Közlemény

Collapse
No announcement yet.

III. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi, 2016. július 29-31.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ilyen hidegben szerintem mm-t akart írni, csak eltévesztette.

    Komment


      Elfelejtettem, hogy a vasas ember mm-ben beszél. Azt hittem úgy mint a régi ácsok " Sukk"-ban mérve! Tudjátok mikor két néger pösöl a hídról a vízbe az egyik megszólal " ha tudnád milyen hideg a víz , mire a másik ha tudnád milyen kavicsos az alja". Bocs ez régi vicc mely újszölettnek új! Remélem ki ma születik is fogja olvasni a Fórumot és neki új lesz!!!

      Komment


        Irigykedjetek csak, hisz ezért van BMW-m!

        Komment


          Az egy Moto Guzzi mellett lógó csöcsű!

          Komment


            Sziasztok!
            Nem tudok még idei dátumot mondani sajnos. Nagy cirkuszok vannak a Keszi önkormányzatnál, így még nincs idei program naptár, sőt, költségvetés, vagy bármi egyéb. Amint kiderül valami, azonnal szólok.

            Komment


              Szervusz Attila!

              Köszönöm a nem túlságosan jó hírt,-remélem a többség megelégedettségére rendeződnek a vitás kérdések.Sajnos a politikában állandóan megy a kavarás,felső és alsó szinteken egyaránt,csak a Tisza hömpölyög,most éppen nyugodtan.Remélem a kompot és a környezetét nem érte semmi baj!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Kell nekünk a falunap ? Főzünk - szólunk Bunyós Pityunak -oszt kész . Legalább apukádék nyugodtan leülhetnek közénk , nincs kavirnya .

                - persze jobb , ha minden rendben van .
                Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 febr. 26, 20:25.

                Komment


                  Józsi bátyám, a komppal minden rendben. Ne izgulj érte.

                  Nem a falunappal van baj. Nagyjából mindennel. Az alpolgármester és a képviselők nagyobb része leállítottak majd mindent, amíg ki nem vizsgálódik jó pár dolog. A Révház kiadását is. Nagy elszámoltatások vannak. Úgy fest kicsiben is azt játszották egyesek a faluban, ami az országban legfölül megy. Saját tulajdonnak és játszótérnek nézték a köztulajdont...

                  Múlt héten elkezdtem utána járni, hogy milyen lehetőségek vannak még. Ha nem rendezik Kesziben a dolgokat, akkor legföljebb idén összehozom a dolgot Leányfalun a Duna parton. Próbálok minden eshetőségre készülni és alternatívákkal előállni. Majd szólok, hogy mi van.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2017 febr. 27, 18:27.

                  Komment


                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    legföljebb idén összehozom a dolgot Leányfalun a Duna parton.
                    Akkor asszem ki kell cserélnem az ülés szivacsát valami normálisra

                    Komment


                      Akkor asszem ki kell cserélnem az ülés szivacsát valami normálisra
                      Viszont új és érdekes útvonal. Változatosság, meg minden. Itt a Vadkacsa Telep, az itteni evezős egyesület telephelye (szintén közvetlenül a vízparton). Most náluk érdeklődöm. Az elnöknek tanítottam eddig mindegyik gyerekét (a legkisebbet most is), így kénytelen méltányosnak lenni, ha úgy alakul.

                      Komment


                        Szervusz Attila!

                        Barátkozom a gondolattal,csak egyenlőre nem tudom,hogy kerüljem ki Budapestet és a fizetős utakat,de majd kiagyalom valahogy!A jó társaságért elmegyünk a világvégére is.Budapestet utálom,mint a telet,a fizetős utak elkerülésére meg fogadalom köt,-tudjátok az óriás plakátok szövege,a gengszter váltás elején gyakran eszembe jut,-"Önöknek épül,az Önök pénzén",-hát egy lószart nekünk épült.

                        Remélem,azért még Tiszakeszin rendeződnek a dolgok és a megszokott helyünkön állíthatjuk fel a sátrainkat,olyan jó ott és meghitt!

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          hogy kerüljem ki Budapestet és a fizetős utakat
                          ~4l nafta áráért(motor esetén) használhatod bármelyiket 10 napig, kb 0 értelme a kerülgetésnek szerintem .

                          Komment


                            használhatod bármelyiket 10 napig, kb 0 értelme a kerülgetésnek szerintem .
                            Tudod én sem a távolság leküzdéséért utazom:ezért a betonfalak közötti menetet ráhagyom azokra akik sietnek!
                            A tájat házakat emberek életvitelét figyelem útközben és ha olyanom van csak poroszkálok,és utálom ha valakinek akadály vagyok"mert neki fontosabb"sajnos ők sem a fizetősön élik ki magukat!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Az elnöknek tanítottam eddig mindegyik gyerekét (a legkisebbet most is), így kénytelen méltányosnak lenni, ha úgy alakul.
                              No no no! E már hatalommal való visszaélés csak óvatosba!

                              Komment


                                E már hatalommal való visszaélés
                                Ugyan ! Csak ténymegállapítás !

                                - - - Updated - - -

                                Az alpolgármester és a képviselők nagyobb része leállítottak majd mindent, amíg ki nem vizsgálódik jó pár dolog.
                                Nagy -nagy tiszteletem a testületnek, hogy van még ilyen !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X