Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Köszönöm Igrich,-már alig várom,hogy "piríthassam" nektek a kávékat,melyet mindig és mindenkinek nagyon szívesen teszek.Nagyon ritkán lehet tőled mostanság olvasni ezt-azt,remélem nem megy rosszul a sorod és a ritka előfordulásodnak a fórumon más oka van!

    A kávénkra a Hungarikum valóban nem illik,-ezért szerintem hagyjuk meg neki a kavart kávé elnevezést,de ha nagyon cifrázni akarjuk,-legyen mondjuk "Keszikávékurum"..

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #77
      Ismét felajánlom a gyermek-motoroztatástást!

      Sorsoljuk akár tombolán ki,kivel mehet 1 kört határozzuk meg PL:5-10 kanyar a bevállalók között!Akinek nincs kedve ne menjen!

      Én úgy vagyok vele addig is telik az idő,viszketekha nem mehetek egy kicsit!

      És ismételten elnézést kérek a rendbontásért!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #78
        -legyen mondjuk „Keszikávékurum”..
        Aztán a sok békülés után rendezzünk versenyt, hogy ki tudja gyorsabban kimondani.

        Komment


          #79
          Szervusztok!

          Jó,-rendezzünk "Keszikávékurum" kimondó versenyt és a találkozó vége felé bográcsmosó és szemét összegyűjtő versenyt is,-hogy ne csak a lányaik vegyék ki a részüket az utóbbiakból.

          Komolyra fordítva a szót:

          Nem vagyok teljesen tisztában azzal,hogy a mezőcsáti és a tiszakeszii motoros klub egy,vagy két különböző társaság és kb.,hány tagot számlál.Remélem Attila majd megválaszolja ezt a kérdést,ami számomra azért lenne fontos,mert tartozunk egy ebéd,vagy vacsora meghívással.Azt tudom,hogy Mezőcsát szomszédos település Keszivel,-tehát akár egy csapat is lehet a kettő.

          A kérdés a pörkölt főzés miatt foglalkoztat,amennyiben én fogom főzni,mert egy főre 20 dkg. húst kell számolni és,hogy senki ne maradjon éhen,ezt előre tudni kell!

          A létszám tudtával lehet csak a hús vásárlásáról gondolkodni,melynek okvetlen egy jószágból kell származnia,mert másképp nem egységesen fő meg.

          Arról is időszerű gondolkodni,hogy miből legyen főzve,disznó,marha,....,-mert ezt is le kell szervezni,nem várhatjuk el,hogy Attila édesapja lőjön nekünk valamit,mert egy kilövés sincs ingyen,-annak ára van,amit ne terheljünk másra,mert a vendégjog sem határtalan.

          Tudom van még idő bőven,de azért néha előre is kell gondolkodni,-nehogy leégjünk a pörkölttel együtt,amit nagyon nem szeretnék!

          Jobban szeretem a spontán dolgokat,de ez esetben előre kell gondolkodni,-no nem görcsösen,de nem is lazán.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #80
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ismét felajánlom a gyermek-motoroztatástást!

            Én pedig szigoruan elzárkózok a motoroztatástól ! Nem szeretném ha megint felkéretőzne valami gyáva alak - aki nem meri vállalni a kilétét - így most nekem kell egyedül vinni a balhét .

            ezért idén , a felvonulás után leadom a kulcsot

            Komment


              #81
              Ismét felajánlom a gyermek-motoroztatástást!
              Aludd ki magad ! Fáradt vagy !

              Komment


                #82
                Ismét felajánlom a gyermek-motoroztatástást!
                Oké visszavonom! .
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #83
                  Én is a " tetszik " gombot mely kissé elhamarkodott volt. Ha érteles kisgyerekekről szólna úgy gondolom lenne értelme de a vegyes mezőny már kevésbé óvná a technikánkat mit mi gyegyergetünk.

                  Komment


                    #84
                    A közös teherviselés igénye teljesen jogos felvetés. Akár meghatározható lenne egy pénzbeli összeg, amit akár egy bankszámlára is átlehetne utalni. Pl. azéra, aki a beszerzéseket intézi.
                    Ezt meglehetne fontolni.

                    - - - Updated - - -

                    Ne aggódj Che nincs semmi baj, csak most nem volt témám, élmények hiányában. Igaz, most újítóztattam fel Motorkát, már csak a gyújtás beállítás van vissza, aztán előre, erőre!
                    meg már Szúnyogpecsenye Indikátor Terminátort is berregtetem.

                    Egyébként semmi okod a szerénységre, igenis, a kávéd fogalom!

                    Komment


                      #85
                      Nem motoroztatunk. Önhatalmúlag eldöntöttem. Mint tavaly is. Két éve megbeszéltük. Pont.
                      Máté, amúzy is a gyerekmotoroztatás végére valahogy égyre felnőttebb korú, és egyre inkább nőnemű utasokkal motorozott, ahogy emlékszem. Ezt önszorgalomból idén is csinálhatod.

                      Komment


                        #86
                        Itt ilyenkor:még nem volt!!!


                        Nem ismerjük a falunap programtervét,nem döntöttünk semmiről.....
                        Ezt önszorgalomból idén is csinálhatod.
                        Remélem is!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #87
                          Szervusztok!

                          Jó,hogy elővettétek már a témát,mert már nagyon közel az idő.Nem kell agyonszervezni semmit,majd alakul az szabadon.Kicsit a főzés időpontjától stresszelek,de majd megoldódik az is,csak legyünk ott és legyen bogrács és belevaló.Mindig a spontán történések a legjobbak,ha agyonszerveznek valamit az általában nem jól jön össze.

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #88
                            ezért idén , a felvonulás után leadom a kulcsot
                            Azért éjféli motorbőgetés legyen már...
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #89
                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azért éjféli motorbőgetés legyen már...
                              Ha szeretnéd idén is elkezdem

                              Komment


                                #90
                                Azért éjféli motorbőgetés legyen már...
                                Én is csatlakoznék a moci bőgetéshez

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X