Közlemény

Collapse
No announcement yet.

I. Veterán fórum találkozó - Tiszakeszi, 2014 július 25-27

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    fiamék egyetemista korukban Lavorból itták a vörösbort,
    Nekem a kisebbik "senior" a Műegyetemen. Rendszeresen tartanak gólyakocsmát. Vajon mit jelenthet
    Csak azt nem tudom mit fogok ÉN ott csinálni?!
    Leviszek egy IZS blokkot, hogy ne unatkozz. Te úgy is vágod !

    Komment


      #17
      Mi a főiskolán keverőtárcsás mosógépből csapoltuk a boroskólát...aztán éjfél körül merülőforralóval főztük a kézmosóban a zacskóslevest... :-)

      Komment


        #18
        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez legalább olyan mint a fiamék egyetemista korukban Lavorból itták a vörösbort, persze pálinkázás után.
        Na erre mondják olaszul (esetleg románul): Lare vedere il lavoro.

        Szőke nős megközelítéssel, (vagy gyermeki naivsággal a női olvasók kedvéért): Értem, hogy ittak, de miért ültek ehhez lavórba?

        Komment


          #19
          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nincs ilyen!Mint ahogy a fórumon sincs! Akár veterán ladikkal is, csak az a felvonuláson kicsit lassítja majd a sor haladását...
          Nem motoros találkozót akartam, hanem nekünk egy sajátot, hogy ne más találkozókon kelljen szerveződni és keresgélni egymást. Legyen egy nekünk is, ahol személyesen is találkozhatunk, nem csak a virtuális térben.
          Nem jártok Ti motoros találkozókra, ott rengeteg autós megfordul, csak a jobbérzésű legalább nem megy be a járgányával.

          Komment


            #20
            Legyen egy nekünk is, ahol személyesen is találkozhatunk, nem csak a virtuális térben.
            Ezt szeretném kőbe vésve látni. Kérem azokat akik tudnak Apae hollétéről, értesítsék. Szeretnénk ha ő is ott lenne. Gondolom ezt mindenki így érzi. Nem tudom sajnos mi van vele, de reménykedem ,hogy csak sok a dolga.

            Komment


              #21
              Oda még erősen kiterjed az én hatóköröm is. Még papír nélkül, is tökön-babon keresztül...
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #22
                Ezt szeretném kőbe vésve látni.
                Már vésem, csak keresnem kellett egy szép követ!

                Komment


                  #23
                  Oda még erősen kiterjed az én hatóköröm is. Még papír nélkül, is tökön-babon keresztül...
                  Az legalább kalandos út lesz! Nem az az unalmas aszfalt... Csak gyere folyamatosan a víz felé, toronyiránt!

                  Komment


                    #24
                    Egyre jobban érdekel ez a tali,vagy fórumtali?
                    Merre van ez a tiszakeszi?Nem találtam több térképen sem,utána kiirt 178km-ert És 2,1-h menetidőt(nem tudom,de nincs repülőm)ja és kértem hagyja ki az autópályát.nem tudom a helységeket csak utcát körforgalmat és kanyarokat ir.Ha ezt követném ne érnék ki a garázsból.

                    Inkább megkeresném egy kopott térképen,ha adtok egy két közeli helységet,várost.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2014 márc. 01, 18:53.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #25
                      Szervusz Mateapu!

                      A Tiszakeszihez közeli kisebb települések:Mezőcsát,Ároktő,Tiszatarján.Nagyobb települések:Mezőkövesd,Tiszafüred,Leninváros (jó régi térképem van,-megtartom).
                      Tiszakeszi a Tisza jobb partján fekszik,a folyásirányt tekintve.

                      A gps-t,meg vágd bele a kukába,a fene enné meg az összeset,mióta ezek a sz@rok vannak, a sofőröknek minden mozdulatát figyelik,az embereket,meg megfosztja attól a személyes lehetőségtől,hogy esetleg érdeklődjenek,egyszóval további elidegenedéshez vezet.A kicsi komám nem mer megállni egy kávéra nálam,mint azelőtt,mert figyelik a gps.-en,a franc essen bele ezekbe a marhaságokba.

                      Jól van kifüstölögtem magam és menjünk a találkozónkra.Arra szeretném felhívni a társaság figyelmét,hogy aki azt írja megyek az jöjjön is,mert a vendéglátóknak,úgy kell készülniük!Az is igaz,hogy marhapörkölt,még nem romlott bele a bográcsba,mindig megeszi valaki,de azért mégis.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #26
                        Köszönjük a jó hír, már be is írtuk a naptárba!
                        Ha már utazunk 400 km-t akkor még pár napot ott töltenénk a környéken (családi kirándulás), de nem akarjuk az utánfutót végigrángatni a hegyeket. Tud-e valaki Miskolc, Sárosnaptak környékén egy jó helyet ahol biztonságban otthagyhatnánk a futót és a mocit?

                        Komment


                          #27
                          A Tiszakeszihez közeli kisebb települések:Mezőcsát,Ároktő,Tiszatarján.Nagyobb települések:Mezőkövesd,Tiszafüred,Leninváros (jó régi térképem van,-megtartom).
                          Tiszakeszi a Tisza jobb partján fekszik,a folyásirányt tekintve.

                          Kedves József!
                          Megelőztél, tökéletes.

                          https://www.google.hu/maps/place/Tis...ae88b883bc09c6


                          Leninváros
                          Ez most Tiszaújváros fedőnéven fut...


                          gps-t,meg vágd bele a kukába,a fene enné meg az összeset,mióta ezek a sz@rok vannak, a sofőröknek minden mozdulatát figyelik,az embereket,meg megfosztja attól a személyes lehetőségtől,hogy esetleg érdeklődjenek,egyszóval további elidegenedéshez vezet.A kicsi komám nem mer megállni egy kávéra nálam,mint azelőtt,mert figyelik a gps.-en,a franc essen bele ezekbe a marhaságokba.
                          Teljesen igazad van! Mondjuk én azért nem használom, mert mindenbe beleszól az autóban. Erre menjek, arra menjek, túl gyorsan haladok... olyan, mintha egy nő ülne mellettem... Ha a nejem is ott van, kettő

                          Komment


                            #28
                            jó helyet ahol biztonságban otthagyhatnánk a futót és a mocit?
                            Hozzám beteheted !.............

                            Komment


                              #29
                              Sárosnaptak
                              Ott nem tudok !...................

                              Komment


                                #30
                                * viszek izsblokkot azt úgyis vágod* ( nem bírom megállni a baromságot bocsi:-) ) flexxel vagy közösségieg valami pofátlannagy vasfűrésszel?:-) :-) :-) :-) Taluga: nem sikerült tahiban összefutni, vagy nem voltál kint , vagy nem vettél észre egy randa szőrös alakot két dekoratív hölgy között egy marhanagy ékszerespultnál:-) :-) :-) :-)
                                *aszfaltcsónak* a Gazembernek van összecsukható kenuja, azt még a motorra is fel lehet tenni a benzintyúk helyére:-D

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X