogasívet raktam össze szarul, hanem a primerhajtás főtengelyen lévő végét húztam meg szarul uh kuplungszét rögzítőanya meghúz kuplungössze, deklipasztáz vissza, most azt lesem sikerült e rendesen felpasztázni a blokkot

            Komment


              #7
              most azt lesem sikerült e rendesen felpasztázni a blokkot

              Ha linóleum van alatta, akkor ne aggódj. Feltörlöd és szép fényes lesz tőle!
              ptm004 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                linó ekkora luxus nincs a szerelősarokban jókis tavalyi beton van alatta, de a jelek szerint nem vagyok teljesen reménytelen eset, mert a szilviás áttörlés nem mutat olajfoltot
                ptm004 és CZsolti kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X