Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IV. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi 2017 július 28-30.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem jelennek meg a hozzaszolassim
    .......Ez megjelent...

    Komment


      Megyek! (Csak ennyit akartam írni, de a rendszer túl rövidnek tartja az üzenetet. Így ez a többlet!)

      Komment


        Megyek!
        És az ügyeletes versike?Vagy azt:csak az első liter után......
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          ApaE-t egyébként meghívtam, szeretne jönni, de még nem tudta biztosan, hogy szabaddá tudja e tenni magát akkorra.

          Komment


            Jövő héten lehetséges hogy találkozok vele én is.

            Komment


              Akkor még motiváld meg egy kicsit te is!

              Komment


                Bizony jó lenne,ha velünk töltené azt a pár napot,-mert akárhogy is volt,de a fórum sokat köszönhet neki és számomra,"örökös tiszteletbeli tag marad"!Meg amúgy is egy szerethető és tisztelhető ember,jó a társaságában lenni.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Egyetértek mindenben Józsi bátyámmal.
                  És próbálom motiválni én is.

                  Komment


                    És próbálom motiválni én is.
                    Adj neki egy IZS villanykörtét, vagy mondd neki hogy én is ott leszek!
                    Vagy lehet ettől messze fog szaladni???

                    Komment


                      Azon ne múljon....

                      Komment


                        Vár ránk...Click image for larger version

Name:	20170708_101837.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	152011Click image for larger version

Name:	20170708_101949.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	152012Click image for larger version

Name:	20170708_102156.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	152013

                        Komment


                          Nemrég értem haza, Noémivel elmotoroztunk Apae-hez. Tolmácsoltam neki az üzenetet, és annyit ígért megpróbál jönni, mert szeretne ott lenni.

                          Komment


                            Ez jó hír! Reméljük, hogy ott lesz.
                            A birkapörkölthöz majd kérek némi segítséget (akinek van kedve hozzá), hogy ne Józsi bátyám csináljon mindent. Péntek délután/estefelé a szüleimnél előkészíthetnénk a búst, hogy másnap csak a főzéssel kelljen törődni. Ott van hozzá eszköz, hely, gyorsan megvagyunk vele. Betesszük ott a hűtőbe, és másnapig ott elvan.

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Nagyon örülök,hogy ApaE szeretne velünk lenni a találkozó alkalmából és remélem ott is lesz,egyben köszönöm Noéminek és Józsinak,hogy vették a fáradtságot és elmentek hozzá.

                              A birkahús előkészítéséhez és általában a főzéshez,illetve a tüzelőanyag folyamatos pótlásához valóban elkel a segítség,de ahogy ismerem a társaságot,ezért nem aggódok különösebben.Birkapörköltet nagyon sokféleképp el lehet készíteni,a neten tanulmányoztam a recepteket,de azután teljesen lemacskásodtam a sok hülyeségen és úgy döntöttem,maradok a hagyományos önfejű,rögtönzött,ösztönszerű receptnél.A végére úgyis mindig kialakul,csak ne legyen faggyús és ne kozmáljon le,de azért leszek ott.

                              Felénk a pörkölteket két féle körettel tálalják fel,sóba-vízbe köménymagos krumpli és galuska,savanyúságként ropogós csemege,vagy kovászos uborka dukál,illetve az lenne a legjobb.A köretek elkészítéséhez kellene a leginkább segítség,mert azt pont akkor kell elkezdeni,amikor a bográcsot egy pillanatra sem lehet magára hagyni.Úgy szeretném,ha a segítséget nemcsak a lányaink és asszonyaink adnák,hanem a társaság férfi tagjai is aktivizálnák magukat és remélem így is lesz!

                              Nagyon nem kell rizsázni,mert úgy is kialakul minden,a lényeg az,hogy akarjunk,-részemről az akarat megvan,hogy hogyan jutunk el még Tiszakeszire,az még kérdés,mert az a Qrva Renault még mindig bakon van és jó darabig még ott is lesz,de biztos ott leszünk.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Betesszük ott a hűtőbe, és másnapig ott elvan.
                                A szüleidnél ? Mert a kicsi hűtő tele szokott lenni !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X