Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

    Kedves Barátaim!

    A TRADÍCIÓ FOLYTATÓDIK!!!
    IV. találkozónk a szokott helyen, Tiszakesziben, a szokásos falunappal egybe kötve Július utolsó hétvégéjén kerül megrendezésre!
    Üzenetet is szeretnék itt átadni: Tiszakeszi lakossága, a képviselőtestület és az alpolgármester sok szeretettel vár minket, és nem szeretnék, ha kedves vendégeik elmaradnának, vagy bármi hátrányt szenvednének a belső problémák miatt.
    27
    Igen
    66.67%
    18
    Nem
    14.81%
    4
    Talán
    18.52%
    5
    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2017 márc. 01, 18:40.

    #2
    Nagyon szépen köszönjük ezt az örömteli hírt Sepyék!
    jagdtigger, RedBull477 és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon szépen köszönjük ezt az örömteli hírt Sepyék!
      Amit nagyon akar az ember, az összejön! Pláne, ha sokan akarják ugyanazt!
      Én is örülök, bár Leányfalun is szívesen láttalak volna Titeket, de a hagyomány, az hagyomány!
      RedBull477, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Egyik szemem sír,a másik nevet...
        Örülök,hogy már hagyománnyá vált a fórumos találkozó, évről évre többen vagyunk,s ezzel együtt a fórum sem "punnyad"
        Azonban az idei találkozót ki kell hagynunk,ugyanis az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon önkénteskedem ebben az időpontban.
        Valószínűleg nálunk a 2 éves periódus fog működni.

        Komment


          #5
          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          vagy bármi hátrányt szenvednének a belső problémák miatt.

          ... külön köszönöm , ezt a szivemnek Ë™(nem ) annyira kedves záró mondatot . Mert ugye volt az a szivműtétem .

          Amúgy meg : kuuuurva jó !!!

          ( ezt , hogy csinálták , tegnap este óta )
          wsievers, Che és kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ma volt egy megbeszélés. Ez is ott dőlt el. A falu programok mellett csak a mi dolgunk került elő, hogy nekünk valahogy mindenképp biztosítják a lehetőséget. Utána kaptam a hírt az apámtól.
            Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2017 márc. 01, 20:26.

            Komment


              #7
              Szervusztok!

              Köszönjük az örömhírt és,ha élünk megyünk.Köszönöm a Tiszakesziek üdvözletét,mely nagyon jól esik.Azt szeretném kérni,ha valamelyikünk találkozik ApaE-vel,-szólni kellene neki,hogy fel tudjon készülni!

              Van nekünk tartozásunk,az ottani motorosklubbal szemben,-egy vacsora,vagy ebéd visszahívással,amit ne felejtsünk el!Nem erőltetem,de ha tényleg ízlik a főztöm nektek,szívesen főzök egy pörköltet valamiből (marha,sertés,birka,nyúl,kecske),amiből akarja a társaság és ami mindenkinek megfelel és amit be tudunk szerezni-csak ne versenyszerűen kelljen csinálni.

              Volt szó,hogy négy naposra bővítjük a találkozót,-ezzel hogy állunk?

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #8
                Kedves Józsi bátyám!
                A Keszi motorosokat szerintem is hívjuk vissza, és köszönöm a felajánlást a főzéshez. Nekem ízlett a főztöd, és támogatom (versenyen kívül).
                A plusz egy nap most nem jön össze. Örülök, hogy egyáltalán meglett a szokásos három. Majd a jubileumi ötödiken bővítünk.

                Komment


                  #9
                  Ezt azért eltanulhatnák sokan ebben az országban a tiszakeszi képviselőtestülettől. Amikor közös érdekről van szó felülemelkedni a pártpolitikán. Szerintem ez példaértékű. Köszönjük az újabb lehetőséget.

                  Komment


                    #10
                    Kérhetem az ágyacskámat ?

                    taluga,

                    Komment


                      #11
                      Kérhetem az ágyacskámat ?
                      Melyiket ? A lépcsőt, a stéget, a ....

                      Komment


                        #12
                        Ezt mindet!
                        Ok! Természetesen. Zoli ágya lestipitopizva!!!

                        Komment


                          #13
                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Melyiket ? A lépcsőt, a stéget, a ...
                          .. ez most fokozottan valós propléma ! Ez a huzavanona , lesz -nem lesz , bizonytalanság , nagymértékben rányomta magát a tudatalattimra , és ezt a feszültséget előreláthatóan , csak belsőleg alkamazandó görcsoldók keverékével tudom valahogy kisimítani . De mint az köztudott , az intenzív gyógyszerezés , látás - , kordinációs- , zavarokot okozhat , illetve sok esetben kihat a beszédközpontra is .

                          Komment


                            #14
                            Én is örülök, bár Leányfalun is szívesen láttalak volna Titeket, de a hagyomány, az hagyomány!
                            Oda meg az őszre kell szervezni... A hangyás szilvafa alatt foglalt a hely, nekem és RedBull477nek!
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              Kedves Zoli!

                              Nagyon sajnálom,ha nem vagy elemedben és valamilyen betegség gyötör és kívánom,hogy gyógyulj meg!Az nagyon feltűnt mostanában,hogy elég sokat vagy távol a fórumtól,-ami csak akkor baj,ha nem érzed jól magad,-sok esetben én is csak azért szólok hozzá valamihez,-még-ha nem is aktuálisan,hogy működjön a fórum,-mert nagyon sokan vagyunk,de kevés az aktív.

                              A betegségről,-én sem vagyok jól,-nekem a lelkem beteg,mert a párom tavaly nyár vége óta az orvosokat járja,-néha ha úgy érzi együtt megyünk.Kezdődött egy húgyúti fertőzéssel és lett belőle tengeri kígyó,-elveszünk az egészségügy útvesztőiben,az időpontokban,a szakrendelésekben,az ide-oda küldözgetésekben.A párom túlesett egy epehólyag műtéten,-ami gyakorlatilag rutin laporaszkópiás,szerencsésen kijött belőle,de van egy pontosan nem diagnosztizált,parkinson betegség gyanú is,-legalább is ezzel kezelik.A parkinsonra,már vagy a hatodik gyógyszert írták ki,olyan mellékhatásokkal,hogy pl.,fagyási sérülések keletkeztek a kezein,-komoly bőrelváltozásokkal,de az állapota semmit nem javult.Nagy nehezen e hónap 23.-ra kiharcoltunk egy koponya EMRI-t,-amihez némi külső segítség is kellett,de addig vizsgálatok tömkelegét kell elvégezni rajta,a pajzsmirigytől,az ér szív,labor,bőrgyógyászat,....-szóval eléggé igénybe veszi az embert és csak a remény van,hogy lesz rá valamilyen gyógymód.

                              Az együtt töltött évek folyamán,nem volt különösebb egészségügyi problémánk és nehéz elfogadni,de talán nem is kell,hogy az ember állandóan a doktorokat járja,-mert elveszünk az útvesztőkben és a bizonytalanságban.

                              Sajnos a doktorok kezében nem vagyunk mások mint egy munkadarab és egy munkadarab pontossági megmunkálásának vannak tűrései,az egyik az alsó határra sikerül a másik a felsőre.

                              Kívánok neked minden jót és főleg egészséget!

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X