Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tiszacsege- Feltámadás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tiszacsege- Feltámadás

    https://www.facebook.com/csegering/v...type=2&theater


    ....komment , csak érdeklődés esetén .

    #2
    Bár én ismerem a sztorit, a te Csegei kötődésedről is meséltél, de érdeklődöm. Tessék leírni!

    Komment


      #3
      Tetszik a video, és érdekelnek a vele kapcsolatos sztorik. A te előadásmódod pedig nehezen űberelhető. Ennyi.

      Komment


        #4
        ...komment , csak érdeklődés esetén .
        Micsoda cinikus megjegyzés ez. Érdeklődés az van bőven.

        Jut eszembe, ha lesz valami jó kis rendezvény, szóljál róla, hátha kedvem támad elmenni videózni egyet!
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #5
          Pont ma jártam ott horganyoztatni. ( Akarom mondani, pályát bejárni !) De hogy a jó égbe lehet egy falu ennyire girbe- görbe ? ( Biztosan motoros volt a tervező )

          Komment


            #6
            ...hát , cinikusnak aztán semmiképp nem szántam , csak itt a sok békés országút faló motoros nem biztos hogy vevő agy olyan hülyének a gondolatira aki megrestaurál gyönyörüre egy 80 éves motort , aztán a versenyen meg kitekeri a nyakát .


            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jut eszembe, ha lesz valami jó kis rendezvény, szóljál róla, hátha kedvem támad elmenni videózni egyet!
            Ha jövőre összejön és tényleg szegényeknek sikerül összehozni a versenyt , akkor mindenképp számítok rád .Jó lenne nekem is ott egy --Fehér Hajó KF -- aki megörökíti a dicsőséges vagy nyomorúságos pillanataimat ( az utőbbit jobban megvágjuk és kész ) Mert sajnos az ott elversenyezgetett 10 év ból csak néha -néha látszódok a vásznon . Most a hét végén összejott mindenki ( majdnem ) aki számit .Ettünk , ittunk , vetítettük a régi videókat ..... 20 éve rendeztem már hegyifelfutót a vigántpetendi szerpentinen ( a rally rajongók ismerik ) ....vállig ért a koromfekete hajam .... ..stb .

            Szóval erről a Tiszacsege dologról igazából itt a fórumon nem is tudok mit mesélni ,mert annyi és olyan hosszú .......
            Talán csak annyit : mentem már néhány nagy hírü külföldi pályán , Hungaro ringen , Rába ringen ,

            de amikor egy egész falu le van zárva , idősek kendőben , kalapban -fiatalok szurkoló rajtszámos táblákat lengetve , ülnek egész nap a kertkapuban ,kispadon , a nyitott nagykapuban asztallal -székkel napernyővel ............

            Komment


              #7
              vállig ért a koromfekete hajam
              Na én is akkor húztam utoljára.
              amikor egy egész falu le van zárva
              A fótinak is volt varázsa.. Na egy ilyenre benevezek..addigra lesz mivel..

              Komment


                #8
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A fótinak is volt varázsa..
                ...a skálán az -1- ez meg -10-

                Komment


                  #9
                  Legyetek szivesek ezekről az eseményekről tájékoztassatok bennünket is " nagyérdeműt" ha másért nem drukkernek elmennénk!

                  Komment


                    #10
                    aki megrestaurál gyönyörüre egy 80 éves motort , aztán a versenyen meg kitekeri a nyakát .
                    Csak a logót tedd föl arra a motorra! Hadd virítson ki a tömegből!

                    Komment


                      #11
                      Szeptember 5.-én lesz Nógrádsipeken egy hegyi felfutó. Átlagtartós. Részleteket nem tudok.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X