Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Harcjármű

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Üdv.
    Sajnos, nincs több infóm. Mi résztvevőként, mindig beállhattunk az udvarra.
    A sztender alá üres sörös dobozt szoktam rakni. Soha nem dől el.
    Üdv.

    Komment


      #17
      Értem, akkor keresek egy deszkát ami befér a dobozomba . A paripa kicsit túl súlyos 2 sörös doboznak .

      Komment


        #18
        A sztender alá üres sörös dobozt szoktam rakni.

        A telivel (sörös doboz) kicsit érdekesen nézne ki

        Komment


          #19
          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A paripa kicsit túl súlyos 2 sörös doboznak .
          Mi a rosféregnek húzod fel nagysztenderre? Mert sokkal ingatagabb lesz a szerkezet? Mert meg kell vele dolgozni?
          Oldalsztender stabilabb és könnyebben használható.
          Egyébként a sörösdoboz nagyon masszív, csak az alját kell használni mert ott vastagabb és a körbeperemezett része nem hagyja elcsúszni a sztendert.
          OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Vagy heeegany gyárt neked, márka és fórumemblémás, láncon hordható tálcát.
            OdinHEM, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi a rosféregnek húzod fel nagysztenderre? Mert sokkal ingatagabb lesz a szerkezet? Mert meg kell vele dolgozni?
              Oldalsztender stabilabb és könnyebben használható.
              Egyébként a sörösdoboz nagyon masszív, csak az alját kell használni mert ott vastagabb és a körbeperemezett része nem hagyja elcsúszni a sztendert.
              Pont hogy a közép a stabilabb szerintem, de hát kinek a pap kinek a papné .

              @wsievers
              Az nagyon overkill lenne . Egy deszka bőven elég.

              Komment


                #22
                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Pont hogy a közép a stabilabb szerintem, de hát kinek a pap kinek a papné .
                Majd ha fel kell nyalábolni a földről gondolj rám!
                OdinHEM és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Szárnyas anyát a rendszámra - aztán egy pill. alatt levehető -alátehető
                  OdinHEM, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Vagy heeegany gyárt neked, márka és fórumemblémás, láncon hordható tálcát.
                    Hány darab kell és milyen márkajelzéssel?
                    OdinHEM, wsievers és sepy kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Én mint láttátok esetleg kb100 x 100 as 4 mm-es bordás lemezt készítettem erre a célra . Kvaga alátéte pedig profi mert egy kis ütköző is van benne nehogy megcsússzon az oldal sztender. Ha a kormányt elfordítod jobbra és úgy van az oldal sztenderen egy alátéttel ez a legstabilabb!
                      OdinHEM, heeegany és Fergusson kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Üdv.
                        Nem kell ezt megbonyolítani. Megérkezek egy motoros találkozóra, elszisszentek egy dobozos zsemlét, a doboz be az oldal sztender alá. Középsőnél már érdekesebb lenne és nem is biztos hogy menne( két sör öt perc alatt).
                        Egyébként szerintem is jobban megáll oldalsón, mert nagyobb a háromszögelési távolság(persze csak ha nem süllyed meg).
                        Az új motorokon (pl. Honda CB500F) nincs is középső állvány.
                        Üdv.

                        - - - Updated - - -

                        Üdv.
                        Gyere nyugodtan, majd oda drótozzuk a motorod egy T34-es hátuljához.
                        Üdv.

                        - - - Updated - - -

                        Az utolsó üzenet Jagdtiggernek szólt.
                        OdinHEM, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          elszisszentek egy dobozos zsemlét
                          ... majd rögtön rá egy csavaros kiflit, és mindegy lesz hogy áll a motor

                          - - - Updated - - -


                          szerintem is jobban megáll oldalsón, mert nagyobb a háromszögelési távolság
                          Motorfüggő a dolog szerintem. Amikor az MZ-t raktam össze, az oldalsztendert nem is tettem vissza, inkább a gyári távtartót tettem a helyére. Még betonon állva is elég volt egy kisebb lökés
                          Persze más lehet a helyzet a blokk alá szerelt támasztóval.
                          Ha már harcijármű...
                          Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 aug. 10, 07:25.

                          Komment


                            #28
                            Az uj motorokon a zert nincs oldalsztender mert ezt is megtakaritjak a gyartok ,probalj utanna nezni mibe kerul a kozep sztender origi.

                            Komment


                              #29
                              Üdv.
                              A DKW-m 23 éve ácsorog oldaltámaszon és még nem panaszkodott. Csak hosszabb leálláskor húzom középső állványra, általában csak télen. Igaz, hogy blokk alatt van az oldaltámasz.
                              Ha már harcjármű...

                              Komment


                                #30
                                Szervusztok!

                                Igen,-minek is az a középállvány,minek is egy autó tankján,vagy hűtőjén egy leengedő csavar?Pohártartó az bezzeg kell vagy 5-6,mert az qrva fontos,hogy legyen honnan szopogatni a Red Bullt és az egyéb egészségre kimondottan káros sz@rokat.

                                Nem is értem se a vásárlókat,se a gyártókat,de leginkább a politikai vezetőket,pofáznak itt környezetvédelemről,túlfogyasztásról,világbékéről,élhető világról,egészségről,-de semmit,-de semmit érdemben nem tesznek a fentiekért.

                                A középtámasz hiánya egy defektkor,iszonyúan megnehezíti a javítást,még műhelyben is,nemhogy az országúton.Amennyiben defektünk lesz,hívjunk már motorhoz is autómentőt?Autóknál,ha le kell engedni a hűtőfolyadékot,felfoghatatlanul folyik mindenhová,az alváztól a földig mindent beterít.Sok esetben hiába teszünk alá,akármekkora edényt,mert a váz részei még egy fél méterre is elvezetik a folyadékot,nem beszélve arról,hogy a folyadék el is szennyeződik,de szennyezi a környezetet is.A benzintankot néha le kell szerelni,mert egynémely javítások alkalmával útban van,vagy egyszerűen ki kell tisztítani-no ilyenkor,lehet szívogatni,vagy leszerelni az utastérben a szintmérő fedelét és az ott lévő nyíláson próbálkozni kiszlopálni a tartalmat.

                                A dobozos sörről és a pet palackos és minden folyadékot tartalmazó vissza nem váltható göngyölegről,-ha tényleg tenni akarnak a környezetért,egy tollvonással már régen be kellett volna tiltani az egész világon a forgalmazásukat,sőt nem lett volna szabad megengedni sem ezek gyártását.Kizárólag visszaváltható és tisztítás után ismét tölthető csomagolást kellene használni,ha azt szeretnénk,hogy a világon az ükunokáink is élni tudjanak!

                                Az oldaltámaszokat,meg gyárilag akkora talppal kellene gyártani,ami nem süllyed meg egy lazább talajon sem.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X