Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Ha megtalálnak
    A veterán járművek,alkatrészek csoporthoz csatlakoztam Kis Attila néven. A logó ua mint itt. Nagyon nem bonyolódtam bele,még nincs kitöltve minden .

    - - - Updated - - -

    Még valami eszembe jutott: Hozzászóltam a mezőkövesdi NSU esethez

    Komment


      #62
      Kis Attila néven.
      Annyira ritka név, hogy nehéz megtalálni !

      Komment


        #63
        Szombaton autót vettünk. Eladó: Attila Vevő: Attila. Szerelőnél volt az autó,a neve: Kiss Attila Jött a tréleres ismerős: Attila..

        Komment


          #64
          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Annyira ritka név, hogy nehéz megtalálni !
          Nekem sikerült...igaz, az NSU ügynél akadtam rá

          Komment


            #65
            " Oly ritka név évszázadok óta , Attila az Isten ostora".A jelen lévők a kivételesek táborát képezik!!

            Komment


              #66
              A jelen lévők a kivételesek táborát képezik!!
              És az ismerősök is.

              Komment


                #67
                Én kamunévvel regisztráltam a fészbukkra, jobb az úgy mindenkinek.
                Próbálom csak az előnyeit kihasználni ilyen formán, mert ahogy az emberek általánosságban használják az nem tetszik és nem is akarok hozzá tartozni, személyes adatokat meg még privát üzenetekben sem írok ott le...

                Komment


                  #68
                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Van nekünk tartozásunk,az ottani motorosklubbal szemben,-egy vacsora,vagy ebéd visszahívással,amit ne felejtsünk el!

                  Üdvözlettel:Che
                  Kedves Fórumtársak és Barátok !
                  Nem valószínű hogy az idei keszii találkozón ott leszünk. Ennek oka hogy tavaly hivatalosan is klubbá alakultunk. Mivel nálunk is ( szlovákia) arra a hétvégére esik egy itteni vetrános rendezvény. Melyen mint alapitó és vezetőségi tagnak is képviselnem kellene klubunkat.
                  Mindezt félretéve , az idézettel kapcsolatban annyit szeretnék hogy némi hozzájárulással tudnám esetleg támogatni a motoros klub visszavendégelését.
                  Üdv mindenkinek Gábor!

                  Komment


                    #69
                    Nem valószínű hogy az idei keszii találkozón ott leszünk. Ennek oka hogy tavaly hivatalosan is klubbá alakultunk
                    Erre mondjuk,hogy az egyik szemem sír, a másik meg nevet. Sajnálom(juk) és megértem(jük).
                    Utoljára szerkesztve a következő által: madorka; 2017 márc. 16, 21:08.

                    Komment


                      #70
                      Kedves Gábor!

                      Gyertek klubostól,-legalább erősödik és szélesedik a barátság!Sokan elférünk kis helyen főleg,ha az egyetértés megvan,-szerintem mindannyian jól éreznénk magunkat.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #71
                        Nem valószínű hogy az idei keszii találkozón ott leszünk.
                        És Fűzfőn??

                        Ennek oka hogy tavaly hivatalosan is klubbá alakultunk.
                        Kicsit összetöröd magad, és látod mi lesz belőle.

                        Komment


                          #72
                          Találkoztunk tavaly Fűzfőn ?? Amugy készülünk oda , legalábbis be van irva a naptárba.
                          A klubunk első saját szervazésü találkozója idén augusztus 12-én lesz , Lég ( Lehnice ) községben.
                          Mindenkit szeretettel várunk aki el tud jönni.

                          Komment


                            #73
                            Nem csak nekem viszonylag közel van, sőt aug. utolsó hétvégéjén nekünk van ott jelenésünk.
                            Gondoltam ha alkalmas, egy kanna naftával ellátogathatnék.

                            Komment


                              #74
                              Ugy tudom augusztus ején lesz ott a veterános összeröffenés és a következő héten meg a miénk.

                              Komment


                                #75
                                Che reggeli kávéja nélkülözhetetlen! Tegyük találkozóikummá. (A hungarikum kissé erőltetett névutánzata.)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X