Közlemény

Collapse
No announcement yet.

I. Veterán fórum találkozó - Tiszakeszi, 2014 július 25-27

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Úgy látom a naptártéma ismét elvérzett !
    Én nem nagyon szóltam hozzá ehhez a naptár dologhoz, de van még olyan pontja Magyarországnak, ahonnan belátható időn belül nem érhető el egy Rossmann? Egyébként házhoz is viszik a 2-3ezer Ft-ba kerülő naptárat.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      A vaterka mai akciójka ! A4 es 13 lapos naptár, 1600 ft ! Bármilyen képanyagból !

      - - - Updated - - -


      Különbem is az emlék mindig szebb mint a kép!Ahogy tellik az idő egyre szebb!
      De az emlékeket a képek elevenítik fel !

      Komment


        Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        apacsavo


        Na, én ugyanígy vagyok! Már azt vezettem be, hogy bizonyos fázisonként lefényképezem az összeszerelést, mert meguntam másnaponként félig visszabontani, hogy tegnap valóban betettem azt a sasszeget? ... Így soha sem ér a végére az ember...

        A feledékenységem, meg a fényképezés az komoly, azt tényleg csinálom!
        Próbáld meg úgy hogy az összes szükséges alkatrészt szedd össze , pl egy fehér kiterített rongyra összecsoportosítva részegységekre, amikor késznek ítéled meg egy részegységet ,csak rá kell nézni a fehér rongyra és tisztán világít ha több cucc van rajta ...

        Komment


          ,csak rá kell nézni a fehér rongyra és tisztán világít ha több cucc van rajta ...
          Butaság ! Én akárhányszor szerelek, ( főleg anno autót ), mindig maradt egy halom csavar, meg ez-az. És még mindig ment a járgány !

          Komment


            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Butaság ! Én akárhányszor szerelek, ( főleg anno autót ), mindig maradt egy halom csavar, meg ez-az. És még mindig ment a járgány !
            Dettó! Azonban,azon mindig elgondolkodtam - a végén- hogy honnan maradhatott ki?!

            Komment


              Nos , ez azért van mert "gyárilag mindíg több van benne " !

              Komment


                Én akárhányszor szerelek, (főleg anno autót), mindig maradt egy halom csavar, meg ez-az. És még mindig ment a járgány !
                És egyre csökken a jármű tömege, ezáltal kevesebbet fogyaszt.
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  Látod , ez a legtutibb tuning ! A fogyasztás csökkentést pedig a reggeli kétbetűs kitérővel is el lehet érni !

                  Komment


                    Butaság ! Én akárhányszor szerelek, (főleg anno autót), mindig maradt egy halom csavar, meg ez-az. És még mindig ment a járgány !
                    Úgy hívják, felesleges alaktrész, nekem is mindíg kerül pár, de még egyik motorom se fogyott el.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Jól van!Jól van!Látom nemcsak én keresgélem az elgurult bogyót!!!!

                      Komment


                        Nem tudom látni-e nem fészbúk tagoknak is. No de sikerült feltölteni a 360°-os panoráma képet:
                        https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

                        Komment


                          látni-e nem fészbúk tagoknak is
                          Igen, jól látszik.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X