Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia szobor avatás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia szobor avatás

    Sok év tervezés és szervezés után elkészült a Pannonia motoroknak emléket állító szobor amelynek az avatása május 16 án, pünkösd hétfőjén lesz Görcsöny (18 km re Pécstől ) településen 10 órakkor.

    Minden érdeklődőt szívesen látnak az avatáson

    Aki személyesen is részt szeretne venni ezen a kis baráti szoboravatón az kérem jelezze a pannoniasok@gmail.com címen a szándékát.

    #2
    Én személy szerint elmenni nem tudok, amit sajnálok mert megnézném szívesen, de néhány fényképnek nagyon tudnék örülni. És gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
    sepy, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Mi a kötődés a faluhoz ?
      ,
      mir-mur kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Tudatlan vagyok ? Vagy nagyon ügyes gondolat , hogy lacikonyhás -sörözös- találkozós -táboros , turisztikás , zarándokhely legyen a falu ?

        Esetleg szentföld ? Már úgy értem , hogy a gyárból kicsórnak pár talicska földet , néhány téglát , aztán építenek belőle egy kis talpazatot , emlétábla + egy alkatrész a tetején?

        ( én biztos így tennék )
        Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 máj. 12, 07:20.
        CZsolti, sinter és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          én ki kell hagyjam a hétfői avatást, de a szobrot mindenképp felkeresem, készítek képeket, ha addig más meg nem előz
          mátéapu és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A SZent földről jut eszembe ! Van eredeti szentföldem is ,a Golan fennsíkról !!!!

            Ha valaki szeretne belőle kérem jelezze .
            Garantált diszkrécióval kezelek minden adás-vételt ! A mennyiség véges ( kb 1 pupos talcskányi ) ezért gyorsan csapjan le rá akit érdekel !
            Az ár mennyiség és minőség függő ( homok , kiskavics nagykavics ) .


            Az ajánlat valós , de lehet , hogy termék birtoklása váltotta ki belőlem az üzletelni vágyást
            CZsolti és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              (homok , kiskavics nagykavics) .
              Biohomusz nincs ? Legalább a muskátlinak is jó lenne !

              Komment


                #8
                joker
                Van eredeti szentföldem is ,a Golan fennsíkról !!!

                Ha valaki szeretne belőle kérem jelezze .
                Garantált diszkrécióval kezelek minden adás-vételt !
                Zacskózva eladni a sivatagot?!?...Nem rossz, nem rossz!!! Ez még azoknak sem jutott eszébe, akik megszállták...

                ...Nekem a Stérimar a kedvencem, ahol 0,5 dl tengervizet adnak el 2360 Ft-ért...Jó, tudom, a csomagolás drága...

                Most cserélem le a Pannóniában a sebváltóban az olajat, lesz vagy másfél liter fáradt olajam...Már töröm is a fejemet......Jön a nyár, esetleg napolajként?!...Száz foknál többet is simán kibír!!!
                Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2016 máj. 12, 10:48.

                Komment


                  #9
                  Csatlakozom, nálunk van kb. 8 köbméter épületbontásból származó sitt. Eddig őrizgettük, mert nagy érték ám... De most jószándékilag occcsóé odaadom, pedig roppant értékes anyag télleg

                  Komment


                    #10
                    Lesz ott valaki a fórumosok közül? Írjon rám, ha igen.

                    Komment


                      #11
                      8 köbméter épületbontásból származó sitt. Eddig őrizgettük, mert nagy érték ám... De most jószándékilag occcsóé odaadom, pedig roppant értékes anyag télleg
                      Mondjuk, ha valaki egy 8 köbméteres mélyedést akar feltölteni, annak ez nem is jönne rosszul.
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        #12
                        Egyébként néztétek ezt a falut?

                        Itt a honlapjuk:

                        Görcsöny

                        Hát mi van az Ifjúság utca és az Ady Endre utca kereszteződésében? Az Unicum tér.
                        Meg van Vilmos és Szt. Hubertus tér is. Meg Ganxsta Zolee híd....
                        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                        Komment


                          #13
                          Meg Ganxsta Zolee híd...
                          Ez már lenyúlás ! Az ötlet, és a megvalósítás Miskolc-Pereces egyik hídjánál született vagy 6 éve. Tábla is volt, csak a többségi lakosok pénzé tették a MÉH telepen.

                          Komment


                            #14
                            nálunk van kb. 8 köbméter épületbontásból származó sitt.
                            Arról még beszélhetünk mert nekem Szadán kelleni fog valamennyi, amivel az aljzatbeton alatt feltöltöm.
                            Látod ha egy üzlet egyszer beindul....

                            Komment


                              #15
                              Arról még beszélhetünk mert nekem Szadán kelleni fog valamennyi,
                              Ó.... Nos, erről tényleg érdemes lenne! Ha a szállítást valamilyen megoszlásban összedobjuk, én már attól is vidám lennék!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X