Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Old Motors Tourist Trophy+ Old Bicycles Tourist Trophy Agárd

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Jagdtigger, lefele és meg visszafele is Szfehérvár magasságában megelőztünk egy őrült Babettást, csak nem Te voltál ?
    Én a 360-as fogatommal mentem, a fiam meg egy 638-al, visszafele útban pedig velünk volt egy P21-es is

    Komment


      #17
      Nem sok olajzöld van ezekből úgyhogy előfordulhat . Am meg miért lettem volna őrült(már ha tényleg én voltam)?
      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 máj. 26, 16:01.

      Komment


        #18
        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Am meg miért lettem volna őrült
        Hát mert kiabáltál hogy "ÍZIRÁJDER ŐCSÉM!!", és metálvillákat szórtál a többi motorosnak KB. Így tudok elképzelni egy őrült bóbitást..
        Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Akk biztos nem engem láttál ha ilyeneket művelt...

          Komment


            #20
            Á az őrültet csak idézőjelben gondoltam , csak lemaradt a szmájli bocs. A szinére nem emlékszem de indexes volt és az illetőn láthatósági mellény volt

            Komment


              #21
              Az akkor valószínűleg én voltam, nem sokan vesznek fel láthatóságit(az index meg nem éppen gyakori nálunk ezeken a gépeken).

              Komment


                #22
                Akkor legközelebb megállok egy traccspartira
                sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Hány kilométert motoroztál aznap a Babettával?
                  Mennyi ideig tartott az út?

                  Komment


                    #24
                    Sokat... Kilométerbe és időbe is(cirka 100 km, az idő meg jó kérdés de nem kevés az fix). Nemrég esett át egy motor felújításon(új csapágyak, főtengely, dugó, dugó gyűrű),egyedül a henger nem lett fúrva mert nem indokolta semmi se. Úgyhogy nem lehetett vele rendesen menni. (Mielőtt kérdeznéd azért nem zavartam le Agárd előtt a bejáratást mert 2 hetente vagyok otthon akkor is csak hétvégén...)
                    Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 máj. 28, 17:02.

                    Komment


                      #25
                      Új videó került fel az idei rendezvényről, 0:40-nél éppen megérkezik a csapatunk
                      sepy, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Szép motorok, jó hangulat. Jövőre forgalomképes nagymotorral (Czetka) szívesen lenéznék.
                        Egy darabon mehetnék jagdtigerrel, mert nem messze lakik tőlem, aztán szúrnék egy hármast.
                        sepy kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Új videó került fel az idei rendezvényről, 0:40-nél éppen megérkezik a csapatunk
                          megnéztem sajna a fogatom nincs rajta

                          Komment


                            #28
                            Igen, én is sajnálom. Egy PAV mindig szép látvány. Gyere jövőre a 362-essel. azt tuti megnézik és talán fel is veszik.

                            Komment


                              #29
                              Azzal fogok jönni. De addig is figyeld a Veterán februári kiadását
                              sepy és wsievers kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                De addig is figyeld a Veterán februári kiadását
                                Már a januári hátulján is feltűnt, az előzetes között.
                                sepy kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X