Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum találkozó

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel mindössze öten szavaztunk, mi lenne, ha a találkozót az autómban tartanánk meg, miközben gurulunk Orosháza felé?
    Tény, hogy öten szavaztunk, de két különböző napra 3:2 arányban. A kérdés, csak az, hogy te, mint autótulajdonos-sofőr-főkoordinátor melyik gombot nyomtad.




    Közben nem figyeltem, hogy frissült az oldal. Hiába húsz perc a mai világban nagyon sokat jelent(het).

    Bevallom nagyon gyorsan telnek a napok és nem is vettem észre, hogy már az a péntek van, amelyik a fórum találkozó lenne. Egy szó, mint száz, viszonylag kicsi esélyt tudnék arra adni, hogy részt tudok venni ezen megmozduláson, mert sajnálatos módon kicsit felborult a hetem.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      #32

      Komment


        #33
        Ez egy „nyilvános” szavazás, a darabszámokra kattintva láthatjátok, hogy ki szavazott.

        Nekem (főleg az utazáshoz) jobb lenne ez a hét, ezért csak akkor toljuk el egy héttel, ha valóban többen mennénk.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #34

          Komment


            #35
            Egy pár hete voltam itt: Tücsök Söröző

            Nekem tetszett. Nem túl drága, hangulatos, retró is, de amúgy teljesen rendben van.

            (Mondjuk a hely nevére nem emlékszem, lehet, hogy több ilyen is van azon a soron. A google ezt dobta ki.)

            [MAP]Budapest XIV. ker., Stefánia út 29.[/MAP]
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #36
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy rövidebb lélegzetvételű, 'Hungária körúton belüli' találkozó azért beleférhet neked is?
              Talán egy Hungária körúton kívüli. Viccet félretéve, valószínűleg ez a péntek nekem nem jó, a jövő hét meg eleve nem is volt jó. Ezért is szavaztam inkább arra a napra, ami szintén nem jó, de ezt akkor még nem tudtam.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #37

                Komment


                  #38
                  Volna egy kérdésem?

                  Akkor Kecskemétre nem jön senki?!

                  Komment


                    #39
                    ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem fixáljuk ezt le, és akkor olyanok is tudnak esetleg csatlakozni, akik nem szavaztak, de mégis benéznének. Időpont mondjuk holnap, péntek 18:00?
                    Rendben, ott leszek hatkor.

                    nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkor Kecskemétre nem jön senki?!
                    Én biztosan nem megyek.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #40
                      Nagyon röstellem magamat, de sajnos közbejöttek nem várt dolgok így sajnos nem tudok részt venni a találkozón, pedig jó lett volna, vártam is már... Legközelebb valahogyan igyekszem megoldani a dolgot. Akik részt vesznek azoknak jó szórakozást és kellemes időtöltést kívánok

                      Komment


                        #41

                        Komment


                          #42
                          Szervusztok!

                          Akkor úgy tűnik Életem párjának nem kell pogácsát sütni,nekem meg nem kell sörért menni,-mert nem jöttök.Részemről bármikor,a legnagyobb megtiszteltetésnek veszem,ha a fórum tagjai közül,bár-ki felkeres,csak előtte tudjak róla,hogy biztos itthon tartózkodjak,de ha a környékünkön bajba kerültök el is várom,hogy támaszkodjatok rám!

                          Bár most tél van és igencsak be vagyok gubózva,szívesen vártalak Titeket,de talán egy kedvezőbb évszakban,sokkal szerencsésebb lenne összehozni egy találkozót.Az idén lesz Orosházán a kétévenként megrendezésre kerülő veterán találkozó,amely egy kétnapos,elég szinvonalas esemény.Bár én nem vagyok tagja a társaságnak,de az egyik főrendező közeli barátom,jó időben meg fogom tudni az esemény időpontját és feltételeit és közlöm veletek,akár arra is el lehet jönni.Mivel a fórum egy márkafüggetlen és nem egy "rongyrázós" csapat,-ezért nekem azért jobban tetszene az általunk járt út,mindenféle nevezési díjak,meg mit tudom én milyen költségek mellőzése nélkül,-csak úgy összedobni amink van és körülülni a tüzet,-mert a tűz összeköt és elbeszélgetni -múltról-jelenről-jövőről.

                          Üdvözlettel:Che
                          apacsavo, barna és kedvelte ezt.

                          Komment


                            #43
                            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mi lesz Kecskeméten?
                            A börze úgy tudom 11-én lesz, nem ezen a hétvégén.
                            Valóban, de 11-én sem megyek.




                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ... de talán egy kedvezőbb évszakban,sokkal szerencsésebb lenne összehozni egy találkozót...
                            Biztosan így van, de azért vagány ötlet volt!
                            apacsavo és kedvelte ezt.
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              #44
                              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt jól látom, hogy a XII-ből Vác lett?
                              Hát igen, tudod, lényegesen könnyebb kimondani, mint azt, hogy ξ vagy inkább Ξ, hisz nagy betűvel volt írva.
                              kedvelte ezt.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                #45
                                Attached Files
                                apacsavo, barna és 3 további látogató kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X