Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum találkozó

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Néhány kérdésem lenne a hétvégi börzéről: A börzére INGYENES a bemenetel? Holnap 8-kor kezdődik? Vasárnap is lesz 8-tól? Elvileg ugyanazok az árusok vannak szombaton és vasárnap is? Hányra érdemes menni? 8-tól már kint van a legtöbb árus?...
    Valószínűleg kilátogatok, de engem csak a veteránbörze érdekel, a motorkiállítás nem.
    Egy telefonszám van megadva, hogy lehet érdeklődni a börzéről, de nem vették fel kétszer sem!

    Üdv. Gyula

    Komment


      #17
      Az Old motors honlapján elolvashatod a részleteket. Az írják, hogy a börze vásárlóknak és látogatóknak ingyenes.

      A Veterán aprón pedig kaphatsz némi képet arról, hogy szombaton és vasárnap nem feltétlen ugyanazok lesznek az árusok.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #18
        Tehát az „első VF tali” részletei:

        időpont: 2011. március 12. (szombat) délelőtt 10 óra

        helyszín: Old Motors börze, büfé körnéyke

        Ha nagyon elkerülnénk egymást a számom: 20/264-4033
        Egyébként egész nap kint leszek, az Ural klub kiállításának helyszínén, vagy környékén, délután is megtaláltok.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #19

          Komment


            #20
            Én mennék -általában minden Old Motors-börzén (BNV, Szigetszentmiklós) kint vagyok nézelődőként - vásárlóként -, de most a MiniTorino Extrá-t kell levezényelnem szombaton, utána meg megyünk a Sokadalomba...

            / / / / /

            Ooops, most nézem, ez a rovat még a márciusira vonatkozik...amit írtam, az a most szombati (IV. 16.) börzére érvényes :-)
            Utoljára szerkesztve a következő által: Akos; 2011 ápr. 13, 20:31.

            Komment


              #21
              Srácok, időszerű lenne egy újabb találkozó! A fenti szavazáson jelezhetitek, hogy melyik időpont a szimpatikusabb, ha egyéb igényetek van, akkor kibővítem a lehetőségeket. Sokkal később viszont nekem nem lesz jó, vagy majd csak áprilisban.

              Ha van időpont (és érdeklődés), akkor második körben majd helyet is választunk.

              Természetesen mindenkit - aki ezt olvassa -, szeretettel várunk!
              jagdtigger, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #22

                Komment


                  #23
                  Kicsit csalódott vagyok azért a tolongás tekintetében. Tudom persze, hogy vidékről ez nem oldható meg könnyen, de én például egy főt kényelmesen el tudok szállásolni, ha ez segít valamit.

                  A helyszínnel kapcsolatban nincs konkrét javaslatom, inkább csak kérésem, ha lehet maradjunk a Hungária körúton belül (vagy a vonalán). Könnyebben hazajutnék.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #24
                    Szervusztok!

                    Egy percig se gondoljátok,hogy akár én,de gondolom,-rajtam kívül még sokan nem vennének részt egy fórumos találkozón szivesen.Azért is nagyon jó lenne találkozni,mert teljesen más dolog,-egymás szemébe nézve beszélgetni,oldatlanul,vagy közölni gondolatainkat pötyögtetve a billentyűket,egy gép közvetítésével.

                    Vannak azonban korlátok,melyek esetemben,anyagiak,fizikálisak és időbeliek.Nem sajnáltatom magam,de a nyugdíjam,60 232,-Ft.,szeretett feleségem,nem egészen 45 000,-Ft nyugdíj büszke birtokosa,-egy ledolgozott élet után.Ismétlem nem panaszkodom,ennyi van ennyiből kell kijönni és a párom nem tudom honnan szerzett "tudományával" ez megy is,-azért sem panaszkodom,mert nálunk sokkal rosszabb helyzetben lévők is vannak.Itt ahol élek Békés megyében,semmi munkalehetőség nincs,még a fiatalok számára sem,nem-hogy a "vén trottyoknak",de mindíg el is vagyok havazva a ház körüli teendőkkel(építkeznék-bővítenék-felújítanék),tehát időm sincs,meg bele is fáradtam a másoknak éhbérért végzett munkába.

                    A tél derekán vagyunk,fűtenem kell,-bár szerencsére idáig nem volt nagy telünk,fűtöm a lakást,a műhelyt és ebből nincs kiszállás,ezt csinálni kell,napról-napra,-óráról-órára,-a tüzet őrizni és táplálni kell!Száz szónak is egy a vége,nem olyan egyszerű dolog ebből a "mókuskerékből" kiszabadulni.Ami szabadidőm van azt teljesen kitölti a műhelyben végzett,építkezésre felkészülni,veteránozás,karbantartás stb..

                    A fizikális értelembe vett probléma az utazás,Budapest-Orosháza 200Km.-körül van,a mai világban ez nem mondható nagy távolságnak,de a fent leírtakat figyelembe véve,nekem ez kontinentális távolság.

                    Nagyon sajnálom,hogy nincs módom egy ad-hoc találkozón részt venni,higgyétek el nagyon szeretnék,de sajnos,vagy szerencsére vidéki vagyok egy magára hagyott régióból,de ez a hazám (szűkebb értelemben) és szeretek itt élni.Remélem azért még lesz mód találkozni,de azt szerencsésebb lenne talán az ország közepére tervezni és mindenféleképp,valamilyen kedvezőbb évszakban.

                    Jól tudom,ha én,vagy a fórumosok közül bárki,- ebben az időpontban,mégis elmenne egy ad hoc találkozóra,még ismeretlenül sem maradna magára,mert nem hagynátok,de azért én és úgy vélem mások sem szeretnének gondot okozni,nem szeretnék terhet jelenteni.

                    Üdvözlettel:Che
                    apacsavo és mir-mur kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Kedves Che!

                      Ilyenkor van bajban az egyszerű fórumozó (azaz most például én), mert a szomorú magyar valóságra nincs kedvem "tetszik" gombot nyomni, mivel cseppet sem tetszik, mégis értékelem a bejegyzést.

                      Legfeljebb, ha másképp nem megy elautózunk-motorozunk ad-hoc jelleggel Orosházára és az ország más pontjaira - ha már jó idő lesz - meglátogatni fórumtársainkat és megnézni a helyi látnivalókat, nevezetességeket.

                      Üdv,
                      UK
                      , apacsavo és 5 további látogató kedvelte ezt.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #26
                        Jó ötlet, kár hogy a gipszem miatt nem tudok elmenni :/ . Mindegy, ha majd ösztöndíjam engedi akkor valamelyik jövőbenire elmegyek(ha már rendbeszedtem a vasat rendesen).

                        Komment


                          #27
                          mir-mur és TZ kedvelte ezt.

                          Komment


                            #28
                            Ez nem semmi ötlet! Részemről oké, bár én csak vendég lennék.
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #29
                              Szervusztok!

                              Mit szólnék,-hát nagyon örülnék,csak sajnálnálak titeket,hogy ekkora töredelmet vállaltok értem.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                #30
                                soveny kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X