Közlemény

Collapse
No announcement yet.

I. Veterán fórum találkozó - Tiszakeszi, 2014 július 25-27

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    I. Veterán fórum találkozó - Tiszakeszi, 2014 július 25-27

    Kedves Fórumtársak!

    Örömmel invitállak meg titeket első saját találkozónkra! A rendezvény Tiszakesziben lesz július 25-27 (péntek-vasárnap). Szállás a Tisza-parton, fix programok egy szombati gépbemutató és felvonulás a Bográcsfesztiválhoz kapcsolódva. Ezen kívül ,csak, amihez épp kedvünk van.

    Belépés és szállás: 0 Ft

    Bővebben később.
    48
    Igen
    47.92%
    23
    Talán
    43.75%
    21
    Nem
    8.33%
    4

    #2
    Köszönjük az invitálást, Ott leszünk!Addig fagyasztom a szalonnát nehogy meg avasodjon.
    sinter, taluga és apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Milyen szalonna amit fagyasztani kell --a sonkám is ott lóg a garázsban , még nyáron is -olyan mint ha egy füstölőben melóznék .
      Ott leszek , viszek egy két simson fan havert is . De ,hogy tartsuk magunkat a magyar mentalitáshoz---olcsóbban nem lehetne ?
      Kircs, OdinHEM és 7 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        olcsóbban nem lehetne ?
        Ha gondolod , megtankoljuk a szekeredet a közösből, meg még a kannákat is.
        Lai, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Addig fagyasztom a szalonnát nehogy meg avasodjon.
          Hozzál sokat mert éhesek leszünk,meg hagymát is!De ez még sokára lesz addig majd elmegyek megkóstolni!!!!

          Komment


            #6
            Ha szabad javasolnom, a témát át kéne helyezni a " magánügyek " rovatba. ( Hátha a robotok is megkívánják a szalonnánkat )

            Komment


              #7
              olcsóbban nem lehetne ?
              Már dolgozom rajta!

              Ha gondolod , megtankoljuk a szekeredet a közösből, meg még a kannákat is.
              Nem is rossz megoldás!


              Hozzál sokat mert éhesek leszünk
              Viszek én is... át a szomszéd utcából, az apám kamrájából.

              Komment


                #8
                Viszek én is... át a szomszéd utcából, az apám kamrájából.
                Úgy könnyű....
                Amúgy van e valami megkötés a kerekek számát illetően? Úgy értem autó is vagy csak motor vehet részt a bemutatón, illetve a felvonuláson?

                Komment


                  #9
                  Amúgy van e valami megkötés a kerekek számát illetően?
                  Nincs ilyen!Mint ahogy a fórumon sincs! Akár veterán ladikkal is, csak az a felvonuláson kicsit lassítja majd a sor haladását...
                  Nem motoros találkozót akartam, hanem nekünk egy sajátot, hogy ne más találkozókon kelljen szerveződni és keresgélni egymást. Legyen egy nekünk is, ahol személyesen is találkozhatunk, nem csak a virtuális térben.

                  Komment


                    #10
                    Legyen egy nekünk is, ahol személyesen is találkozhatunk
                    Ez szép gondolat!
                    kicsit lassítja majd a sor haladását...
                    Erős ember, erős evezőkkel....csak úgy porzana az aszfalt utána.

                    Komment


                      #11
                      Erős ember, erős evezőkkel...csak úgy porzana az aszfalt utána.
                      Tényleg!!! Az milyen látványosság lenne!!! Na, arról beszélnének a faluban jó sokáig...

                      Komment


                        #12
                        Ezt csak azért írtam mert mi anno a Főiskolán voltunk annyira hogyismondjam iluminált állapotban, hogy a füvön egy kétszemélyes kenuval legalább 10 métert eveztünk. Azt mondják nem voltunk semmi látvány. Plusz még a többiek hangosan biztattak.

                        Komment


                          #13
                          ha kész lessz addigra a vasparipa es a csúnya papírmumussal jha munkaval:-) is megküzdöttem csatlakoznék ha lehet csak legyen ki után menni mert tuti eltévednék:-) :-)

                          Komment


                            #14
                            Ez legalább olyan mint a fiamék egyetemista korukban Lavorból itták a vörösbort, persze pálinkázás után.

                            Komment


                              #15
                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez legalább olyan mint a fiamék egyetemista korukban Lavorból itták a vörösbort, persze pálinkázás után.
                              Ejnye-ejnye!Miket nem írtok!Irul-pirul az arcocskám és vívódik a kialakuló félben lévő lelkivilágom hogy vajon helyes-e hogy meggyőződéses antialkoholista vagyok!(.....és most már teljesen ,,paff" is vagyok!)No de félre a tréfát!Biztosan mindenben van valami jó is!Csak azt nem tudom mit fogok ÉN ott csinálni?!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X