Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Old Motors Tourist Trophy+ Old Bicycles Tourist Trophy Agárd

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Old Motors Tourist Trophy+ Old Bicycles Tourist Trophy Agárd

    Időpont: Május 28 szombat. Agárd, Park kemping.

    Két szolgálati közlemény az Old Motors TT-ről. Bővebben......

    Aki utánfutóval hozza a motorját, az beállhat a kemping területére a fogattal. A bejáratnál színpatikus fiatalemberek megmutatják hova lehet leparkolni.



    A másik egy könyvajánló is egyben. A szigetszentmiklósi börzén vettem meg Treszl Gábor Pannónia-expedíció című könyvét. Szerencsémre a szerzőtől vettem, így egy dedikált példánnyal lettem gazdagabb. Olyan becsben fogom tartani mint a "Motorkerékpárral a föld körül" szintén dedikált példányát 1938-ból.

    Örömmel jelentem hogy az Agárdi Old Motors TT-n Treszl Gábor És Magyar Zoltán (névrokon) dedikálja frissen megjelent könyvét.

    Egyébként úgy néz ki én fogom indítani a versenyzőket, ha valaki meg akarna ismerni.
    Szerintem addig már nem biztos hogy netközelben leszek, úgyhogy a többi hozzászólást másokra bízom.
    Filmek régebbi versenyekről
    Ja, és Orosz Motorok Találkozója is lesz

    #2
    Figyeljetek oda, ha készülnétek a hétvégén Agárdra!

    „Ezúton értesítünk mindenkit, hogy a rossz időjárás előrejelzés miatt (zápor, zivatar, jégeső, stb) igénybevesszük az esőnapot és vasárnap tartjuk meg a 7. Old Motors TT. És 1. Old Bicycles TT. rendezvényeket.

    Megértéseteket köszönjük és elnézést a kellemetlenségekért.

    Várunk tehát mindenkit május 29.-én vasárnap az agárdi Park Kempingben.”
    Beagle kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Üdv.
      Lezajlott a verseny jó időben és jó hangulatban.
      Néhány kép
      A biciklis csapat, akik között a legöregebb versenyző 79 éves volt. És simán letekerte a 27 km-es távot.

      Click image for larger version

Name:	Agard002.jpg
Views:	1
Size:	98.2 KB
ID:	129003

      Szép motorok is voltak

      Click image for larger version

Name:	Agard005.jpg
Views:	1
Size:	107.0 KB
ID:	129004 Click image for larger version

Name:	Agard006.jpg
Views:	1
Size:	98.8 KB
ID:	129005 Click image for larger version

Name:	Agard007.jpg
Views:	1
Size:	116.3 KB
ID:	129006 Click image for larger version

Name:	Agard008.jpg
Views:	1
Size:	108.4 KB
ID:	129007
      Ha egy kicsit összeszedtem magam írok egy összefoglalót. Sajnos én túl sok képet nem csináltam, mivel dolgoztam.
      De amint kész a videó, feltöltöm a Börzeinfóra
      taluga és soveny kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Egy kis film a versenyről:

        sepy és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Ha már a videóknál tartunk elkészült a 2011. évi Old Motors versenyek összefoglaló kisfilmje.
          Agárd, Csobánka, Szigetmonostor, Galgamácsa
          Jó szórakozást!
          X11, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Akár mennyire guvvadt a szemem, de egy darab simson awo-t sem láttam. De Izsből kettőt !

            Komment


              #7
              Old Motors Tourist Trophy+ Old Bicycles Tourist Trophy Agárd

              2012 Május 26

              Komment


                #8
                Szombaton részt vettünk az idei rendezvényen, beszámolót itt: Danuvia 125 Fórum - veterán rendezvények

                Attached Files
                taluga, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Szép járgányok . A versenyen indultatok?

                  Komment


                    #10
                    A Pannónián mintha több volna a kipufogó könyökök száma a megszokottnál!
                    Nem kevés munkája lehet benne.

                    Komment


                      #11
                      Úgy tűnik az egy szép 500-as gép melynek nem csak több a könyökök száma de szerintem a ménest is összeterelték benne. Szépen szólhat annál inkább is mert az eredetinek is igen forgós volt a motorja. Anno mikor nekem régen ilyen Cz-m volt mint most a szemközti bérházban volt egy srácnak egy P20- a gyorsasági idom is volt neki hozzá. Mikor/ nyáron/ fel rakta a kilóméter órát is kicserélte benne. Ez azért akár, hogy is van egy műszaki csemege! Gratulálok.

                      Komment


                        #12
                        A versenyen nem indultunk,mert 170 km után "fenékpihentetést" tartottunk mielőtt nekivágtunk a hátralevő 230 km-nek

                        Komment


                          #13
                          Hát igen sejtem milyen érzés lehetett... (igaz nekem csak cirka 100 km volt az út de mivel bejáratós volt a járgány nem mehettem vele "rendes" tempót...)

                          Komment


                            #14
                            Mi sem mertük hajtani a Pancsit,mert bírná az a 80 km/h-s utazót,de azért haza is szeretnénk vele érni,úgyhogy kímélő tempó volt (60-65 km/h)
                            Milyen géppel voltál?

                            Komment


                              #15
                              Csak egy járgányom van (még ):



                              (Agárdon nem ez a 2 hátsó teló volt rajta, sajnos túl gyengék voltak .)
                              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 máj. 26, 12:42.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X