Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Wsievers ! Mi ez a talán ? Akkorra vagy kiírva szülni ?

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdvözlettel:Che
      Köszönöm , igen vannak dolgok .-- pl. a hétvégén is lesz a haveromnál egy kis kolbász -hagyma - kenyér- vörösbor .

      De sajnos már nem úgy mint régen , mert tegnapelött betettek neki egy értágító szart a szívébe . Hogy ígyunk így jóízüen ?

      Komment


        #18
        A bejárati kapu mellett a 2. sátorhely stipi- stopi úgy mint tavaly! Természetesen a bal oldalra értendő mert a jobbos Józsi barátoméké!!

        Komment


          #19
          A bejárati kapu mellett a 2. sátorhely
          A vasmacska kegyvesztett lett ?

          Komment


            #20
            Tiszakeszi lakossága, a képviselőtestület és az alpolgármester sok szeretettel vár minket
            Mi van a polgármesterrel, hogy kimaradt a felsorolásból. Talán nem véletlen?

            Komment


              #21
              A vasmacska kegyvesztett lett ?
              Csak rájött, hogy az sokkal jobb hely.

              Komment


                #22
                Szervusztok!

                Mi ott állítjuk fel a sátrat,ahol nem zavarunk semmit és senkit,-nem "stoppolok le" helyet.Egyedül az emésztő környékét találom zavarónak,az esetleg túlcsorduló "érzelem" miatt,de annak tájékára másnak sem ajánlom a sátor felállítását,-sőt lebeszélném róla.Sok jó ember elfér még ott,arra gondoltam,ha túl sokan lennénk,akkor kívül közvetlenül a kerítés mellé is lehetne sátrat állítani,ha ezt nem zárja ki semmilyen tiltás.Azt javasolom minden sátrasnak,hogy a sátor felállítása előtt,érdemes leteríteni egy fóliát,amely lefedi a sátor alapterületét,-mert ez megvédi a sátor alját a piszoktól és sokkal jobb tisztán eltárolni az események után.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  #23
                  Én szeretnék idén is a jól megszokott, már-már kifeküdt helyemen egy sátorhelyet

                  Komment


                    #24
                    Én nem gondolom , hogy itt stoppolgatni kellene a sátorhelyeket ! Van már egy 3 éve kialakult " elrendezés " ami néni " kavarodások " miatt néha változott,de jellemzően állandó ! A régiek már tudják, az újonnan érkezők, pedig alkalmazkodjanak.
                    ui : Aki bemerészel pöffeszkedni a helyemre, annak kitekerem a ..... pálinkásüvegének kupakját !

                    Komment


                      #25
                      Ma volt egy megbeszélés. Ez is ott dőlt el. A falu programok mellett csak a mi dolgunk került elő, hogy nekünk valahogy mindenképp biztosítják a lehetőséget. Utána kaptam a hírt az apámtól.
                      Azért az nem semmi, hogy egy település legfelsőbb döntéshozó testülete külön foglalkozik velünk. Pedig nem is vagyunk semmilyen szervezet hivatalosan.

                      - - - Updated - - -

                      Nyomtam egy "talán"-t. Az idáig bejött. Az "igen" miatt túl nagy lenne a nyomás.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #26
                        Én is szeretném lefoglalni a fa melletti szokásos helyemet...

                        @heeegany
                        Csipeszt tegyek az orromra vagy lesz füldugód?

                        Szükség esetén továbbra is tudok vinni egy 1 személyes(klausztrofóbiásoknak nem ajánlott, tényleg nagyon kicsi) vagy egy 2 személyes sátrat.

                        /SZERK
                        Tudja valaki hogy TZ-vel mi történt? Nem nagyon láttam mostanában...
                        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 márc. 02, 16:12.

                        Komment


                          #27
                          Tudja valaki hogy TZ-vel mi történt?
                          Szerintem csak elfoglalt.
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            #28
                            Remek hír, kösz az infót Attila!
                            Remélem, idén talán már a péntek délelőtti órákban viszont láthatjuk egymást...
                            úgy néz ki, hogy idén sem változik a gépátvétel: marad a 360-as

                            Komment


                              #29
                              Azért az nem semmi, hogy egy település legfelsőbb döntéshozó testülete külön foglalkozik velünk. Pedig nem is vagyunk semmilyen szervezet hivatalosan.
                              A család befolyása...


                              Nyomtam egy „talán”-t. Az idáig bejött. Az „igen” miatt túl nagy lenne a nyomás.
                              Tutira játszol?
                              Remélem, idén talán már a péntek délelőtti órákban viszont láthatjuk egymást...
                              úgy néz ki, hogy idén sem változik a gépátvétel: marad a 360-as
                              Gyere csak! Minél hamarabb!

                              - - - Updated - - -


                              Oda meg az őszre kell szervezni...
                              Ok!!!


                              Az nagyon feltűnt mostanában,hogy elég sokat vagy távol a fórumtól,
                              Velem kötözködik a Facebookon. De legalább most már mint Zoli és nem mint Ibolya. Addig kihasználta, hogy tisztelettel bánok a nőkkel, és elbújt e mögé az alteregó mögé!

                              Mi van a polgármesterrel, hogy kimaradt a felsorolásból. Talán nem véletlen?
                              Nem az.

                              - - - Updated - - -


                              pl. a hétvégén is lesz a haveromnál egy kis kolbász -hagyma - kenyér- vörösbor .
                              Aztán majd megint csodálkozol a WC-n...

                              Komment


                                #30
                                Azt a helyet tavaly elfoglalták így költöztünk máshova! Tudom az is mir-mur csak vasból van ezért csupa kisbetű.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X